DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne posejdone, nisam tako radio. Uporan sam u belji, kabi, Atln, Jdos-u,Elki, Croru ali nikud nikam. A Arape nebi se složio s tobom. ovo je sramotna zarada jer je tržište u fazi kakvoj je. Inače u normalnim uvjetima nebi bilo, slažem se. A tko zna tko još od nas ulazi i izlazi, samo ne napiše kao ja.
Da i osim toga ja ostavio posao i cijele dane visim na kompu, pa je zarada još očajnija. pozdrav!

A ako su se neki fondovi iskrcavali prošla 2 dana po nižim cijenama ne vidim razlog da se neko neće danas po višoj. Pa se možda već danas vratim u klub. To ti je ko da prevariš ženu na jedan dan, ništa strašno. Hop, dobio sam kuvertu od JDOS, da vidimo što hoće, koliko nude..

Zar i ti sine “Brute” tenkista, pa ova tvornica pravi igračke za tebe. Ali šalu na stranu, neka ti nova ulaganja budu
sretna i berićetna.

Tenkista, crni sine jesi li ovo na slici??? [smiley2]

La vita e bella!

Samo strpljivo ljudi


Tenkista, crni sine jesi li ovo na slici??? [smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Tenkista,
ja sam prošle godine isto imao 5-6 firmi u portfelju , pa sam skužio da nema smisla trošiti živce na sve njih i ja ti na početku ove godine sve prodao i uložio u DDJH pa sad ti vidi kolika je meni zarada…
manje trošiš živce a veća zarada…… meni sasvim dosta jer mislim ostati jako dugo u Đuri!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Tenkista, ovo nema smisla!!!

Ne možemo bez tebe. Jednostavno nismo potpuni.
Nadam se da će ti ova pjesma pomoći u odluci da nam se vratiš!!!

Samo za Tenkistu:

Valentin Brajković – VRATI SE

Vaš link

La vita e bella!

ovo nije zlonamjerni komentar, ali bojim se da ce tenkista ponovno ulaziti u djuru s gubitkom… osim ako nije opalio bzjk, elku ili nesto sl. u medjuvremenu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nevjerovatno! ako ovako nastave do kraja dana smo ponovno na 260

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


nevjerovatno! ako ovako nastave do kraja dana smo ponovno na 260

Da bar dođe na 250 ,da se nadokupi još

tenkista da li si imao u potfelju inu,ja sam s inom 36% vagani hpy,a ina mi je 33% portfelja ,u koju kategoriju spadam,luzere ili dobitnike, s obzirom na opcenitu pozitivu nase burze

poceo sam s inom,prvi put trgujem na burzi,nekad mi se cini dosta,a onda vidim da su sve zlatne koke prosle pored mene u ovom vremenu,ali naravno Djurica i luka rijeka su mi favoriti

bas me interesira komentar mog poslovanja,uzmite u obzir da sam pocetnik

New Report

Close