DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedina razlika izmedu gradevine i djure je ta sta se rast djure u potpunosti temelji na spekulacijama.

nema FI za 2006 ni FI za prvi kvartal 2007. Nema jos ni jednog potpisanog posla od toliko njih najavljivanih, a neki ce se ocito debelo odgodit i pitanje je hoce li ih ikad i bit, nezna se sta ce biti sa dionicama branitelja sa sigurnoscu, jedino sta se zna je da HPB smanjuje udio, ZIF breza smanjuje udio, Lucidus je izasao do kraja na 240 i vise ga uopce nema, ali zato raja masovno kupuje, i to uglavnom zahvaljujuci bogatoj reklami koju ova dionica uziva na forumima.

slažem se… i trebala je raja kupovati po nižim cijenama od Lucidusa nego na 240 ali šta ćeš… navalili ko mutavi… evo i sada isto, sve se skida…
ma ne mreš ti njima dokazati [smiley2]
ja to shvatio pa krenuo i ja lupati po prodaji ovih dana

nema mi druge nego se zae..ti


nema FI za 2006 ni FI za prvi kvartal 2007. Nema jos ni jednog potpisanog posla od toliko njih najavljivanih, a neki ce se ocito debelo odgodit i pitanje je hoce li ih ikad i bit, nezna se sta ce biti sa dionicama branitelja sa sigurnoscu, jedino sta se zna je da HPB smanjuje udio, ZIF breza smanjuje udio, Lucidus je izasao do kraja na 240 i vise ga uopce nema, ali zato raja masovno kupuje, i to uglavnom zahvaljujuci bogatoj reklami koju ova dionica uziva na forumima.

Kolega, za sada ste u pravu. Sve se čini da od offseta neće biti ništa ove godine. Općenito, ova predizborna klima mi ide na jetra – ispada da se ništa ne radi godinu prije izbora. Katastrofa. Dali su obećanja, perspektiva je predobra, a nesposobnost prevelika. Zato sve državne firme treba što prije privatizirati

Hell is Empty and all the Devils are Here


nema FI za 2006 ni FI za prvi kvartal 2007. Nema jos ni jednog potpisanog posla od toliko njih najavljivanih, a neki ce se ocito debelo odgodit i pitanje je hoce li ih ikad i bit, nezna se sta ce biti sa dionicama branitelja sa sigurnoscu, jedino sta se zna je da HPB smanjuje udio, ZIF breza smanjuje udio, Lucidus je izasao do kraja na 240 i vise ga uopce nema, ali zato raja masovno kupuje, i to uglavnom zahvaljujuci bogatoj reklami koju ova dionica uziva na forumima.

Zbog svih tih razloga je ova dionica tako jeftina jer kada se većina ostvari gledati ćemo je preko 500 kn. A tamo negdje oko 900-1000 kn će se grabiti kao sada građevince i svi će je kupovati bez razmišljanja.

i sada ako se ovo na kraju uistinu pokaže toćnim – eto vam odgovor na pitanja prošli mjesec zašto je DDJH fondovima na standby…

nema mi druge nego se zae..ti


BUMBAR5: ” Ma taj đuka stvarno ima perspektivu svima je to jasno,ali jedna stvar mi nikako nije jasna.Kako da ta dionica ne zanima fondove naših velilih banaka kuji su trenjutno puni love.Unutra ih je bilo samo 5 u top10. equity, breza, maximum, lucidus, validus. problem je u tome što su svi fimini. ZAŠTO samo fima ? zašo nema inters ovih najvećih PBZ , Erste, Zabu,Riffiesen .Samo mi sitnog zuba i fima. ” Veliki kasno pale, situacija je slična na mnogim dionicama

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


nema FI za 2006 ni FI za prvi kvartal 2007. Nema jos ni jednog potpisanog posla od toliko njih najavljivanih, a neki ce se ocito debelo odgodit i pitanje je hoce li ih ikad i bit, nezna se sta ce biti sa dionicama branitelja sa sigurnoscu, jedino sta se zna je da HPB smanjuje udio, ZIF breza smanjuje udio, Lucidus je izasao do kraja na 240 i vise ga uopce nema, ali zato raja masovno kupuje, i to uglavnom zahvaljujuci bogatoj reklami koju ova dionica uziva na forumima.

kaze se: tko ne riskira taj ni ne profitira….
ja cu radje riskirat pa onda se smijat za koj mjesec ili godinu dana nego da se poslije grizem sto sam je prodavao…. [smiley4]

DOKUP!

http://www.fgi.hr

imavina maksimuma s današnjim danom 186.855.587,33 23.05.2007.

uzmi i brezu

hpb Skrb.: HPB D.D. 16.676 0,52 imao je toliko 1o.4

danas 9. HPB D.D. 17.813 0,55 Skrb. raču

onda jer hpb smanjuje ili ja neznam računat, ali to je manje bitno, ako on odluči i prodat ima ljudi koji će je kupit, 142 273 tisuće komada u zadnjih mjesec dana, prosječna 246, maksimalna 255, minimalna 242, kupnja je jaka,, pogledajte TA..uostalom tu smo zbog budućih poslova i onih koje treba odradit, a bit će ih, neki su dobro rekli da će biti to novi Končar…

i sada ako se ovo na kraju uistinu pokaže toćnim – eto vam odgovor na pitanja prošli mjesec zašto je DDJH fondovima na standby…

mislim da je Fima ipak ozbiljna firma pa se ne slazem u potpunosti sgore navedenim

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1.
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
956.180 29,54 Osnovni račun
2.
HZMO
660.000 20,39 Zast. račun
3.
MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE
609.578 18,83 Osnovni račun
4.
PBZ D.D.
210.199 6,49 Skrb. račun
5.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
104.771 3,24 Zast. račun
6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND
98.879 3,05 Skrb. račun
7.
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D.
47.136 1,46 Osnovni račun
8.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND
22.067 0,68 Skrb. račun
9.
HPB D.D.
17.813 0,55 Skrb. račun
10.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D.
16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,73

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

moram prokomentirat ovo da je fima dobra firma…

ako nisi svjestan, FIMA je do sad imala 6 brokera i fond menagera (za koje ja znam, mozda i vise) kojima je HANFA oduzela licencu i zabranila rad, najvise od bilo koje brokerske, financiske ili fondovske institucije u hrvatskoj. tolko o FIMI…

New Report

Close