DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tenkista da li si imao u potfelju inu,ja sam s inom 36% vagani hpy,a ina mi je 33% portfelja ,u koju kategoriju spadam,luzere ili dobitnike, s obzirom na opcenitu pozitivu nase burze poceo sam s inom,prvi put trgujem na burzi,nekad mi se cini dosta,a onda vidim da su sve zlatne koke prosle pored mene u ovom vremenu,ali naravno Djurica i luka rijeka su mi favoriti bas me interesira komentar mog poslovanja,uzmite u obzir da sam pocetnik

Gospodo,
mi koji trgujemo na burzi spadamo u 0,1 posto pučanstva lijepe naše.
Ako ste zaradili jednu kunu na burzi, svojim znanjem i investitorskom odlukom ne možete biti luzeri nikako.
Ponavljam, NIKAKO.
Zato, i Tenkista i Okosaka i ja i ……..svi mi smo dobitinici.

A ako se desi da i popušimo lovu… tom lovom smo platili spoznaju koju nam niti jedan profesor ili poslodavac nije niti može dati, jer sami ne znaju kako stvara lova na burzi.

Zato uživajte i u narednom periodu budite još bolji nego sada.

AMEN. [smiley2]

La vita e bella!


ovo nije zlonamjerni komentar, ali bojim se da ce tenkista ponovno ulaziti u djuru s gubitkom… osim ako nije opalio bzjk, elku ili nesto sl. u medjuvremenu..

cini se da sam bio u krivu[smiley2].. zato se i ne upustam u daytrading.. treba znati svoje limitacije..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

to je velika stvar.. jer po tome ravnaš svoju politiku investiranja onda (i svega ostalog)

nema mi druge nego se zae..ti

hvala posejdone na podrsci,ali ja bi da cujem i ostale kako stoje ove godine,
svi mi na ovom forumu smo manjina na burzi i vjerojatno amateri,
manjina u pozitivi,sto je super dok je ovakav trend,ali mozda bi mogli i bolje


Ne posejdone, nisam tako radio. Uporan sam u belji, kabi, Atln, Jdos-u,Elki, Croru ali nikud nikam. A Arape nebi se složio s tobom. ovo je sramotna zarada jer je tržište u fazi kakvoj je. Inače u normalnim uvjetima nebi bilo, slažem se. A tko zna tko još od nas ulazi i izlazi, samo ne napiše kao ja.
Da i osim toga ja ostavio posao i cijele dane visim na kompu, pa je zarada još očajnija. pozdrav!

Ovo i onaj gore iskren post zaslužuju još koji odgovor.
I ja sam jutros prodao dio DDJH na približno najvišim dnevnim razinama, iz jednostavnog razloga tzv. elastičnosti tržišta. Zbog “x y z” razloga cijena dionica redovito padne nakon naglog uzleta uzrokovanog pozitivnim vjestima. To se upravo dogodilo i danas na DDJH. Premo tome, vrlo predvidivo. Iako vjerujem u veliki rast Đure, povremeno (jednim dijelom) ulazim i izlazim ovisno o procjeni oscilacija tržišta. Već popodne mogao sam za iste novce kupiti značajno više dionica DDJh nego što sam jutros prodao. Uzrok tomu je: kad već ne mogu promijeniti navike tržišta, raznih igrača i osobito “day-trader-a” onda se nastojim prilagoditi njihovom ritmu i oscilacijama. To se s vremenom nauči, pa se i tako uvijek može značajno zaraditi.
Dionice koje gore spominješ osobito KABA; BLJE i ELKA su vrlo vrijedne investicije. Uvjeren sam da je pitanje dana kad će osobito BLJE i ELKA značajno krenuti gore. Sve su pretpostavke za to ispunjene. Jedina mogućnost da do toga ne dođe jest neki značajni potres ukupnog tržišta… Inače, siguran sam da će ti vrlo brzo podići portfelj i zarada na više od 10 %.
I na kraju, sve priče s foruma uzimaj “cum grano salis”, tj. s određenom rezervom, a osobito hvalisanja svojstvena nekim nickovima.
Ako želiš zbilja puno zaraditi na burzi, ne ulaži na brzinu i na temelju površnih informacija, već detaljno prouči sve: fundamente, tehničku analizu, kretanja dionice zadnjih dana, mjeseci i dalje, poslovanje, perspektive, pa onda i određene informacije vjerodostojnih ljudi i s ovog foruma, koncentriraj se na vrlo mali broj dionica (3-4 ili po vlastitoj procjeni) koje možeš detaljno istraživati i pratiti, i onda strpljenja… Ostalo dolazi samo po sebi.


tenkista da li si imao u potfelju inu,ja sam s inom 36% vagani hpy,a ina mi je 33% portfelja ,u koju kategoriju spadam,luzere ili dobitnike, s obzirom na opcenitu pozitivu nase burze

poceo sam s inom,prvi put trgujem na burzi,nekad mi se cini dosta,a onda vidim da su sve zlatne koke prosle pored mene u ovom vremenu,ali naravno Djurica i luka rijeka su mi favoriti

bas me interesira komentar mog poslovanja,uzmite u obzir da sam pocetnik


Za početnika si dobar. Inače teži k tome da dionicu čim duže držiš. ja sam stalno za kompom pa mi vrag neda mira, trebao bi se jednostavno maknuti. No, danas mi se postotak zarade puno povećao, prek 50% prodajom đure. ( pošto mi je bio 3/4 portfelja) no koliko je to bilo pametno vidjet ćemo. Pozdrav i danas osjećam da na forumu ima puno više dobrih ljudi nego loših!


hvala posejdone na podrsci,ali ja bi da cujem i ostale kako stoje ove godine, svi mi na ovom forumu smo manjina na burzi i vjerojatno amateri, manjina u pozitivi,sto je super dok je ovakav trend,ali mozda bi mogli i bolje

Meni je ova godina za sad dobra. Uz Inu sam kupio jos i VIRO po 645 kn (sad je 1370) i naravno DDJH po 150 kn. Cekam Magmu, T-HT i jos kakvu priliku. U strpljenju je spas.

Tenkista!

Cijeli dan razmišljam o tebi. [smiley2]

Vjerojatno si čuo za onu narodnu mudrost da Bog čuva: bedake, pijance, djecu, početnike, plavuše….

Eto, pošto si sada krcat kešovinom (jer si zanjekao Đuru Đakovića!!! [smiley5] ), izgleda da ćeš sutra moći u jeftini dokup iste, pošto će svi navalit na Euroherc, a za to moraju rasprodat svoj dosadašnji portfelj.

P. S.
Sam odaberi u koju skupinu spadaš iz narodne izreke…. [smiley2]

La vita e bella!

Vratit će se oni u Đuru kad i ako zarade na Eurohercu.Možda čak i pred kraj dana.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

dragi tenkista i ja bi stalno nesto mijenjao,ali zato imas virtualnu burzu,pa se igraj,nije lose ,
ja sam tamo jedva pozitivan,a stalno nesto kupujem i prodajem[smiley7]

ali ja bi neku zlatnu koku, e t mi se jos nije dogodilo naravno osim Ine,ja sam htio kupiti Viro na 900kn ali eto nisam,a sad bi kupio luku rijeku a zasto,nemam pojma, mislim da ce to biti moja zlatna koka

Pozdrav svima, posebice “držateljima ” Đurine dionice!
Ovo mi je prvi post na ovom forumu iako ga pratim doslovce od prvog dana, uostalom kao i onaj susjedni. (Prije toga je bilo živo na Fiminom forumu). U dionicama sam već skoro sedam godina i još uvijek se na neki način smatram početnikom (puno toga što se događalo i još uvijek događa na našoj burzi ne odgovara umnogočemu onome što sam pročitao u stručnoj i inoj literaturi). Ne smetaju me početnička pitanja, a divim se kolegama koji strpljivo objašnjavaju novopečenima kako stvari stoje. Jedino ne mogu razumjeti one koji postave neko pitanje, a odgovor imaju nekoliko postova više.
Dečki (i cure, naravno), STRPLJENJA nam treba! Nemojte raditi pogreške kao ja nekada. Prva dionica koju sam kupio bila je dionica PBZ-a. Kupio sam je po, tada jeftinih, 75 kuna i to točno 1333 komada. Tu brojku sada sanjam, nikad je neću zaboraviti. Kako se mjesecima (više ne pamtim koliko) cijena nije micala, ja sam je, pretpostavljate, prodao. Moram li napisati kako bi rezultat danas izgledao da sam bio strpljiv: 1333 x 2000 = 2.666.000 kuna [smiley3] Potom ulazim u nekoliko dionica i pokušavam glumiti day tradera, pri čemu sam više izgubio nego dobio. Prije trije i pol godine imao sam u portelju tri dionice, od čega najviše u Končaru – 800 dionica, kupljenih po 75 i dio po 78 kuna. Stariji se sjećaju onih diskusija na susjednom forumu, hoće li raditi tramvaje ili neće etc. Opet sam bio nestrpljiv i nakon lagane korekcije od cijele tri kune, prije tri godine rasprodajem sve. Ne moram pisati koliko bi mi se strpljenje danas isplatilo. Potom odlučujem držati duže vremena samo po jednu dionicu. Tako kupujem i prodajem Adris, Petrokemiju, Slatinsku, Plivu, te sam unazad tri godine u plusu od cca 700 %. Sada sam sto posto u DDJH koje sam kupio po prosječno 147 kuna i ne izlazim iz njih barem dvije-tri godine. Štoviše, još ću narednih dana dokupiti 350 komada. Ja sam uvjeren u uspjeh ove dionice. U biti, dosad nisam pogrješio u odabiru dionica. Ono što sam izgubio, izgubio sam zbog brokerskih provizija i svoje nestrpljivosti. Dakle, strpljenja nam treba! Isplatit će se!
Pozdrav svima i oprostite ako sam pretjerao u opisu svoje dioničarske prošlosti. Samo sam htio dati podršku onima koji ne gube strpljenje s ovom dionicom. Naprijed, Đuro!


Tenkista!

Cijeli dan razmišljam o tebi. [smiley2]

Vjerojatno si čuo za onu narodnu mudrost da Bog čuva: bedake, pijance, djecu, početnike, plavuše….

Eto, pošto si sada krcat kešovinom (jer si zanjekao Đuru Đakovića!!! [smiley5] ), izgleda da ćeš sutra moći u jeftini dokup iste, pošto će svi navalit na Euroherc, a za to moraju rasprodat svoj dosadašnji portfelj.

P. S.
Sam odaberi u koju skupinu spadaš iz narodne izreke…. [smiley2]

U plavuše! [smiley1] hm… možda i ja navalim na Euroherc pa sam sebi spustim cijenu na Đuri? Ali još pušem na Cror…Od nepoznatog volim jedino ženske i to ako su razoružane, jer fizički sam jači.[smiley1]
i malo sam popio pa bolje da idem spavat nego da odam recimo da sam znao za euroherc…itd. laku noć1

New Report

Close