DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok neki odmaraju a neki skupljaju lovu čekajući ponedjeljak za dokup [smiley2] ,evo jedna sličica našeg vrijednog Đure u akciji (ne, nisu tenkovi[smiley1]).

Inače, to je most preko Drave u Osijeku.


Dok neki odmaraju a neki skupljaju lovu čekajući ponedjeljak za dokup [smiley2] ,evo jedna sličica našeg vrijednog Đure u akciji (ne, nisu tenkovi[smiley1]).

Mitko, jesu li to tvoje autorske fotke?

Ako jesu – bravo majstore!!!
Samo tako naprijed i u ponedjeljak u dokup! [smiley2]

La vita e bella!

Jesu, moje su fotke. Bio sam jučer na gradilištu pa rek’o, da podijelim to s vama[smiley2] Inače, taj most radi i HDEL, znači DDJH i HDEL, dobitna kombinacija (navlačim [smiley2]).

ej ljudi, slušajte ovo,moj tata je prije 15-ak god.kupio dionice holdinga po cijeni od 100DM za jednu dionicu, sto ce reci da vase gluparije o zaradi meni nista ne znace dok ta dionica ne bude najmanje 400 kn, i uopce ne znam zasto ovo citam! i moj tata nije normalan sto je to uopce kupio,kada je opce poznata stvar da upravi u ĐĐ uopce nije u interesu da se išta pokrene, a prava slika toga svega su firmice koje postoje u Đuri koje pod hitno trebaju restrukturiranje a nitko ništa ne poduzima. Sve je to jedno sranje!


ej ljudi, slušajte ovo,moj tata je prije 15-ak god.kupio dionice holdinga po cijeni od 100DM za jednu dionicu, sto ce reci da vase gluparije o zaradi meni nista ne znace dok ta dionica ne bude najmanje 400 kn, i uopce ne znam zasto ovo citam! i moj tata nije normalan sto je to uopce kupio,kada je opce poznata stvar da upravi u ĐĐ uopce nije u interesu da se išta pokrene, a prava slika toga svega su firmice koje postoje u Đuri koje pod hitno trebaju restrukturiranje a nitko ništa ne poduzima. Sve je to jedno sranje!

Analeja,
prije svega, doboro nam došla. [smiley11]
Tko zna, možda ovdje stekneš dobre prijatelje.
Žalim da osječaš gnjev, ali iz ovoga što si nam rekla je to razumljivo.
No, ovdje si došla među hrpu optimista.
Stoga moja poruka za tebe i tvog tatu (nek se i on uključi na forum!) jest:
Čuvajte dionice ko oko u glavi jer još malo (kud tolke godine ste čekali može još neko vrijeme), pa če se tatin ulog višestruko isplatiti.
Za propuuštenim vremenom nema smisla plakati, a pred nama je lijepa budućnost.
Živila.

La vita e bella!

Nažalost, moj tata nema pojma i veze i uopce ga nista ne zanima vezano za ekonomiju,a pored toga ni za kompjutere, a pogotovo nakon rata, izgubio je svaku nadu da ce mu se ulozena lova isplatiti. On je u penziji i posvetio se poljoprivredi i pecanju. A ja eto zavrsila ekonomiju i to me pocelo zanimat, neku lovu sam ulozila u fond, a ovo s cim se moj tata usrecio bih htjela spasiti ako bude moguce, no kako je tako je, ako je stajalo 15 god, moze jos toliko.
Hvala na utjesi,nije bas neka,ali svejedno hvala na brzom odgovoru!
a ja ode pisat molbe za posao


Nažalost, moj tata nema pojma i veze i uopce ga nista ne zanima vezano za ekonomiju,a pored toga ni za kompjutere, a pogotovo nakon rata, izgubio je svaku nadu da ce mu se ulozena lova isplatiti. On je u penziji i posvetio se poljoprivredi i pecanju. A ja eto zavrsila ekonomiju i to me pocelo zanimat, neku lovu sam ulozila u fond, a ovo s cim se moj tata usrecio bih htjela spasiti ako bude moguce, no kako je tako je, ako je stajalo 15 god, moze jos toliko. Hvala na utjesi,nije bas neka,ali svejedno hvala na brzom odgovoru! a ja ode pisat molbe za posao

Stojim na usluzi i drugi put!
Bog pokorni – Posejdon

[smiley2]

La vita e bella!

Ovo je nevjerovatno. [smiley5]
Opet isti scenarij po milijunti put na Đuri.
Istresanje sa paketima, ovaj put po 500 komada, na 260 kn okruglo.
Prije dva tjedna cijena se držala na 240 kn.
Ajde više fondovi istresite se pa da idemo dalje.
Po mogućnosti bez vas. [smiley12]

La vita e bella!

strpljenja, đurica je u zadnjih 2 mjeseca išao 45% gore, više nego lijep rast


ej ljudi, slušajte ovo,moj tata je prije 15-ak god.kupio dionice holdinga po cijeni od 100DM za jednu dionicu, sto ce reci da vase gluparije o zaradi meni nista ne znace dok ta dionica ne bude najmanje 400 kn, i uopce ne znam zasto ovo citam! i moj tata nije normalan sto je to uopce kupio,kada je opce poznata stvar da upravi u ĐĐ uopce nije u interesu da se išta pokrene, a prava slika toga svega su firmice koje postoje u Đuri koje pod hitno trebaju restrukturiranje a nitko ništa ne poduzima. Sve je to jedno sranje!

Bit ćeš ti zahvalna ocu,a njega pusti da peca!!!! I nepričaj gluposti!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Aneleja,
vidiš!

Nikica i ja smo ti odaslali istu poruku.[smiley2]
Samo sam ja bio malo nježniji. [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close