DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tenkista:

Primljene ponude od Finaca i Amerikanaca. http://www.morh.hr Veliki su znali i prije nek je vijest bila na internetu i potiho kupovali. Sutra baš nebudu mogli potiho.[smiley1]

Ne vjerujem baš da su veliki potiho kupavali.
Prije mislim da su mali dokupljivali.

A veliki će navaliti tek kad vijseti budu pozitivne. A zar uopće mogu biti drugačije 🙂

Dokupljivali po 1000 komada??? Pozdrav svima do sutra,


Ako netko ima CD iz SDA ,da nam prikaže ToP 20 u DDJH
HVALA

nove clanove top 10 mozes vidjeti tek za 3 dana.
http://www.sda.hr/portal/f?p=100:10:1833211549488428::NO:::

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Još u veljači ministar Rončević je obaćao strogi ” Silenzio stampa” do konačne odluke tko će proizvesti i isporučiti 126 oklopnih transportera, tako da iz “morha” nećemo saznati ništa, ostaju nam samo novinarska naklapanja.
Bez obzira na sve, iskustvo nalaže da će u narednih 60 dana polako ali sigurno burza akceptirati sporazum (zdravo za gotovo) kroz povećanje cijene dionice DDJH.
Prema tome u narednih 60 dana nastupa bezbrižno razdoblje, a nakon potpisivanja samo mali rast ,
Međutim treba biti i oprezan jer vlada ostavlja mogućnost da odbije oba dvije ponude ako im kao takve ne budu odgovorale ili da produži rok za donošenje odluke.
Vlada je u par navrata pokazala veliku brigu za Đura Đakovića , jer nova radna mjesta i ekonomski rast cijele regije ovisi o uspjehu ovog holdinga..
Prema tome vjerujem u sretan ishod ove priče.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Posejdone, ti si ono napisao danas da smo odbili ponudu Finaca i Amerikanaca i da to piše u Slobodnoj Dalmaciji? Izgleda da je post izbrisan. Ako si to bio ti molim te nemoj se zezati ili lagati. Skoro nisam nadokupio zbog toga. No dovoljno je za nadokupiti i zbog Kuvajćana. Majko mila, ko će sve to raditi. Ja sam za da idemo tamo pomoći kao na radnu akciju pa nek potpišu sve ugovore. Se slažete? P.S. Ja ću pumpati gume na vagonima.[smiley2]

Vidio sam taj post prije nego je bio izbrisan.
To je bila obična provokacija.
Eto, svim morima ovoga svijeta te uvjeravam da taj post nije bio moj.
Na žalost, nisam zapamtio ime autora jer čim sam ga pročitao sam uvidio da je glupost.
Možda imam tešku narav, kao uostalom i svi bogovi na Olimpu, ali se lažima ne služim. [smiley2]
S poštovanjem.
Posejdon

La vita e bella!

uhhh…
a taman nakanio danas se iskrcati…

hate red


uhhh… a taman nakanio danas se iskrcati…

pametno da niste kolega…..ja se ukrcavao danas po 241 [smiley2] da sam imao jos gotovine jos bi se ukrcavao….ne vidim razloga zašto prodavat ovu dionicu….

DOKUP!


Na plaži ćemo primiti vijest o potpisu i velikom porastu cijene dionice i tad više nećemo samo gledati komade na plaži nego ćemo ih moći i uloviti. Naravno, mi neoženjeni.[smiley1]
Hej, kompa, pa kaj ti misliš tako impresionirat’ komade? … To ti je znači zadnje oružje – ‘the ultimate weapon’ – DDJH tank?!? [smiley2][smiley1][smiley2]
Disklejmer: autor ovog posta je neženja s 38 kuka a izgleda kao da mu je 30 i koja sitna – ali rado bi se oženio za jednu dobru curku koja neće imat’ pojma o njegovim igricama s dionicama [smiley2] Je li to prijevara u startu? [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Opet na naslovnici Poslovnog priča o Bov-u.Sutra do 11h imat ćemo preko milju i pol prometa[smiley1]

Novac je kisik burze!


Opet na naslovnici Poslovnog priča o Bov-u.Sutra do 11h imat ćemo preko milju i pol prometa[smiley1]

1.5 milllion je nekih 6000 komada… impresivno… iako, nije baš jaako mudar onaj koji prodaje… samo onaj koji kupuje, jer ovo je ‘šara’ na duge staze.
Ako su građevinci mogli dovde glede i unatoč, a i KOEI čiji je direktor još prošle jeseni rekao da ako je sve normalno da bi KOEI bio 1000 tek za 2-3 godine, mislim da je Đuka na 300 ‘before we know it’ a na jesen me i žmarci love kuda bi to moglo otići… a tek kad prva lova počne curiti unutra od BOV-ova…. samo je nebo granica… u to ime, zdravica! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Evo išao sam u grad kupiti Slobodnu Dalmaciju. Sve 5, d a sve ne pišem samo kraj a to je da šeik dolazi u lipnju i da se puca penal s tim da se golman makne s gola.[smiley1]

Kad potpiše šeik,dobije moj Yugo gratis[smiley2][smiley1]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Neznam da li je već netko postao.

14.05.2007.
Zaprimljene ponude proizvođača BOV-a

Točno dva mjeseca nakon što je Povjerenstvo za izradu prijedloga odabira dobavljača borbenih oklopnih vozila dostavilo tendere tj. zahtjeve za konačnu i obvezujuću ponudu potencijalnim dobavljačima (a kako je u službenom zahtjevu i definirano), u MORH-u su danas, 14. svibnja 2007, zaprimljene ponude proizvođača BOV-a finske Patria Vehicles Oy i austrijske Steyr Daimler Puch Spazialfahrzeug GmbH. Prilikom predaje dokumentacije izvršen je popis iste koju su verificirala oba ponuđača.
Nitko od ponuđača nije imao primjedbu na postupak ponuda i verifikaciju priloga, što su potvrdili potpisom na službeni zapisnik o prijemu dokumentacije.
Povjerenstvo, koje je imenovala Vlada RH, će na sjednicama u idućih 60 dana provesti evaluaciju zaprimljenih ponuda i Vladi RH dostaviti prijedlog odabira na odlučivanje.
Podsjećamo zahtjevi za konačnu i obvezujuću ponudu temeljili su se na 42 bazna bojna vozila konfiguracije pogona 6 x 6 te 84 vozila konfiguracije 8 x 8.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close