DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne zaboravite Lucidus[smiley16]

Baš kao što sam i predvidio- danas napuštamo 23x i započinjemo let prema visinama. To što ima Lucidus će se pojesti u 2-3 dana iako nije isključeno da i Lucidus zadrži dio portfelja u DDJH[smiley2]

jel netko možda pročitao slobodnu dalmaciju od nedjelje?
Đuro odbio sve ponude za tenkove osim naše, čak su i američane odbili. Što će reći da je ovo već gotovo sigurno da će potpisati za jadne siromašne kuvajčane…..

i ne samo to, nego će umjesto 300 milijona dobiti odmah 200…a jadni….

uglavnom, tko je čuvao dionicu DDJH, već bi ovaj tjedan mogu biti sretan dobitnik ne-malog dobitka…..

sad bi se već usudio reći da smo kroz koji dan i na 350……

ludi stric, ti si iz Dalmacije, pa bi mogao nabaciti kakav link na članak o tome. čisto da ljudi budu sretni. ponedjeljak je, pa se treba raditi, pa eto bar nekaj da se proljepša dan…

ja pokusavam doci do arhive SD. Ili mi se tresu ruke, ili im arhiva nema taj clanak. Moze li jos netko pokusati nabaciti link. Cekamo neku u lovu, pa molim bez panike da ne ide u blokadu danas [smiley2][smiley2][smiley2].

"Strikane, strikane, a koji su nasi"

moze k/p?

DOKUP!

Jel to možda već procurila neka vijest ili se prodaja malo smirila?

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Đuka naglo ode na 250! Kakve najnovije vijesti su u pitanju, zna li se?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

kupnja DDJH prodaja DDJH 13:39

246,00 40 250,00 330
245,11 90 252,97 335
245,10 165 254,90 35
245,02 50 257,50 221
244,00 4 257,95 150


Đuka naglo ode na 250! Kakve najnovije vijesti su u pitanju, zna li se?

netko ocito zna… u svakom slucaju, ako su vijesti, nisu i novosti, tj. nema kaj bit a da nije napisano na zadnjih 100 stranica ove teme… blago onima koji to shvate, ili su shvatili na vrijeme

kupnja i prodaja napokon skoro izjednaceni (mislim na kolicinu)

“Please, God, Just One More Bubble.”


Đuka naglo ode na 250! Kakve najnovije vijesti su u pitanju, zna li se?

Baš i nije naglo ,čeka se na to 2 mjeseca

Naglo??? Nisam vidio sporiju a tak dobru dionicu. Što onda reći za građevince???[smiley9]

a nista..građevinci idu pomahnitalo!!!
Ja dotovario Djuru……..

Pozdrav.

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

New Report

Close