DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo, čitajte i uživajte!!!!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


Još u veljači ministar Rončević je obaćao strogi ” Silenzio stampa” do konačne odluke tko će proizvesti i isporučiti 126 oklopnih transportera, tako da iz “morha” nećemo saznati ništa, ostaju nam samo novinarska naklapanja. Bez obzira na sve, iskustvo nalaže da će u narednih 60 dana polako ali sigurno burza akceptirati sporazum (zdravo za gotovo) kroz povećanje cijene dionice DDJH. Prema tome u narednih 60 dana nastupa bezbrižno razdoblje, a nakon potpisivanja samo mali rast , Međutim treba biti i oprezan jer vlada ostavlja mogućnost da odbije oba dvije ponude ako im kao takve ne budu odgovorale ili da produži rok za donošenje odluke. Vlada je u par navrata pokazala veliku brigu za Đura Đakovića , jer nova radna mjesta i ekonomski rast cijele regije ovisi o uspjehu ovog holdinga.. Prema tome vjerujem u sretan ishod ove priče.

Mislim da vlada nesmije odugovlačiti sa ovim poslom iz razloga : 2008 dobivamo pozivnicu za NATO, nadalje Sanader je bio prošlu jesen na razgovoru kod Busha , i amerikanci (G.Dinamics) računaju na taj posao jer če biti uvečan za istu količinu za makedonsku vojsku,na isti posao računaju i finci , pa če po mome posao biti podjeljen između oba proizvođača ,jer se radi o dva tipa borbenih vozila .

Nedopustivo je da nam, na današnji dan, Đurin topic ode na 2. stranicu foruma.
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley1]

La vita e bella!

novinar jednog naseg dnevnog (da ne kazem ozbiljnog lista) je napisao tekst
a urednik mu je dao naslov koji ne odrazava sadrzaj teksta
i vi se palite na to kao neku referencu

pa ljudi moji sto sve nase novine pisu, jel tome za virovat
nase novine imaju logiku: bitno je prvi objaviti pa makar i netocno

pozdrav

Married, without money .

Tako je moguće da bude prihvaćena ponuda jednog ponuđača, da obje ponude budu prihvaćene, u kojem bi slučaju jedni proizvodili vozilo 8×8, a drugi 6×6, ili da obje ponude budu odbijene. Odbijanje obije ponuda značilo bi novu odgodu nabave vozila kojima RH namjerava opremiti jednu borbenu jedinicu koja bi sudjelovala u mirovnim operacijama.

[url=”http://www.vecernji.hr/home/manager/803202/index.do;jsessionid=70634A7D1F2632D459C4605AC59CAA5C.3″%5DVečernjak%5B/url%5D

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

moze 5 najbljih k/p. hvala

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Stvarno, kakva bi više vijest trebala doći da Đuro osjetno potegne? Valjda neki nisu vjerovali da će bit ponude, sad ne vjeruju da će bit potpisa onda neće vjerovati da će bit dobiti,,,itd…itd. A dok povjeruju plaćat će dionicu 1000 kn. [smiley1]

zamoli tenkista moderatora da ti pusti da pises

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


moze 5 najbljih k/p. hvala

Evo Đuro nam je probio ATH!! Kupnja na 260 [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Opet na naslovnici Poslovnog priča o Bov-u.Sutra do 11h imat ćemo preko milju i pol prometa[smiley1]

Ljudi izgleda da ću pogoditi prognozu u lipu.Imamo još 10 minuta…[smiley1]

Novac je kisik burze!

polako ljudi ima za sve!!!!
nemojmo u blokadu!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Kakav kaos na Đuri.[smiley9]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close