DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zar ne vidiš da čim je cijena dosegla 250 se poveći broj kupaca aktivirao odjednom?

nemu tu matematike – čista psihologija [smiley2]

to mi je struka, i odlično je poznajem[smiley2]

Ipak, postoje i lažni odbijanci, a pravo stanje se ne može vidjeti u roku 1 sat vremena, već barem nekoliko dana

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA ./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY FOND 98.879 3,05
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA /FIMA MAXIMUM OTVORENI INVEST FOND 20.500 0,63 Skrb. račun
9. HPB D.D. 17.916 0,55 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun

naravno…

i dalje stoji ono što sam ja napisao, a ne Bolinger… zato sam i rekao da je točniji moj navod da nema zabune..

tko je rekao da više neće biti ispod 250? što opet ne znači niti drugo… tko može predvidjeti iznenadnu potrebu nekoga da istrese 5000 komada…

no bilo je za očekivati na 250 poveći interes i to je i bilo

nema mi druge nego se zae..ti

da je burza matematika, onda Newton ne bi izgubio tolike novce u balonu “južnih mora”… A jadan na kraju je izjavio: “Mogu izračunati i predvidjeti kretanja nebeskih tijela, ali ljudsku glupost NE!”
Elemenat “krda” uvijek je jako bitan: prosuditi u koju će stranu krenuti masa…
Elvara vrlo cijenim, mislim da odlično pliva u ovim morima[smiley2] iako na svoj vrlo specifičan način

inače, do koliko mislite da će se odbiti cijena sad na DDJH? do koje razine prema gore?


da je burza matematika, onda Newton ne bi izgubio tolike novce u balonu “južnih mora”… A jadan na kraju je izjavio: “Mogu izračunati i predvidjeti kretanja nebeskih tijela, ali ljudsku glupost NE!” Elemenat “krda” uvijek je jako bitan: prosuditi u koju će stranu krenuti masa… Elvara vrlo cijenim, mislim da odlično pliva u ovim morima[smiley2] iako na svoj vrlo specifičan način inače, do koliko mislite da će se odbiti cijena sad na DDJH? do koje razine prema gore?

Čuj ti psiholog!!!! [smiley2]

Imaš dvije činjenice, a ti ih objasni kako hočeš:
1. Jučer sam rekao ono što se danas dogodilo. Možda sam vidovit. [smiley1]
2. Ako na burzi nema pravila (što se s tobom slažem), kojeg vraga pitaš do kuda će ići prema gore? [smiley2]

A ako te zanima do kuda će, informaciju možeš dobiti na PM. [smiley2]

La vita e bella!

meni recimo to trenutno nije bitno…

sada je vrijeme kada se ponovo (za ovakve kao ja) kupuje DDJH i čeka rasplet… ako krene još dolje još ćemo kupiti…

ne zamaram se targetima jer u datom trenutku se stvar vrlo lako može promijeniti (recimo prije je bila spika FIMA, pa onda branitelji, pa radnici, pa sada odgađanje odluke nakon izbora) – uvijek nešto…

ako stignu 5 pozitivnih vijesti jedna za drugom cijena će skočiti sigurno više nego samo jedna…

nema mi druge nego se zae..ti

Čuj ti psiholog!!!! [smiley2]

Imaš dvije činjenice, a ti ih objasni kako hočeš:
1. Jučer sam rekao ono što se danas dogodilo. Možda sam vidovit. [smiley1]
2. Ako na burzi nema pravila (što se s tobom slažem), kojeg vraga pitaš do kuda će ići prema gore? [smiley2]

A ako te zanima do kuda će, informaciju možeš dobiti na PM. [smiley2]

mene zanima sta bog ima reci (moze i pvt)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Posejdon:

Čuj ti psiholog!!!! [smiley2]

Imaš dvije činjenice, a ti ih objasni kako hočeš:
1. Jučer sam rekao ono što se danas dogodilo. Možda sam vidovit. [smiley1]
2. Ako na burzi nema pravila (što se s tobom slažem), kojeg vraga pitaš do kuda će ići prema gore? [smiley2]

A ako te zanima do kuda će, informaciju možeš dobiti na PM. [smiley2]

mene zanima sta bog ima reci (moze i pvt)


Pridružujem se, željan mudrosti.

Taj sam parametar pratio još prije 2 mjeseca ,i mogu ti reči da se sve slaže

uživam,gledajući kako se naš đuka polako skuplja.Molio bi kolegu caymana da da neki komentar .

Kupnja jača od prodaje trenutno!

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mi,

uživam,gledajući kako se naš đuka polako skuplja.Molio bi kolegu caymana da da neki komentar .

sad ću ti ja umjesto Cayman-a dati savjet.Čuvaj ili podebljavaj ovu dionicu.LKRI je bila prije 2 mjeseca 300kn a sad je preko 500kn.Sad ti vidi koliko će biti DDJH poslije svih potpisa koji će biti u narednih mjesec-dva.
Cayman je prije 3 mjeseca napisao da će DDJH u roku godinu dana biti 300kn ili će si odrezati j….!
DDJH će biti preko 300kn čim avion iz Kuvajta sleti u Hrvatsku!

Novac je kisik burze!

New Report

Close