DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čekaj malo… to dva mjeseca računaš kako je krenulo rasti od 181 ili od kada si ušao?

jer ako si ušao baš tada svaka čast

nema mi druge nego se zae..ti

Nisam siguran na kojem sam forumu čitao al ako se ne varam netko je zvao DDJH i neka “tetka” iz računovodstva je rekla da će godišnje izvješće biti poslano na ZSE do kraja ovog mjeseca,jel zna netko više?

Novac je kisik burze!

usao sam na 187[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

]


čekaj malo… to dva mjeseca računaš kako je krenulo rasti od 181 ili od kada si ušao? jer ako si ušao baš tada svaka čast

usao sam na 187[smiley2]
imao sam srece,istina!!nije bilo pameti[smiley2]
ali zato se s TNSA mucim, prosjek mi je 6100, ali ja sam si odavno zacrtao da je to 15k, isto tako djuru cekam na 350+

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


No, što se tiče NATO-ve tehnologije trebam pomoć drugih stručnjaka.
Dakle, hoće li biti kruha za našeg narodnog heroja i kada ćemo kupovati avione ili njemu samo bojna vozila dolaze u obzir?
Ima li koji vojni znalac među nama? [smiley2]

Nema šanse. Đuro je teška industrija. Prije bi Jelen proizveo skafander za svemir nego Đuro bilo kakav avion.

evo jedan link za Degmana!!
piše da su i kuvajčani zainteresirani!!!
Vaš link

bilo bi lijepo kad bi se sa ovim krenulo!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 98.879 3,05 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.500 0,63 Skrb. račun
9. HPB D.D. 17.916 0,55 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,68

fima maksic podebljava

Ha, naravno da skuplja!
Skupljali su oni i po 270.
To nam sve govori u kojem smjeru će cijena u narednom periodu.
A oni ne skupljaju da bi zaradili 10%.[smiley2]

Ajd da bude i neka korist od tih fondova.

La vita e bella!


Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 98.879 3,05 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.500 0,63 Skrb. račun
9. HPB D.D. 17.916 0,55 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,68

fima maksic podebljava

vidim da ti Posejdon odgovorio, tako da nema smisla razglabati o cijeni….

samo jedan mali hint za one koji ne znaju, iako već svi sve znaju….pratite malo promete i K/p prvih 5 i pogledajte kaj se dešava kad netko recimo iz šusa uzme 100-200 komada DDJH…..mislim, za nasmijati se…ali bože moj, treba se na sve načine znati snaći…


samo jedan mali hint za one koji ne znaju, iako već svi sve znaju….pratite malo promete i K/p prvih 5 i pogledajte kaj se dešava kad netko recimo iz šusa uzme 100-200 komada DDJH…..mislim, za nasmijati se…ali bože moj, treba se na sve načine znati snaći…

to sam ti samo ja u tri navrata kupovao… ništa posebno

nema mi druge nego se zae..ti

maliKopac:

samo jedan mali hint za one koji ne znaju, iako već svi sve znaju….pratite malo promete i K/p prvih 5 i pogledajte kaj se dešava kad netko recimo iz šusa uzme 100-200 komada DDJH…..mislim, za nasmijati se…ali bože moj, treba se na sve načine znati snaći…

to sam ti samo ja u tri navrata kupovao… ništa posebno

Ne kužim , o čemu vi to? Nemam mostić…


Elvar: ” maliKopac: ” samo jedan mali hint za one koji ne znaju, iako već svi sve znaju….pratite malo promete i K/p prvih 5 i pogledajte kaj se dešava kad netko recimo iz šusa uzme 100-200 komada DDJH…..mislim, za nasmijati se…ali bože moj, treba se na sve načine znati snaći… ” to sam ti samo ja u tri navrata kupovao… ništa posebno ” Ne kužim , o čemu vi to? Nemam mostić…

E, hebiga onda….[smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close