DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


molim neka me iskusniji upute u tajne trgovanja. što npr. predstavlja transakcija kao ova u 12:00:45 kada netko kupi jednu dionicu, a i njoj slične transakcije.
Hvala unaprijed

to ti je uglavnom neki oligofreničar koji misli da može tako obarati i napuhivati cijenu. Izgubi dosta jer barata jednom dionicom. Nikad mi nisu bili jasni takvi. Možda oni ne plaćaju proviziju svom brokeru, pa im je tako svejedno kad će biti sa dionicom.

dionica cca 260 kn + provizija cca 50 kn = 310 kn/dionici

sve rečeno ovim

aha, razumijem! dakle zelis reci da obzirom da je netko kupio jednu dionicu po 260, dao proviziju 50, sve skupa platio 310 kuna po dionici, da ta osoba sigurno ima insiderske informacije, i da ce djuro vrijediti 310 kuna u kratkom roku. da, da, kako nisam prije shvatio to. vec vidim sta ce se ovdje desit 🙂

jel zna itko od vas koliki je book djure, i po koliko se booka sad trzi?

to su se najvjerojatnije brokeri malo preračunali pa su onda naknadno čovjeku dokupili ili prodali još tu jednu, tranakcija je bila 188 ali je ustvari imao novaca za 189, ili je bila krivo obračunata provizija.. čisti lapsus..ili ako je onaj koji je prodavao , ako ima u poortfelju 189 pa se broker krivo proračunao, šta će tom čovjeku ta jedna dionica..ne kupuju svi komade drugi kazu daj mi za 50 hiljada pa kolko ispadne


dionica cca 260 kn + provizija cca 50 kn = 310 kn/dionici sve rečeno ovim aha, razumijem! dakle zelis reci da obzirom da je netko kupio jednu dionicu po 260, dao proviziju 50, sve skupa platio 310 kuna po dionici, da ta osoba sigurno ima insiderske informacije, i da ce djuro vrijediti 310 kuna u kratkom roku. da, da, kako nisam prije shvatio to. vec vidim sta ce se ovdje desit 🙂 jel zna itko od vas koliki je book djure, i po koliko se booka sad trzi?

to da će biti 310 kn u kratkom roku, tržište će pokazati

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

falco jer dokupljuješ,

Elvar:

Sickboy:

I nemoj se bojati Elvare dokupit ćeš ti to.

sve stoji što si napisao – samo ne volim odmah proglašavanja nekoga zlonamjernim, ili piše da bi doukpio, ili piše da bi prodao… pa dajte više oslobodite se strahova od toga…

I da, ne bojim se, već sam ponovo kupio s lovom od ELKE (uh…)

pa ja znam za jednog ovdje koji je prodao po 267 (zna i on), pa sad vjerojatno hoce dokupiti..
[smiley2].. mislim, imao sam i ja poriva da pisem protiv dionica koje hocu kupiti, ili za one koje hocu prodati.. no jednostavno mi je to prepokvareno.. meni je forum mnogo pomogao kad sam kupvao svoju prvu dionicu (DDJH), i mislim da nije korektno da se ovdje svi natezemo jedni protiv drugih, jer u tom slucaju mozemo odmah ukinuti forum.. a sto se tice toga da fima nije dobra firma.. pa toliko su dobri da im oduzimaju dozvole[smiley1]


ah, da taj isti sada pita koji BV..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

može netko stavit k/p

Vratio se ja u kuću slavnih. Nadokupio jučer i prekjučer Đuru i ponovo sam krcat. Zarada za velike kokice, nije se isplatilo prodavati. A sad ajmo gooore![smiley2]


to ti je uglavnom neki oligofreničar koji misli da može tako obarati i napuhivati cijenu. Izgubi dosta jer barata jednom dionicom. Nikad mi nisu bili jasni takvi. Možda oni ne plaćaju proviziju svom brokeru, pa im je tako svejedno kad će biti sa dionicom.

Kod nekih brokera nemaš minimalnu naknadu nego samo postotak pa ti je svejedno koliko kupuješ dionica – u ComLine je tako svakako…


to su se najvjerojatnije brokeri malo preračunali pa su onda naknadno čovjeku dokupili ili prodali još tu jednu, tranakcija je bila 188 ali je ustvari imao novaca za 189, ili je bila krivo obračunata provizija.. čisti lapsus..ili ako je onaj koji je prodavao , ako ima u poortfelju 189 pa se broker krivo proračunao, šta će tom čovjeku ta jedna dionica..ne kupuju svi komade drugi kazu daj mi za 50 hiljada pa kolko ispadne

Teško da su se preračunali pa onda išli još kupovati kasnije – prije bi rekao da se možda nalog djelomično izvršio pa je kupac tražio još promjenu za ostatak…

Jeste li primjetili sa se u ovom sveopćem “crvenilu” DDJH gotovo nabolje drži.To je jasan znak što nas čeka kad se vrati “zelenilo”!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Vratio se ja u kuću slavnih. Nadokupio jučer i prekjučer Đuru i ponovo sam krcat. Zarada za velike kokice, nije se isplatilo prodavati. A sad ajmo gooore![smiley2]

Eto tebe!
Doboro nam došao.
Čuj, ako si podavao na 270 i kupovao po 255-260, doboro je.
A sada u nove pobjede!
[smiley11]

La vita e bella!

do vraga i ovaj pad!!!
molim Boga da završi idući tjedan jer na ovoj vrućini da mi još padaju dionice!!!

ne mogu izdržat!!!!
ugradit ću sebi klimu na leđa!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

New Report

Close