DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u tiskanom izdanju jutarnjeg ima mali članak da đđ holding dogovara sa nekim našim inovatorom nešto sa biodizelom,sad jel za proizvodnju pogona ili proizvodnju samog goriva,nemam pojma…ostalo mi ovako u sjećanju,sad ako netko zna nešto više…

O ovome ja govorim već godinu dana i zbog toga sam imao žestokih sukoba s najvećim navlakačima na ovoj temi. Izgleda da su ti isti navlakači već odavno izašli iz dionice pa jedan ovako negativno intoniran post može proći gotovo nezapaženo.

Imo bih samo jednu ispravku. Kada su počele špekulacije o BOV-ovima cijena je bila ispod 100 kn. Sada je cijena 260 kn, a u međuvremenu ništa se bitno nije dogodilo.

Pozdrav

osim sto je ddjh holding imao 7 miliona kuna dobiti montaza 6 miliona i sve firme iz grupe poslovale s dobiti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

quote=vorda]
” Ako je tebi 15M abnormalan gubitak i razlika u dobiti/gubitku od 15-20M razlog da dionica poraste 300% onda neka ti bude. Moram te samo podsjetiti da na našim burzama imaš dosta dionica koje posluju pozitivno,a trže se čak i ispod BV. Što se tiće Kuvajčana, to je samo u tvojoj glavi i glavama imatelja dionica. O ovome slušam puno duže nego što se ti baviš ulaganjima. Pozdrav
[/quote]

Dobar dan Davore ,

Drago mi je da si se i ti vratio na ovaj forum, ruku na srce, počelo mi je malo biti dosadno.
Sve što si napisao namjenjeno je strašenju novih investitroa, a mi stari koji smo tu 6, 10 ili 12 mjeseci toga se uistinu ne bojimo.

Bit ću slobodan iznijeti moje subjektivno mišljenje,
1. Zašto Fima drži kočnicu (možda da je pitamo i kod drugih dionica npr VIS, a i tamo bi mogla dignuti cijenu na 300 kn kao od šale) međutim svakom fondu je bitno da osigura kontinuirani lagani rast rast, tako da privuče dodatne investitore i amortizira eventualne korekcije na tržištima kapitala.
2. Izvješće za 2006 godinu izlazi do kraja 5 mjeseca najavljeno je iz holdinga pa ćemo onda malo o rezultatima
3. Što se tiče BOV-a posao je gotovo siguran, da li će on biti potpisan za 20, ili ,50 ili 150 dana uopće je nebitno.
Gledaj malo šire i naravno par godina unaprijed pa vidi tko će sve ući u Nato i za koga je sve potrebno proizvoditi oklopnjake u regiji.
4. Modernizacija tenkova za Kuvajt i isporuka novih koje DDJH duguje još i iz ugovora biše zajedničke države je vrlo izvjesna. Pođimo po onoj jednostavnoj logici (ONAJ KOJI JE PROIZVEO TENKOVE NEKA IH I MODERNIZIRA) , zar zaista misliš da je ministar Rončević bezveze išao u Kuvajt.
5. DDJH je vrlo bitan socijalno – ekonomski čimbenik u Slavoniji, o njegovom uspjehu ovisi uspjeh cjelokupne regije, To je razlog zašto ga je država sanirala i zašto mu pomaže pri ulasku na svjetsko tržište.

Vašno je naglasiti da je DDJH i bez gore navednih poslova uspio stabilizirati poslovanje.

Kada govorimo o dionicama i njihovim budućim vrijednostima vrlo bitna karakteristika tržišta je njegov anticipativni karakter, odnosno cijene dionica odražavaju prosudbu tržišta o budućim kretanjima ( cca 3- 6 mjeseci) a puno manje o onome što je bilo ili što su bila prošla kretanja, i zbogt toga je cijena DDJH oko 260kn a ne 100 kn.

Po meni je ovo jako dobro što ste se kolega Vedric i Ti javili na ovaj formu tako da budući a sadašnji investitroi nebudu samo pod dojmom onih navijačkih „bit će Duro na 500 ili 700“ a da nikad ne vide onu drugu stranu medalje.

Kolika će cijena DDJH biti u budćnosti odlučit će burza a ne pisanja na ovom forumu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Vorda nemoj lagati i plašiti nove investitore. Posao i sa Kuvajćanima i z BOV-e je siguran. Puno puta već izjavljeno od najvišeg vrha Hrvatske. Neznam koji ti je cilj. nebojte se ljudi , Đuro je najbolja dionica trenutno u Hrvatskoj.


Vorda nemoj lagati i plašiti nove investitore. Posao i sa Kuvajćanima i z BOV-e je siguran. Puno puta već izjavljeno od najvišeg vrha Hrvatske. Neznam koji ti je cilj. nebojte se ljudi , Đuro je najbolja dionica trenutno u Hrvatskoj.

Potpisujem[smiley2][smiley2][smiley2]

petro3
u tiskanom izdanju jutarnjeg ima mali članak da đđ holding dogovara sa nekim našim inovatorom nešto sa biodizelom,sad jel za proizvodnju pogona ili proizvodnju samog goriva,nemam pojma…ostalo mi ovako u sjećanju,sad ako netko zna nešto više…

evo linka. samo mislim da ce ddjm dobit dio kolaca

http://www.sbonline.net/vijesti/clanak1003-0-2462.htm

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Vorda nemoj lagati i plašiti nove investitore. Posao i sa Kuvajćanima i z BOV-e je siguran. Puno puta već izjavljeno od najvišeg vrha Hrvatske. Neznam koji ti je cilj. nebojte se ljudi , Đuro je najbolja dionica trenutno u Hrvatskoj.

Ovo mora da mi je promaklo. Gdje je i kada to objavljeno? Nove investitore će ovo sigurno zanimati.
I kakve veze ima “najviši vrh Hrvatske” s ovim poslom?

Pozdrav

najvisi vrh hrvatske vrhuje u poslovima djure djakovica! kako to neznas?
ljudi moji ja pojma nemam koliko vrijedi dionica, djelomicno i zato sto NE POSTOJI financijsko izvjesce za 2006 i 2007 godinu. dakle ova firma nije izdala nikakve rezultate poslovanja za najmanje 6, najvise 9 mjeseci, i ja blage veze, pojma o pojmu nemam kako ova firma posluje i sta radi, tako da se ne zelim upustati u rasprave o tome koliko sta vrijedi. znam samo da je masa ‘zadnjih budala’ kupovala CROR po vise od 400 kuna. danas vrijedi JEDVA 250, i jos ce past. kupujte, prodajte, radite sta hocete, samo nemojte i vi postati zadnja budala. neugodno vam to bude kad shvatite.

o pa sad smo počeli đđ uspoređivat sa cror,čestitam.
sve samo ne bi li još malo palo[smiley1]


znam samo da je masa ‘zadnjih budala’ kupovala CROR po vise od 400 kuna.

upravo tako


danas vrijedi JEDVA 250, i jos ce past.

vrijedi 250 ali da će još pasti je vrlo nadobudna izjava (za tako nešto postoje OPCIJE)


kupujte, prodajte, radite sta hocete.

hvala… oćemo


samo nemojte i vi postati zadnja budala.

truditi ćemo se… i ako ipak postanemo – neće nam biti neugodno – već ćemo nešto i naučiti iz toga

inaće, meni su se svi smijali kada sam prošle godine kupio neiskusno MAIS na ATH 191kn [smiley2]

slažem se da zadnjih 2 mjeseca nije bilo potrebe se gurati na kupnju i kupovati za više nego što je bilo realno moguće, no već sam rekao – nemreš ti raju spriječiti pa ako je nemrem spriječiti – pridružiti ću im se (jer da nisam DDJH uzeo jos na 225 i 240 ne bi dodatno zaradio na 265 kada sam prodao očekujući pad)

i sada sam opet uzeo na 255… ako padne uzimati ću još… to je ono što sam do sada naučio, a DDJH je idealan ulog za mene.. a vi isto tako radite što god hoćete, samo nemojte da se osjećate ko zadnja budala kada DDJH odleti a vi niste u njemu jer vam je bilo mrsko platiti 20kn više za dionicu…

nema mi druge nego se zae..ti


1. Zašto Fima drži kočnicu (možda da je pitamo i kod drugih dionica npr VIS, a i tamo bi mogla dignuti cijenu na 300 kn kao od šale) međutim svakom fondu je bitno da osigura kontinuirani lagani rast rast, tako da privuče dodatne investitore i amortizira eventualne korekcije na tržištima kapitala.

ovo do sada nisam previše uzimao u obzir… hvala na info-u

nema mi druge nego se zae..ti

Dok će jednom pisati da je Đuro sklopio ugovor ( bilo koji od očekivanih) prodaja će se povući na 500 kn pa kupujte onda. A što se Crora tiče on za mene vrijedi puno više nego je sadašnja cijena . glupo je otpisivati neku dionicu zato što joj je trenutno pala cijena. Vidi se da nemate iskustva ili želite jeftinije kupiti. I DDJH i Cror. Tako da mi vidiš opće ne smeta ova usporedba sa Cror.

New Report

Close