DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bravo Arapine iz daleke zemlje…

FIMA ovdje igra i to sam već rekao da je i pokazala tko je glavni ( i svaka im čast kada skužiš što su sve napravili i kako)…

jedino se ne slažem da kada bi htio neki drugi fond ući da bi skupio samo 1-2000 komada do 300 kn…

mogao bi komotno skupiti kojih 10000 komada prije nego se skuži (pa toliko samo tjedno mali uzimaju)

nema mi druge nego se zae..ti

jel moze 5 najbljih k/p. hvala

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


jel moze 5 najbljih k/p. hvala

Ima za to tema …. ne znam zašto su svi počeli tražiti k/p na temi za pojedinu dionicu….

nemojte ovo kolega shvatiti kao napad na vas …. samo sam se poslužio vašim primjerom za komentar. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

lijepo se danas igra sa Đurom, sve se očisti do 260 i onda kreću nalozi na prodaju u apoenima od po 300 ili od po 247 komada….ali vidim da i kupnja ne jenjava.

he he, eto baš pišem kad opet 300 komada na prodaji….unbelievable

ko je tu lud
Vaš link

jedino ako se Vlada boji prije izbora upuštat u to zbog možebitnih skandala što bi iskoristio SDP.
Vaš link

i kako vidimo nešto je pojačala kupnja…na ponudi 5000 dionica, ljudi traže 7000.

prvi 5 k/p na strani kupnje…..da li se to nešto sprema ili ljudi kupuju tako bezveze ? 🙂

mudri su znali prije, pametni znaju od prošlog tjedna, a ostali će tek početi 🙂

dodje do 264 pa onda pad na 260!
dal to netko drzi cijenu na ovoj razini?

Married, without money .


dodje do 264 pa onda pad na 260! dal to netko drzi cijenu na ovoj razini?

Uzeo si mi riječ iz usta ( ili tipke sa tastature ) , već me nervira ista igra ali to je dobro jer kada se puste uzde onda konj jurne ko blesav . Tko je bio na hipodromu sve zna , samo čekamo da FIMA označi start utrke.


gklemenc: ” jel moze 5 najbljih k/p. hvala ” Ima za to tema …. ne znam zašto su svi počeli tražiti k/p na temi za pojedinu dionicu…. nemojte ovo kolega shvatiti kao napad na vas …. samo sam se poslužio vašim primjerom za komentar. [smiley2]

pa kad tamo ne daju k/p. a ne vjerujem da je bas tesko copy paste. uzet cu i ja pro. sad ucim pa sam jos na simple

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


ko je tu lud Vaš link jedino ako se Vlada boji prije izbora upuštat u to zbog možebitnih skandala što bi iskoristio SDP. Vaš link

nevjerovatno ,Vlada se igra s ovim kao da je nekakva jeftina roba iz Kine !!!
nemaju pojma koliko bi to unaprijedilo gospodarstvo oko Đure!!!
i na kraju osigurala posao ljudima!!!
SRAMOTA!!!!!!!!!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


ko je tu lud Vaš link jedino ako se Vlada boji prije izbora upuštat u to zbog možebitnih skandala što bi iskoristio SDP. Vaš link

Pratim sve o Đuri i ne sjećam se da sam pročitao ništa ( nakon Sanaderove izjave od prije nekog vremena koja je objavljena prvo u Jutarnjem ) po ovoj temi o kojoj pišu u Nacionalu. Barem ništa službeno. Ne tvrdim da to nije istina ali tajming je savršen za dokup po ovim cijenama.


ko je tu lud
Vaš link

jedino ako se Vlada boji prije izbora upuštat u to zbog možebitnih skandala što bi iskoristio SDP.
Vaš link

Ode na 220. Prestrasno, nesposobni majmuni. Biće dokupa do bola

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close