DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram te Budd malo zezati, kad hoces jeftino nadokupiti……[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

tko hoće jeftino nadokupljivati ima sada priliku…

ovi svi što su se naslagali na prodaju do 260 trude se ne micati i kao su čvrsti u prodaji… lijepo neka taj koji hoće dokupiti riskira dio svojih dionica i lupi po kupnji pa da vidiš kako će se i ovi ostali povesti odmah za njim…

nema mi druge nego se zae..ti


super24
korisnik od: 13.04.2007.
lokacija:
broj poruka: 366

Ej super24, daj mi reci kako si natukao toliko poruka od: 13.04.2007 do sad???[smiley2]


imam samo jedadn nick[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ah.. onda se nađe netko i pokupi 570 komada u jednom naletu… pa naravno da onda prodaja ne popušta..

nema mi druge nego se zae..ti

Fima grupa je tolko jaka u DDJH da si moze namjestiti cijene koje voli za članove svoje grupacije IMHO.
Ne isključujem naravno i novozainteresirane………[smiley2]

marcello

Đuro je, između ostalog, tržen u ogromnim količinama između 250 i 280 kn pa me čudi današnji pad. Većina drugih dionica koje su jako porasle su bile pod stalnim blokadama te su sa svega par komada dostizale visoke cijene, pa im ovaj pad od cca 20% više dođe kao umjetni a stvarni je oko 5%. To je ono što vjerojatno mnogo novih investitora nezna uspoređivati pa daju Đuru za bagatelu, a na njihovu žalost uskoro će vidjeti da su propustili bogatstvo.

jednostavno ima ljudi koji ulažu na temelju 5 naloga prodaje i kupnje koje vide na mostichu,,netko nestrpljiv i plašljiv, a možda nikad nije doživoio korekciju, spustio je ddjh sa 500 komada po bidu, ali išle su i količine po asku, ne brinem se ,, kad izađu izvješča svi će se zapitat iz kojih razloga sam prodavao ddjh ,, i meni se osobno dogodilo da sam prodao koei na 240 kuna , danas bi bilo multimiljoner , i još sam mislio kak sam je dobro prodao,,,očtio da ljudi jednostavno nemaju strpljenja te bi htjeli preko noći zaradit, uostalom ovaj post niti može navlačit na kupnju niti navlačit na prodaju…ovo je moj osobni stav…nek si svako odvagne što je danas precijenjeno na našoj burzi a što je podcijenjeno….nesmijem više….

24.05.07Post prebačen iz teme Petrokemija
quote=budd]
Otkud novaca? Danas sam dosta toga rasprodao i sve to uložio u PTKM. Eto koliko vjerujem ovoj dionici. Držim se one stare, da kad nađeš pravu dionicu u koju vjeruješ (fundamentalno), nema smisla raditi diverzifikaciju portfelja. A i grafovi mi se jako sviđaju današnji. Ako DIOKI može rasti skoro 100% u mjesec dana, a ima 8 tisuća dobiti (a navodno je to razlog, a ne DINA:)), onda ovdje tek trebamo početi rasti.
[/quote]

quote=budd]
Ako se izjalovi offset (a to je realno očekivati od ovih nesposobnjakovića), mogli bismo opet kupovati na 180
[/quote]


Neki imaju kredibilitet pisati o DDJH a neki nemaju, posudiite sami.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ovaj Goki mi je najdraži lik na forumu,volim optimiste šteta što i sam nisam takv.
A tenkista je izgleda opet u DDJH

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Neki imaju kredibilitet pisati o DDJH a neki nemaju, posudiite sami.

Ti si na onom drugom forumu lijepo i argumentirano objasnio zbog čega bi cijena Đure trebala rasti.
Evo samo nekih od argumenata : “trebalo bi”, “moglo bi”, “ima velikih šansi”, “za pretpostaviti je”, “realno je za očekivati” itd.itd.[smiley2].
Koga zanima nešto više neka pogleda na Moj novac forumu..

Pozdrav


Ovaj Goki mi je najdraži lik na forumu,volim optimiste šteta što i sam nisam takv.
A tenkista je izgleda opet u DDJH

Napisao sam dok sam dokupio, očito ne pratiš pomno Đuru kao mi neki, pa zato ni neznaš dovoljno o njemu. A prodavao sam nedavno upravo zbog drthtavih ručica koje i meni ruše cijenu ali sam ponovo ušao između 255 i 260kn jer neću da mi se desi da ostanem bez “zlatne”dionice. I nema šanse da više prodajem, prevelik je rizik, ponekad se malo zaradi, ponekad izgubi a troše živci i vrijeme. Možda koju drugu dionicu da ali đuru više ni u ludilu. pozdrav!

Ma taj đuka stvarno ima perspektivu svima je to jasno,ali jedna stvar mi nikako nije jasna.Kako da ta dionica ne zanima fondove naših velilih banaka kuji su trenjutno puni love.Unutra ih je bilo samo 5 u top10. equity, breza, maximum, lucidus, validus. problem je u tome što su svi fimini. ZAŠTO samo fima ? zašo nema inters ovih najvećih PBZ , Erste, Zaba,Riffiesen .Samo mi sitnog zuba i fima.
Vidiš o tome pričam ne pale se veliki na galamu.
Objektivno mislim da nas je sve malo uzela euforija oko našeg đure.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close