DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U jucerasbjem broju Slobodne Dalmacije izasao je clanak o poslovima Djure sa Kuvajcanima. U clanku je napisano da se u lipnju planira posjet kuvajtskog šeika hrvatskoj, njavjerovatnije radi potpisivanja ugovora o modernizaciji njihovih tenkova T-84. Kuvajcanima bi se prema pisanju tog clanka trebale demonstrirati vozne i paljbene sposobnosti nove verzije tog tenka. Nazalost nemam link jer web arhiv Slobodne izgleda otvara clanke tek sa zakasnjenjem od par dana. Buduci da je dogovor u zavrsnoj fazi izgleda da je dolazak Kuvajtskog šeika koji je alfa i omega i koji odlucuje o sklapanju posla prilicno siguran. Takodjer se navodi da je visoka vjerovatnost (gotovo 100%) da se taj posao vrijedan 200 mil. dolara realizira.

N


U jucerasbjem broju Slobodne Dalmacije izasao je clanak o poslovima Djure sa Kuvajcanima. U clanku je napisano da se u lipnju planira posjet kuvajtskog šeika hrvatskoj, njavjerovatnije radi potpisivanja ugovora o modernizaciji njihovih tenkova T-84. Kuvajcanima bi se prema pisanju tog clanka trebale demonstrirati vozne i paljbene sposobnosti nove verzije tog tenka. Nazalost nemam link jer web arhiv Slobodne izgleda otvara clanke tek sa zakasnjenjem od par dana. Buduci da je dogovor u zavrsnoj fazi izgleda da je dolazak Kuvajtskog šeika koji je alfa i omega i koji odlucuje o sklapanju posla prilicno siguran. Takodjer se navodi da je visoka vjerovatnost (gotovo 100%) da se taj posao vrijedan 200 mil. dolara realizira.

Ne vjeruj šeicima i kad poklone nose![smiley1]

Novac je kisik burze!

Da li netko ima stanje u top 20 ,ako ima nek ih stavi na foruma .
Hvala[smiley2]

james, 14.05.2007. u 14:53
Ne vjeruj šeicima i kad poklone nose!

Ocito da im mnogi vjeruju kada je cijena otisla danas preko 10 kuna po dionici gore[smiley1]. A siguran sam da ce te vjere u narednim danima biti i jos. Ministar je za taj posao rekao, a to se i u spomenutom clanku citira: golmana nema na golu a mi pucamo penal, pa ako promasimo, ocito da cemo imat za cim zalit. A dotad se vidimu na visinama[smiley1].

Limit

Ljudi oprezno sa utovarom . Ima dovljno za sve .Danas je limit 263,36.

Načeo se nalog od skoro 1000kom na 255..gric,gric…koji
je sutra dnevni limit?[smiley1]

Novac je kisik burze!

Tko zna kada ističe rok za obvezujuču ponudu Patrije i Steyra, ja mislim da je to negdje ovih dana, moždaži danas.

Danas je lijepo biti dioničar Đure Đakovića. Volio bih da nastavimo i sljedećih dana u revijalnom tonu jer ova firma to uistinu zaslužuje. [smiley11]

La vita e bella!

koliko me pamćenje služi digli su dokumentaciju 14.03.2007
rok je bio 2 mjeseca, a to upravo ističe danas!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

ljudi globalno zatopljenje, opasno se topi ova santa leda na 255… jos 496 komada

“Please, God, Just One More Bubble.”

auuuuuu kao da sam znao ja još jutros dokupio po 239[smiley11]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

budući sam ovdje gušter, kao prvo pozdrav svim forumašima!

ja sam neki dan kapitalizirao varteks i ušao u DDJH, na trenutak se prestrašio da sam se zeznuo [smiley2]

New Report

Close