DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lucidus je 14-tog opet istovario oko 2000 kom.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


šuška li se možda tko bi mogao dobiti posao opremanja naoružanjem i opremom?
čini mi se da je na M84 dio opreme radila iskra, a ovako na prvu pada mi na pamet koncar koji se uhvatio informatike …
btw, vjerujem da će taj dio posla biti financijski jači od samih vozila

Iskra ti je uglavno radila elektroniku. Končar je pak radio one porcije iz kojih su posade fino jele grah.


Evo mene na bidu na 260 kn. Pitanje svih pitanja, da li da još malo spustim nalog a onda nakon kupnje u nove pobjede! Tko zna jel onih 5290 kom u 1 transakciji netko kupio ili prodao. Ja mislim da je prodao. A, fond valjda zna gdje će na brzinu zaraditi više a ja to moram iskoristiti za čim povoljniji dokup.

Izgleda da ćeš morati malo povisiti ljestvicu ponovnog ulaska.
Eto, ja sam jučer radio jedan mali dokup na 260,23. [smiley2]

La vita e bella!

Evo jednog članka iz 600-tog Nacionala od 15. svibnja –

Austrijski A-TEC najavio ulaganja u Hrvatsku
Austrijanci već surađuju s holdingom Đuro Đaković.

Predstavnici Austrijske tvrtke A-TEC koja surađuje s Đurom Đakovićem, najavili su prilikom susreta s ministrom gospodarstva RH Brankom Vukelićem u Beču kapitalno ulaganje u Hrvatsku. A-TEC planira širenje suradnje i investicija a, iako su detalji suradnje i investicija još uvijek poslovna tajna, iz tvrtke najavljuju ulaganje koje bi osiguralo otvaranje značajnog broja novih radnih mjesta.

Može jedno pitanjce pocetnicko?

Svi vrlo hvalite ovu dionicu i pricate o rastu, ali mi nije jasno zasto onda zadnjih par dana konstantno pada…
Ja sam jos uvijek u plusu jer sam je uzela po244 ali sam ocekivala puno vise a sad neznam dali da se zabrinem…
mi moze neko objasnit guzvu na prodaji…

unaprijed se zahvaljujem[smiley8]

[color=black][/color]Sreca je na mojoj strani.

Nemojte se za..bavati s DDJH, kupujte INGRU, još je podcijenjena[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Lucidus ispao, Fima maximum ušla.

ode Lucidus van iz TOP10, zbogom… u tri tjedna istresli preko 15.000 dionica

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 98.879 3,05 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. HPB D.D. 18.123 0,56 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 15.050 0,46 Skrb. račun
Ukupno: 84,52

“Please, God, Just One More Bubble.”


Može jedno pitanjce pocetnicko?

Svi vrlo hvalite ovu dionicu i pricate o rastu, ali mi nije jasno zasto onda zadnjih par dana konstantno pada…
Ja sam jos uvijek u plusu jer sam je uzela po244 ali sam ocekivala puno vise a sad neznam dali da se zabrinem…
mi moze neko objasnit guzvu na prodaji…

unaprijed se zahvaljujem[smiley8]

Pa ne moze svaki dan dionica skakati 10%. Onda ne bi nitko nista radio nego bi svi stavili pare na DDJH i rijesen problem. Inace se na burzi i gube novci; jedino sto mozes na forumu je skupiti informacija je da je DDJH dobra dionica na trenutacnoj cijeni i to je to.
Kad krecu vlakici to nitko pouzdano ne zna.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Može jedno pitanjce pocetnicko? Svi vrlo hvalite ovu dionicu i pricate o rastu, ali mi nije jasno zasto onda zadnjih par dana konstantno pada… Ja sam jos uvijek u plusu jer sam je uzela po244 ali sam ocekivala puno vise a sad neznam dali da se zabrinem… mi moze neko objasnit guzvu na prodaji… unaprijed se zahvaljujem[smiley8]

Mlada damo!
Pa nije baš da stalno pada. Još prije tjedan dana se cijena vrtila oko 240. Sada je na 260.
Dobro, očekujem ju uskoro na još nešto malo niže. (250)
A onda nas očekuje proboj magične brojke.
A što se tiče gužve na prodaji – postoje ti mračni ljudi u mračnim prostorijama naših investicijskih fondova koji znaju da moraju zaraditi svoju plaču a nisu sigurni kako. I onda premeću dionice iz šupljeg u prazno.
Time koče cijenu, zhebavaju pošten narod i prave se važni.

Nadam se da ste zadovoljni sa odgovorom.
Želim Vam uspješno investiranje i dobro došli na forum svih foruma.

[smiley2]

La vita e bella!

zna li netko kada bi moglo izaći izvješče o poslovanju za 2006 i za 1Q 2007?
da li je uopće izašlo jer ga nigdje ne mogu naći??
možda su oni pod nekakvom vojnom tajnom!!
na kraju krajeva tamo će se raditi BOV, tenkovi itd.. hi,hi,hi,hi………[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Još nije izašlo niti za 2006., valjda će uskoro. nisu pod vojnom tajnom, nego su dobili odgodu

New Report

Close