DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


auuuuuu kao da sam znao ja još jutros dokupio po 239[smiley11]

A nisi li još prije par sati i dana izražavao skepsu oko toga da Lucidus zna što radi kada prodaje svoje dionice???

A sada si naglo šopingirao! HA

Samo neka si ti nama povoljno kupovao. [smiley2]
Možda si kupio baš od nas. [smiley1]

La vita e bella!

Što je najbitnije kaže mi broker da kupuju veliki.[smiley1]

Danad je bip lijep dan u svakom pogledu [smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Primljene ponude od Finaca i Amerikanaca. http://www.morh.hr Veliki su znali i prije nek je vijest bila na internetu i potiho kupovali. Sutra baš nebudu mogli potiho.[smiley1]

To naravno ništa ne znači jer će još 2 mjeseca “evaluirati” ove ponude. Ovo ide sporije od vlaka kroz Sibir. Ali predviđam fini efekt sutra (osim ako se ne ponovi scenarij kad je preuzeta dokumentacija, odprije 2 mjeseca)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ma , ke bide .


To naravno ništa ne znači jer će još 2 mjeseca “evaluirati” ove ponude. Ovo ide sporije od vlaka kroz Sibir. Ali predviđam fini efekt sutra (osim ako se ne ponovi scenarij kad je preuzeta dokumentacija, odprije 2 mjeseca)

Najbitnije je da sve ide po planu i da ćemo 14 srpnja biti na nebu. Na plaži ćemo primiti vijest o potpisu i velikom porastu cijene dionice i tad više nećemo samo gledati komade na plaži nego ćemo ih moći i uloviti. Naravno, mi neoženjeni.[smiley1]


Čitam lider od 29 prosinca da ponovim gradivo. Ukoliko dobije posao Styer nudi investicije u još 4 naše firme između ostalih Dalekovodu a ukoliko posao dobije Patria ,ona ulaže isto u još neke firme a između ostalih u Elku.
Moglo bi biti veselo idućih dana za imaoce DDJH, Elke, DLKV i još nekih. A svakako za DDJH. I evo vijest na teletextu da će nam biti uručena pozivnica za NATO. Klupko se odmotava i zato čekam nakrcan s ove tri dionice.[smiley1]

Evo moj post od prekjučer. Još samo sutra da potegne Elka i to je to. I naravno DDJH i DLKV još up. [smiley1]


Primljene ponude od Finaca i Amerikanaca. http://www.morh.hr Veliki su znali i prije nek je vijest bila na internetu i potiho kupovali. Sutra baš nebudu mogli potiho.[smiley1]

Ne vjerujem baš da su veliki potiho kupavali.
Prije mislim da su mali dokupljivali.

A veliki će navaliti tek kad vijseti budu pozitivne. A zar uopće mogu biti drugačije 🙂

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

Posejdone, ti si ono napisao danas da smo odbili ponudu Finaca i Amerikanaca i da to piše u Slobodnoj Dalmaciji? Izgleda da je post izbrisan. Ako si to bio ti molim te nemoj se zezati ili lagati. Skoro nisam nadokupio zbog toga. No dovoljno je za nadokupiti i zbog Kuvajćana. Majko mila, ko će sve to raditi. Ja sam za da idemo tamo pomoći kao na radnu akciju pa nek potpišu sve ugovore. Se slažete?
P.S. Ja ću pumpati gume na vagonima.[smiley2]

Ako netko ima CD iz SDA ,da nam prikaže ToP 20 u DDJH
HVALA

14.05.2007. Zaprimljene ponude proizvođača BOV-a
Točno dva mjeseca nakon što je Povjerenstvo za izradu prijedloga odabira dobavljača borbenih oklopnih vozila dostavilo tendere tj. zahtjeve za konačnu i obvezujuću ponudu potencijalnim dobavljačima (a kako je u službenom zahtjevu i definirano), u MORH-u su danas, 14. svibnja 2007, zaprimljene ponude proizvođača BOV-a finske Patria Vehicles Oy i austrijske Steyr Daimler Puch Spazialfahrzeug GmbH. Prilikom predaje dokumentacije izvršen je popis iste koju su verificirala oba ponuđača.
Nitko od ponuđača nije imao primjedbu na postupak ponuda i verifikaciju priloga, što su potvrdili potpisom na službeni zapisnik o prijemu dokumentacije.
Povjerenstvo, koje je imenovala Vlada RH, će na sjednicama u idućih 60 dana provesti evaluaciju zaprimljenih ponuda i Vladi RH dostaviti prijedlog odabira na odlučivanje.
Podsjećamo zahtjevi za konačnu i obvezujuću ponudu temeljili su se na 42 bazna bojna vozila konfiguracije pogona 6 x 6 te 84 vozila konfiguracije 8 x 8.

New Report

Close