DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Rokoch, možeš slobodno boldati na top !0 i Breza Invest. Vidi tko je u igri……..isto Fima i…….
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. FIMA VALIDUS D.D. 68.045 13,48 Osnovni račun
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 50.000 9,90 Skrb. račun
3. CROATIA LLOYD D.D. 35.000 6,93 Osnovni račun
4. ERSTE VRIJEDNOSNI PAPIRI ZAGREB D.O.O. 31.299 6,20 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 24.000 4,75 Skrb. račun
6. FIMA-VRIJEDNOSNICE D.O.O. 23.966 4,75 Osnovni račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 23.700 4,69 Skrb. račun
8. HORVAT MILAN 18.271 3,62 Osnovni račun
9. ČAČIĆ RADIMIR 15.000 2,97 Osnovni račun

10. BABIĆ DRAGO 14.925 2,96 Osnovni račun
Ukupno: 60,26

Mislim na njihovo učešće u DDJH:
” 10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D.
16.081 0,50 Skrb. račun “

marcello


hpb Skrb.: HPB D.D. 16.676 0,52 imao je toliko 1o.4

danas 9. HPB D.D. 17.813 0,55 Skrb. raču

onda jer hpb smanjuje ili ja neznam računat, ali to je manje bitno, ako on odluči i prodat ima ljudi koji će je kupit, 142 273 tisuće komada u zadnjih mjesec dana, prosječna 246, maksimalna 255, minimalna 242, kupnja je jaka,, pogledajte TA..uostalom tu smo zbog budućih poslova i onih koje treba odradit, a bit će ih, neki su dobro rekli da će biti to novi Končar…

Da te ispravim. Od 24.04 – 24.05. Maximalna – 280,00; Minimalna – 223,03; Prosječna – 251,02; Volumen – 142.321; Promet – 35.725.255,55 kn.

A ovi zlonamjernici neka samo pričaju, pričali su meni neki slične priče prije 2,5 god. za KOEI kada je bio 130 kn. Bilo bi vam bolje da malo pročitate Buffetta umjesto da čitav dan visite na forumu.

ako netko iznosi svoja neoptimistična razmišljanja (namjerno nisam rekao pesimistična jer i nisu) onda ne znači da je zlonamjeran odmah…


Bilo bi vam bolje da malo pročitate Buffetta umjesto da čitav dan visite na forumu.

a jel možemo mi pročitati i Buffeta i Wuffeta i Luffeta i visiti na forumu i dan i noć?

nema mi druge nego se zae..ti


ako netko iznosi svoja neoptimistična razmišljanja (namjerno nisam rekao pesimistična jer i nisu) onda ne znači da je zlonamjeran odmah…

Sickboy:

Bilo bi vam bolje da malo pročitate Buffetta umjesto da čitav dan visite na forumu.

a jel možemo mi pročitati i Buffeta i Wuffeta i Luffeta i visiti na forumu i dan i noć?

Elvare najgore je to što to najčešće to nisu njihova neoptimistična razmišljanja nego nekakav kupus svih mogućih postova sa razno raznih foruma ili jednostavno navlačenje na svoju stranu. A ovo oko čitanja, možeš se ti ismijavati koliko hoćeš, ali nisam slučajno spomenuo Buffetta, DDJH i KOEI u istom postu, ako si čitao Buffetta onda dobro znaš zašto sam to napravio.

I nemoj se bojati Elvare dokupit ćeš ti to.


I nemoj se bojati Elvare dokupit ćeš ti to.

sve stoji što si napisao – samo ne volim odmah proglašavanja nekoga zlonamjernim, ili piše da bi doukpio, ili piše da bi prodao… pa dajte više oslobodite se strahova od toga…

I da, ne bojim se, već sam ponovo kupio s lovom od ELKE (uh…)

nema mi druge nego se zae..ti

nećemo trebati dugo čekati!!!
idući mjesec će se puno toga znati , kuda plovi naš Đuro!!!
do tada treba imati prst na obaraču!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Sickboy:

I nemoj se bojati Elvare dokupit ćeš ti to.

sve stoji što si napisao – samo ne volim odmah proglašavanja nekoga zlonamjernim, ili piše da bi doukpio, ili piše da bi prodao… pa dajte više oslobodite se strahova od toga…

I da, ne bojim se, već sam ponovo kupio s lovom od ELKE (uh…)

pa ja znam za jednog ovdje koji je prodao po 267 (zna i on), pa sad vjerojatno hoce dokupiti..
[smiley2].. mislim, imao sam i ja poriva da pisem protiv dionica koje hocu kupiti, ili za one koje hocu prodati.. no jednostavno mi je to prepokvareno.. meni je forum mnogo pomogao kad sam kupvao svoju prvu dionicu (DDJH), i mislim da nije korektno da se ovdje svi natezemo jedni protiv drugih, jer u tom slucaju mozemo odmah ukinuti forum.. a sto se tice toga da fima nije dobra firma.. pa toliko su dobri da im oduzimaju dozvole[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ja Djuri dajem mjesec dana od kupnje…do tad imam vremena…….
pa da vidimo sta ce se dogoditi……znaci jos tjedan-dva

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

mozda sam ja napravio malo krivu formulaciju,, ja sam napisao ,,, maksimalna prosječna, zadnja i minimalna prosječna,, uzeo sam u obzir i tu cijenu od 280 i sve…tako da je moje bilo krivo samo što nisam napisao da ja pričam o prosječnim a ne o dnevnim maksimalnim i minimalnim…

molim neka me iskusniji upute u tajne trgovanja. što npr. predstavlja transakcija kao ova u 12:00:45 kada netko kupi jednu dionicu, a i njoj slične transakcije.
Hvala unaprijed


molim neka me iskusniji upute u tajne trgovanja. što npr. predstavlja transakcija kao ova u 12:00:45 kada netko kupi jednu dionicu, a i njoj slične transakcije. Hvala unaprijed

to se neko malo zeza sa cjenom[smiley2]


iceman: ” molim neka me iskusniji upute u tajne trgovanja. što npr. predstavlja transakcija kao ova u 12:00:45 kada netko kupi jednu dionicu, a i njoj slične transakcije. Hvala unaprijed

dionica cca 260 kn + provizija cca 50 kn = 310 kn/dionici

sve rečeno ovim

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close