DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mozda cemo pricekati još koji mjesec vise zbog izbora,(u privitku) al nema veze, ja cekam vec skoro godinu dana 🙂

Što kažu uvaženi forumaši kakva će biti reakcija tržišta na ovu možebitnu odluku o odgodi rezultata natječaja za BOV?

La vita e bella!


Što kažu uvaženi forumaši kakva će biti reakcija tržišta na ovu možebitnu odluku o odgodi rezultata natječaja za BOV?

opet nečija patka

lijepo ti pokaži link a ne slikicu koju sam mogo i ja složit.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

He he , netko nije nadokupio. Pa sve se znalo prije , nije 100% bilo nego 99,99 %. Treba još dati gol s penala bez golmana. Prije naglog porasta bilo koje dionice svaki put se pojavi malo škakljiva vijest da se plašljivci iskrcaju a lažljivci ukrcaju. Ali mislim da na Đuri nema plašljivaca. Ustvari ovo bi trebalo ignorirati ali kad sam već napisao neka bude. Nema zime za Đuru. Samo zbog Kuvajta dionica bi trebala biti 500 kn. Pozdrav i sutra idemo up![smiley1]


Što kažu uvaženi forumaši kakva će biti reakcija tržišta na ovu možebitnu odluku o odgodi rezultata natječaja za BOV?

evo odgovor http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1181

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Nije mi jasno odakle su izvukli taj naslov…
Ono najbitnije ću citirati: “Nakon što nam Povjerenstvo dostavi svoju odluku uz suglasnost predsjednika Mesića ,donijet ćemo odluku.”
Još se spominje da će odluku nastojati donjeti u ovom mandatu...

Mišljenja sam da je ovaj članak dijelo velikih sa ciljem spuštanja cijene radi dokupa na nižim razinama. U svakom slučaju vrijeme će pokazati ,ali ima dosta argumenata zašto bi odluka trebala biti donesena ove godine kao npr. skori ulazak u NATO ,nedavni posjet Ive SAD-u gdje se je vjerojatno razgovaralo i o oklopnjacima , potreba za novim borbenim vozilima radi sudjelovanja u mirovnim misijama…

Odgodom bi Sanader sam sebi stavio štrik oko vrata a ja i svi mali dioničari Đure bi mu o tome pomogli. A ima nas jako, jako puno. Mnogi su se odrekli kruha da kupe dionice.Ne može se danas govoriti jedno a sutra drugo. A ponuda je i obvezujuća. Novinarčić je napisao članak po nečijoj naredbi i tako ga složio da se neki uplaše i jeftino prodaju.


Posejdon: ” Što kažu uvaženi forumaši kakva će biti reakcija tržišta na ovu možebitnu odluku o odgodi rezultata natječaja za BOV? ” opet nečija patka lijepo ti pokaži link a ne slikicu koju sam mogo i ja složit.

Pronašao je ovdje to evo linka…………
http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,5,15,sanader_nato,74461.jl
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Zamolio bih moderatora da dopusti pisanje tenkisti

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Zamolio bih moderatora da dopusti pisanje tenkisti

potpisujem. plus davids. [smiley10]

No respect


Zamolio bih moderatora da dopusti pisanje tenkisti

Pridružujem se molbi/ zahtjevu [smiley11]

La vita e bella!

Ajmo malo smirit strasti!!!
Znam da ste se uzbudili ali zato i razgovaramo na forumu da vidimo sve opcije za stvari koje nas zanimaju.

Kao prvo, okrenite ovaj topic stranicu prije pa ćete vidjeti da nisam ja postao sliku prethodnog teksta već kolega Centurion.
Kao drugo, drago mi je da je to napravio jer je ovo u žiži našeg interesa što se vidi i u postovima koji su uslijedili (5 postova u manje od 20 minuta)
Kao treće, ponukan ovim informacijama prošvrljao sam malo netom pa sam tako naišao na jedan zanimljivi forum koji se bavi oružjem hrvatske vojske. IMAJU CIJELI TOPIC O TOME !!!![smiley8]
Možda ste ga već vidjeli, za mene je to novost.

Evo vam link na taj forum:

Vaš link

Obračam vam pažnju na post koji je napisan (PAZI SAD!): 11.4. 2007. (01:31PM) a koji govori o mogućoj odgodi odluke za BOV, nakon izbora.
Istina, napominje se da su u MORH-u takvu mogućnost odbili, osim u slučaju da ponude ne zadovolje osnovne tehničke uvjete natječaja.

Šta se dečki (i cure) brinete? Pa kuvajčani samo što nam nisu pokucali na vrata. [smiley11]

La vita e bella!

New Report

Close