DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ne brinite.Šejk će na kraju kupit Đuru i pustit sina da se igra s tenkićima[smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Sutra će ĐUKA potegnut u blokadu opet preko 3 000 000 prometa

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ma ne brinite.Šejk će na kraju kupit Đuru i pustit sina da se igra s tenkićima[smiley2]

vidiš, vidiš to uopće nije loša ideja. Jel ima tko koga u Kuvajtu da mu došapne takvu mogućnost, možda čovjek odriješi kesu. Nego interesira me koliko će žena dovesti sa sobom, znate onu žene i oružje[smiley2]

Hogar vozi Volvo

15. 05. 2007.
Kratka informacija u što Đuro Đaković Holding d.d. ulaže u Slavonskom Brodu.

Program svečanog otvaranja informatičke učionice na SFSB koju je opremio Đuro Đaković Holding d.d.

http://www.sfsb.hr/docs/prog_ot.php

http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1185

Evo linka iz MORH-a, koji u stvari govori da je Makedonija i dalje zainteresirana za nabavku BOV-a , za koji se Hrvatska bude odlučila , i kojoj nije u interesu odugovlačenje, čitav se posao može pokrenuti i samo za izvoz, jer njima treba također 126 oklopnjaka, koji financira makedonska strana, a ako našima ne paše sada , neka rade za izvoz.[smiley8

u Slobodnoj Dalmaciji članak kako povjerenstvo mora za dva mjeseca donijeti odluku za koga će se odlućiti.
mogli bi se odlučiti za obe ponude i dogovoriti prijenos tehnologije u Đuru!
nisam siguran za sve ovo jer dok sam čitao još su mi oči bile poluotvorene!!!
ali mene nešto drugo veseli, slušam sinoć na dnevniku kako IGH pobjedio na natječaju za novu prugu između Rijeke i Mađarske .Posao vrijedan 10 MILIJARDI kuna.
mogao bi i ĐURO tu uzest svoj dio kolača!!!!hi.hi.hi….[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Za današnje borbeno jutro!!!! [smiley2]

Želim vam svima ugodan dan.

La vita e bella!

Ovo se pripremalo godinama a posao trebao biti sklopljen već 2005 g. I nakon par odgoda došao je red za konaćnu odluku. Od 2005 printam iz kompjutera sve živo u vezi toga, svaki časopis imam gdje piše o Đuri i offsetu, itd. Dok sve zbrojim vidim da nema više šanse za odgodu, a Sanader bi odgodom zabio sebi nož u leđa što se tiče izbora a ni Finci i Amerikanci nisu budale da bi ih se više moglo ovako zaje……i. pozdrav!

270 [smiley2]

Lijepo otvaranje[smiley2] Promet 670.000 u prvih 20 min, zadnja cijena 275. Idemo prema 300[smiley1] Jel zna netko koji je današnji limit? Ako se po jutru dan poznaje…

Ne volimlimite ni u kojem obliku.
Neka naš Đuro raste kontinuirano i postepeno, kako i dolikuje dionici u prvoj kotaciji. [smiley11]

La vita e bella!


Lijepo otvaranje[smiley2] Promet 670.000 u prvih 20 min, zadnja cijena 275. Idemo prema 300[smiley1] Jel zna netko koji je današnji limit? Ako se po jutru dan poznaje…

Limit = 287,90

New Report

Close