DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se izjalovi offset (a to je realno očekivati od ovih nesposobnjakovića), mogli bismo opet kupovati na 180

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ako se izjalovi offset (a to je realno očekivati od ovih nesposobnjakovića), mogli bismo opet kupovati na 180

djuro ce nakon sljedecg GFI, bez Kuvajcana, i bez BOV-a vrijediti barem 300-350.. ne vidim nista sigurnijeg za staviti svoj novac..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ako se izjalovi offset (a to je realno očekivati od ovih nesposobnjakovića), mogli bismo opet kupovati na 180

Modernizacije HV je preduvjet ulaska u Nato , tako da se ništa ne može izjaloviti, samo se odluka može prolongirati.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Vidim da neki novi vjetrovi pušu kada se opisuje naš Đuro. [smiley2]
Došli su neki novi klinci, upozoriti nas da ne budemo budale koje kupuju skupo.
Pridružujem se ovim zahtjevima u nadi da ću i ja moći u dodatni dokup.
Stvarno…. taj Đuro niš ne valja.
Samo ga ludi čovjek može htjeti u svom portfelju! [smiley1]

La vita e bella!

Ja sam lud i želim ga još više u mom portfelju [smiley2]


Stvarno…. taj Đuro niš ne valja.
Samo ga ludi čovjek može htjeti u svom portfelju! [smiley1]

I ja se pridružujem ovoj tvrdnji…. bježte glavom bez obzira, nevalja đuro ništa i zato ga prodajte meni ( baš sam prošli tjedan ukeširao dobar dio portfelja) ….. al nemojte sad očekivat da ću puno platit , evo stavit ću se na 230 jel pošteno ?
[smiley2][smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

super24
korisnik od: 13.04.2007.
lokacija:
broj poruka: 366

Ej super24, daj mi reci kako si natukao toliko poruka od: 13.04.2007 do sad???[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Btw, nema pada za Djuru vise, to je dokazao ovaj tjedan.
Da je mogao padati, padao bi. Ovi sta kazu da ce padati do 180 pričaju bedastoće.
Takav plonker nema pojma. Samo na ovoj slici se vidi da iako nema jos potpisanih ugovora,
Djuro ima trend i uzorak rasta, a ovo nije dionica koja bi divljala malo 50% gore pa malo 50% dolje.

Uzdravlje[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

zadnjih deset dana prošlo prošlo 84 838 tisuće komada a to je 22 172 789 miljona kuna,,,po prosječnoj cijeni od 259 kuna,, još malo se imaju za ispucat tko želi i onda cijena će samo rasti,,


Btw, nema pada za Djuru vise, to je dokazao ovaj tjedan.
Da je mogao padati, padao bi. Ovi sta kazu da ce padati do 180 pričaju bedastoće.
Takav plonker nema pojma. Samo na ovoj slici se vidi da iako nema jos potpisanih ugovora,
Djuro ima trend i uzorak rasta, a ovo nije dionica koja bi divljala malo 50% gore pa malo 50% dolje.

Uzdravlje[smiley2]

Plonker? Sad ćemo se vrijeđati još? Ja sam se samo osvrnuo na tekst o odgodi offseta.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Stvarno čovjek svakakvih nebuloza čuje. Dečko je jeo lude gljive valjda

Hell is Empty and all the Devils are Here


daki: ” Btw, nema pada za Djuru vise, to je dokazao ovaj tjedan. Da je mogao padati, padao bi. Ovi sta kazu da ce padati do 180 pričaju bedastoće. Takav plonker nema pojma. Samo na ovoj slici se vidi da iako nema jos potpisanih ugovora, Djuro ima trend i uzorak rasta, a ovo nije dionica koja bi divljala malo 50% gore pa malo 50% dolje. Uzdravlje[smiley2] ” Plonker? Sad ćemo se vrijeđati još? Ja sam se samo osvrnuo na tekst o odgodi offseta.

budd, sudeći po slici ne možeš ti biti plonker [smiley2]
i da, istina je da sve propadne da će cijena stromgalivit se doli… no koliko je to realno?

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close