DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i u cijelosti dobrih vijesti…Đuro će valjda postati najjača firma na ovim prostorima, a ne proizvode drogu 🙂

Ugledni grčki dnevni list To Vima objavio je kako će američki predsjednik tijekom europske turneje sljedećeg mjeseca objaviti ulazak Hrvatske u NATO-savez.

Kako navodi list, Bush će sljedeći mjesec organizirati zajednički sastanak s predstavnicima Hrvatske, Makedonije i Albanije na kojem će objaviti prijem tih zemalja u NATO, prenosi novinska agencija Tanjug.

Bush bi trebao početkom mjeseca otputovati u Europu, gdje bi od 6. do 8. lipnja trebao sudjelovati na summitu skupine G8 u Njemačkoj, a nakon toga posjetiti više europskih zemalja.

List također navodi da SAD podržava članstvo Makedonije u NATO-u pod nazivom Republika Makedonija, te da članstvo ne uvjetuje rješavanjem spora s Atenom o ustavnom nazivu te zemlje

No, Bush i glavni tajnik NATO-a Jaap de Hoop Scheffer poručili su zemljama koje na idućem summitu NATO-a u proljeće 2008. u Bukureštu očekuju pozivnice za članstvo kako do tada moraju provesti dodatne reforme i ispuniti sve uvjete da bi bile primljene u Savez i obećali im pružiti svu potrebnu pomoć.

“Radujemo se odlasku na summit NATO-a u Bukurešt 2008., kako bismo razgovarali o proširenju. Obećao sam glavnom tajniku da ćemo raditi sa zemljama koje su zainteresirane da postanu dio NATO-a iduće godine kako bismo osigurali da one ispune uvjete nužne da zemlja bude primljena u NATO”, rekao je Bush na zajedničkoj konferenciji za novinare sa Schefferom u Crawfordu u Teksasu.

“Razgovarali smo o izgledima za proširenje na idućem summitu. Zemljama koje kucaju na vrata NATO-a treba ohrabrenje, no one također trebaju provesti daljnje reforme kako bismo mogli imati uspješan summit u proljeće iduće godine”, dodao je Scheffer.

Osim Hrvatske, kao najizgledniji kandidati za idući krug proširenja NATO-a figuriraju Makedonija i Albanija, sve tri članice Jadranske povelje, dok SAD-a također zagovara prijem bivših sovjetskih republika Gruzije i Ukrajine.

Nakon razgovora koje su vodili na Bushevom ranču Preire Chapel kod Crawforda u Teksasu, uz sudjelovanje američke državne tajnice Condoleezze Rice i ministra obrane Roberta Gatesa, dvojica čelnika su na konferenciji za novinare izjavila kako su glavne teme razgovora bile misija NATO-a u Afganistanu, američki sustav proturaketne obrane u Europi, proširenje NATO-a i napredak u procesu rješavanja statusa Kosova.

Kolega može možda neki link? Hvala

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Nego ljudi!!! Ja vam mogu do u detalja opisati tehnologiju kako se stvaraju najbolji Posejdonovi trozubi s kojima stvaram potrese, tsunamije i morske oluje. No, što se tiče NATO-ve tehnologije trebam pomoć drugih stručnjaka. Dakle, hoće li biti kruha za našeg narodnog heroja i kada ćemo kupovati avione ili njemu samo bojna vozila dolaze u obzir? Ima li koji vojni znalac među nama? [smiley2]

sumnjam da bi gjuro mogao participirati u poslovima oko aviona.
trenutno su Izraelci najjaci u prilagodbi istocnoblokovskih letjelica na nato sustave (pitam se zasto).
F16 koji se spominje kao moguca kupnja je vec odavno staro zeljezo za amerikance, uz mnoge afere, jedan od najmasovnije proizvedenih aviona danasnjice, vjerojatno ce doci u HR iz istih izraelskih tvrtki.

mozda Fran Visnar ovo cita pa neka natipka par strucnijih komentara
[smiley1]


Nego ljudi!!!

Ja vam mogu do u detalja opisati tehnologiju kako se stvaraju najbolji Posejdonovi trozubi s kojima stvaram potrese, tsunamije i morske oluje.
No, što se tiče NATO-ve tehnologije trebam pomoć drugih stručnjaka.
Dakle, hoće li biti kruha za našeg narodnog heroja i kada ćemo kupovati avione ili njemu samo bojna vozila dolaze u obzir?
Ima li koji vojni znalac među nama? [smiley2]

Koliko je meni poznato, Đuro nema iskustva sa ovim tipom vojne industrije, to je bilo prije koncentrirano oko tvornice Soko u Mostaru. Nije mi poznato hoće li sa ugovorom za nabavku vojnih aviona doći i neki offset, to po meni ponajprije ovisi o vještini pregovarača. Treba se strpiti dok ta tema dođe na dnevni red.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Nego ljudi!!! Ja vam mogu do u detalja opisati tehnologiju kako se stvaraju najbolji Posejdonovi trozubi s kojima stvaram potrese, tsunamije i morske oluje. No, što se tiče NATO-ve tehnologije trebam pomoć drugih stručnjaka. Dakle, hoće li biti kruha za našeg narodnog heroja i kada ćemo kupovati avione ili njemu samo bojna vozila dolaze u obzir? Ima li koji vojni znalac među nama? [smiley2]

nikad ne reci nikad..ali debelo sumnjam..mozda neke poljoprivredne
[smiley2]
jugoslavenska vojna industrija je bila neusporedivo jaca, pa dva aviona vrijedna spomena su bili samo supergalebG$-skolski dvosjed i rumunjsko-jugoslavenski jursini Jastreb.naravno,sa engleskim rolls-royce motorima.nikada nismo uspjeli proizvesti nadzvucni avion..a trudili smo se i veliki novci su ulagani u to!

izraelci su uvijek bili pametni i od jednih i od drugih su uzimali najbolje.iako koriste i americke M16, njihova jurisna puska Ghalil je kopija kalasnjikova.ipak to sto moderniziraju sovjetske avione (MiG21) nije zasluga njihovih inzenjera, jer to isto rade cak i bolje Rusi, pa cak i Poljaci i Rumunji, nego njihovih politicara,imaju vrlo jak lobi!

bit ce dobro da se djuro drzi proozvoda koji mu jako dobro idu,pri tom ne mislim samo na specijalna vozila,nego i ostale proizvode,mostove,konstrukcije,itd..
a aviona da se drzi podalje,da ne bi imali opet Obrovac[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

tek je 11h, a već se je otišlo cca 1700 komada….bit će lijep pormet danas na Đuki. iako mi je najdraži onaj dio od 15.30 -16h kad se uvijek izvoljeva svašta-nešto.

Baš si razmišljam. [smiley2]

Počeo me ljutiti ovaj što koči Đuru na 260.
A onda sam se sjetio da zapravo dobro radi jer drži našeg Đuru u okviru Bollingera.
Baš m zanima hoće li mu to poći za rukom kada se realiziraju svi Đurini poslovi.
[smiley2]

La vita e bella!

Nemrem otvorit svoj vlastiti dokument! [smiley9]
Možete li vi?
Ako ne, samo da znate, slika je đurinog trgovanja zadnji mjesec sa bollingerom.

La vita e bella!

po mojoj TA đuro u ovoj rundi maksimalno može pasti na 255 kn sve je pod kontrolom nalazi se u uzlaznom trendu a ovo sada što se događa je prirodan tjek stvari .
Znači nadokupljujte dok imate priliku jer dizanjem exsponencijalnog prijeseka trgovanja u uzlaznom trendu diže se i donja granica

SAM PROTIV SVIH

Vidim i danas vam djuro raste u visine[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


Vidim i danas vam djuro raste u visine[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

sorry, ali ne kuzim ovu tvoju recenicu? pokusao si bit smijesan? ako da onda si uspio samo napravit majmuncica od sebe…..ubrzo ce u visine pa se ti smij i dalje [smiley4]

DOKUP!


Vidim i danas vam djuro raste u visine[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

50% u 2 mjeseca..meni super,a tebi?[smiley1]
eh da su mi i ostale dionice takve[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close