DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam mislio da je tenkista medju zadnjima koji ce napustiti ddjh brod ali …

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Ono što sam izgubio, izgubio sam zbog brokerskih provizija i svoje nestrpljivosti. Dakle, strpljenja nam treba! Isplatit će se!

Potpisujem.
Dok tebe citam, ko da sebe vidim….
Ja sam zbog drhtavih rucica debelo popusio na gradjevincima i podravci…
eh, da sam bio strpljiviji… kad se sjetim, dodje mi da zaplacem.
polovica portfelja mi je u djuri i ovaj put se ne dam!

hate red

@marijan66,

zahvaljujem se kolegi na edukativnoj lekciji. Odmah sam se na sjetio desetke tisuća dionica koje trenutno držim u Banja Luci a čija se cijena trenutno računa u pfenizima.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Prije trije i pol godine imao sam u portelju tri dionice, od čega najviše u Končaru – 800 dionica, kupljenih po 75 i dio po 78 kuna. Stariji se sjećaju onih diskusija na susjednom forumu, hoće li raditi tramvaje ili neće etc. Opet sam bio nestrpljiv i nakon lagane korekcije od cijele tri kune, prije tri godine rasprodajem sve. Ne moram pisati koliko bi mi se strpljenje danas isplatilo. Potom odlučujem držati duže vremena samo po jednu dionicu. Tako kupujem i prodajem Adris, Petrokemiju, Slatinsku, Plivu, te sam unazad tri godine u plusu od cca 700 %. Sada sam sto posto u DDJH koje sam kupio po prosječno 147 kuna i ne izlazim iz njih barem dvije-tri godine. Štoviše, još ću narednih dana dokupiti 350 komada. Ja sam uvjeren u uspjeh ove dionice. U biti, dosad nisam pogrješio u odabiru dionica. Ono što sam izgubio, izgubio sam zbog brokerskih provizija i svoje nestrpljivosti. Dakle, strpljenja nam treba! Isplatit će se! Pozdrav svima i oprostite ako sam pretjerao u opisu svoje dioničarske prošlosti. Samo sam htio dati podršku onima koji ne gube strpljenje s ovom dionicom. Naprijed, Đuro!

Sve što si napisao je zaista istnina, pohlepa i nestrpljivost su najveći neprijatelji investitora.
Smatram da je “day tradeer vrlo stresno i opasno zanimanje” i po meni jedini način da investitor ili
početnik – kockar izgubi novac . Već sam pisao o tkz. kockarskom efektu ponekad stvari mogu krenuti po zlu ” investitor ulaže , hvata vrh vala rasta, cijena pada i prodaje , ponovno kupuje i događa mu se isto i na kraju se budi sa 50% minusa na portfelju”.
Za dobru dionicu nije bitno koliko si je platio već koliko dugo je namjeravaš držati.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Pogledajte samo ovu potražnju za DDJH, ovi nisu danas kupili sigurno će sutra. U dva dana prodano 35 000 dionica.

265,10 451
265,02 19
265,00 118
264,01 113
264,00 2000

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Jel se može vidjet vlasnički top 10 sa današnjim stanjem baš me zanima ko toliko kupuje u paketima od 2000 kom.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

evo još jedan članak[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Ne znam što mi je ovih dana, sav sam u nekim slikicama.
Zato evo još malo! [smiley2]

La vita e bella!


evo još jedan članak[smiley7][smiley7][smiley7]

šuška li se možda tko bi mogao dobiti posao opremanja naoružanjem i opremom?
čini mi se da je na M84 dio opreme radila iskra, a ovako na prvu pada mi na pamet koncar koji se uhvatio informatike …

btw, vjerujem da će taj dio posla biti financijski jači od samih vozila

Iako su neki iznosili da će EHOS, uzrokovati pad danas, naš se Đuka odlično nosi sa svime, čak ima tendenciju rasta.
pozlatilo se i njemu a i nama[smiley2]


luda krava: ” evo još jedan članak[smiley7][smiley7][smiley7] ” šuška li se možda tko bi mogao dobiti posao opremanja naoružanjem i opremom? čini mi se da je na M84 dio opreme radila iskra, a ovako na prvu pada mi na pamet koncar koji se uhvatio informatike … btw, vjerujem da će taj dio posla biti financijski jači od samih vozila

radila je cijela vojna industrija SFRJ.
optiku je radio sarajevski “ZRAK” npr..neki dijelovi su se radili i u Srbiji i Sloveniji.
to je bio ponos JNA..uz naravno pjesadijsko oruzje iz Kragujevca.moram priznati da je vojna industrija u bivsoj Jugi bila vrlo jaka i kvalitetna.koliko se sjecam dio tenkova namijenjen Kuvajtu nikad nije isporucen,jer je poceo rat kod nas,pa su rasporedjeni u HV,ne znam jesmo im vratili lovu,ili sto je bilo s tim?
valjda nam to nece uzet za zlo
[smiley2]

ne znam jel vam poznato da se u pustinji M84 pokazao boljim od američkog Abramsa?ako ste culi za onu utrku kroz pustinju..?[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Iako su neki iznosili da će EHOS, uzrokovati pad danas, naš se Đuka odlično nosi sa svime, čak ima tendenciju rasta. pozlatilo se i njemu a i nama[smiley2]

Taj sam bio ja!
A pripremih lovu za jeftini dokup, a ono ništa. [smiley5]
Tko zna, možda Euroherc osigura Đurine tenkiće…..[smiley1]

La vita e bella!

New Report

Close