DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

255,00 126
254,00 29
253,60 100
253,50 50
252,03 50

257,61 18
257,95 30
257,97 30
258,97 50
259,88 19

Trend se okreće

Hell is Empty and all the Devils are Here


Mi To Iv: ” uživam,gledajući kako se naš đuka polako skuplja.Molio bi kolegu caymana da da neki komentar . ” sad ću ti ja umjesto Cayman-a dati savjet.Čuvaj ili podebljavaj ovu dionicu.LKRI je bila prije 2 mjeseca 300kn a sad je preko 500kn.Sad ti vidi koliko će biti DDJH poslije svih potpisa koji će biti u narednih mjesec-dva. Cayman je prije 3 mjeseca napisao da će DDJH u roku godinu dana biti 300kn ili će si odrezati j….! DDJH će biti preko 300kn čim avion iz Kuvajta sleti u Hrvatsku!

Da sam ja na Caymanovom mjestu sam bi napumpao cjenu do 300 kn, da mu se ne bi dogodilo da ga lovima za ja…ca. [smiley2]

La vita e bella!

haha… mada ni njemu ni nama ne bi bilo drago (što zbog DDJH-a što zbog jaja)

nego strpite se.. još neko vrijeme skupljanje DDJH-a – koliko možete

nema mi druge nego se zae..ti

hvala rocky,i ja tako mislim,sjećam se kad sam kupovao luku na 115,pa prodao po165 misleći da sam napravio dobar posao sad sigurno neću pogriješiti ,ustrajat ću ovu dionicu držati bar 2god.uz se zamke što nam smještaju veliki[smiley2]

ja bih rađe da đuka još neko vrijeme ostane na ovim razinama da ga mogu podebljati kad mi odrade neke druge dionice u portfelju[smiley2]

Mi,

ja bih rađe da đuka još neko vrijeme ostane na ovim razinama da ga mogu podebljati kad mi odrade neke druge dionice u portfelju[smiley2]

potpisujem, ja sam se ukrcavao u tri navrata i imam veliku vjeru u ovu dionicu i ako bude prilike ukrcavam još [smiley11]

Top 10 investitora za vr. papir – “DDJH-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 98.879 3,05 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.067 0,68 Skrb. račun
9. HPB D.D. 17.813 0,55 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,73

Novo stanje , FIMA i dalje pojačava poziciju kroz Maximum fond. Kako i mi tako i oni očekuju rast koji sigurno neće biti malen. Na ovim razinama i dalje se isplati kupovati jer je očito da nestrpljivi ( i neiskusni ) izlaze te se istovremeno stvaraju jaki temelji za budućnosti. Svima koji vjeruju u ovu dionicu ovakav razvoj situacije može samo odgovarati. Došli smo do ATH na 280 kn, znači znamo koja je sljedeća stepenica a čim se približimo ( u drugom koraku ) 300 kn vjerujem da ćemo tih 300 kn proći bez problema. Većina koja ostane u ovoj dionici neće se zadovoljiti mrvicama.

Ma taj đuka stvarno ima perspektivu svima je to jasno,ali jedna stvar mi nikako nije jasna.Kako da ta dionica ne zanima fondove naših velilih banaka kuji su trenjutno puni love.Unutra ih je bilo samo 5 u top10. equity, breza, maximum, lucidus, validus. problem je u tome što su svi fimini.

ZAŠTO samo fima ?

zašo nema inters ovih najvećih PBZ , Erste, Zabu,Riffiesen .Samo mi sitnog zuba i fima.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ma taj đuka stvarno ima perspektivu svima je to jasno,ali jedna stvar mi nikako nije jasna.Kako da ta dionica ne zanima fondove naših velilih banaka kuji su trenjutno puni love.Unutra ih je bilo samo 5 u top10. equity, breza, maximum, lucidus, validus. problem je u tome što su svi fimini.

ZAŠTO samo fima ?

zašo nema inters ovih najvećih PBZ , Erste, Zabu,Riffiesen .Samo mi sitnog zuba i fima.


Veliki kasno pale, situacija je slična na mnogim dionicama

Veliki igraju na sigurno.

ZAŠTO samo fima ?

zašo nema inters ovih najvećih PBZ , Erste, Zabu,Riffiesen .Samo mi sitnog zuba i fima.

ostali će se uključiti kad država proda svoje. Đuro će postati pravi blue chip

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Ma taj đuka stvarno ima perspektivu svima je to jasno,ali jedna stvar mi nikako nije jasna.Kako da ta dionica ne zanima fondove naših velilih banaka kuji su trenjutno puni love.Unutra ih je bilo samo 5 u top10. equity, breza, maximum, lucidus, validus. problem je u tome što su svi fimini. ZAŠTO samo fima ? zašo nema inters ovih najvećih PBZ , Erste, Zabu,Riffiesen .Samo mi sitnog zuba i fima.

vjerujem da se nece petljati sa FIMOM koja je ovdje ima ulogu i rezisera, i producenta i glavnu ulogu, i 2-3 sporedne uloge… fora je u tome da je Maximum usao po dogovorenim i kontroliranim cijenama sa Lucidusom i Brezom koja je isla gore-dole… da se hoce u igru ukljuciti “outsider”, FIMA bi maknula kontrolu cijene prema gore, Lucidus bi se maknuo s prodaje i taj novi fond ne bi mogao uci, ili bi eventualno mogao kupiti kojih 1-2.000 dionica uz prosjek ulaza od 300kn
to mi izgleda kao bande koje se drze svojih kvartova i ne petljaju se u tudje podrucje

i da, slazem se sa chicom, jedini ulaz im je kada drzava proda svoje

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close