DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

marinko:

Lucidus je jučer lansirao novu tisućicu.Dakle nije ‘problem’ u radnicima.Svaki dan jedna tisućica betonira cijenu.

Dobro je da Lucidus istovara dok nema nikakvih vijesti o DDJH.Taman se Lucidus istovari a krenu vijesti,Bov,kuvajćani,pozitivna kvartalna izvješća….gdje vidite cijenu,ha?
Al ipak se bojim da će i tada netko iz TOP 10 početi s istovarom….[smiley6]
Na DDJH da se ekipa iz TOP 10 suzdrži mjesec dana od prodaje mi bi bili na 350kn,moja procjena!


Nema više LCDS puno, spali su ispod 20.000 komada, još malo i neće ih bit u TOP10

Izgleda da se fondovima ne čeka jesen u Đuri (300 kn), već sad kad vide ovo divljanje cijena građevinaca i inih manje-više već sada precijenjenih dionica (ali uvijek ima još većih stupida koji kupuju još skuplje, i to dosta njih) – idu nekamo drugamo.
Ljudi, burza je dovedena do puknuća (balona, vodenjaka, votevr)… [smiley5] … ali znam(o) da će to ići još dalje… Jesen će isto biti vruća kao i proljeće, jedino me to ljeto brine… Ali za imaoce DDJH nema zime, i da ode malo dolje, čeka nas samo zarazni osmijeh, i to za duge godine… jer uvjeren sam da će Đuka biti i više od onoga što se očekuje. Jedino sam ovdje stvarno optimist!… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ljudi, mislite dali je pametnije prodat belje i dokupit đuru ili ostat u belju? mislim da će nam đuro ubrzo gore a belje stagnira i pada, iako ne kužim zbog čega kada su izvješća dobra….

šta biste vi napravili??[smiley6]

DOKUP!


rocky: ” marinko: ” Lucidus je jučer lansirao novu tisućicu.Dakle nije ‘problem’ u radnicima.Svaki dan jedna tisućica betonira cijenu. ” Dobro je da Lucidus istovara dok nema nikakvih vijesti o DDJH.Taman se Lucidus istovari a krenu vijesti,Bov,kuvajćani,pozitivna kvartalna izvješća….gdje vidite cijenu,ha? Al ipak se bojim da će i tada netko iz TOP 10 početi s istovarom….[smiley6] Na DDJH da se ekipa iz TOP 10 suzdrži mjesec dana od prodaje mi bi bili na 350kn,moja procjena! ” Nema više LCDS puno, spali su ispod 20.000 komada, još malo i neće ih bit u TOP10

zanima me da li ce Lucidus nastaviti s istovarom po ovoj cijeni, ili ce ostaviti nekoliko tisuca za pumpanje cijene u dogovoru sa FIMA… vjerujem u ovo drugo

“Please, God, Just One More Bubble.”

Čitam lider od 29 prosinca da ponovim gradivo. Ukoliko dobije posao Styer nudi investicije u još 4 naše firme između ostalih Dalekovodu a ukoliko posao dobije Patria ,ona ulaže isto u još neke firme a između ostalih u Elku.
Moglo bi biti veselo idućih dana za imaoce DDJH, Elke, DLKV i još nekih. A svakako za DDJH. I evo vijest na teletextu da će nam biti uručena pozivnica za NATO. Klupko se odmotava i zato čekam nakrcan s ove tri dionice.[smiley1]


Čitam lider od 29 prosinca da ponovim gradivo. Ukoliko dobije posao Styer nudi investicije u još 4 naše firme između ostalih Dalekovodu a ukoliko posao dobije Patria ,ona ulaže isto u još neke firme a između ostalih u Elku.
Moglo bi biti veselo idućih dana za imaoce DDJH, Elke, DLKV i još nekih. A svakako za DDJH. I evo vijest na teletextu da će nam biti uručena pozivnica za NATO. Klupko se odmotava i zato čekam nakrcan s ove tri dionice.[smiley1]

ako je elka u pitanju onda moraš znati da je Elka kabeli d.o.o. i nema veze s tickerom elka-r-a.

...pig slayer...

Samo nek se kuvajćani pozitivno izjasne,to je najbitnije u cijeloj priči!Bov i novi ugovor s HŽ-om su gotova stvar.
Kad Kuvajt stavi potpis onda me zaboli ona stvar za Lucidus,Fimu itd. i itd.

Novac je kisik burze!


Čitam lider od 29 prosinca da ponovim gradivo. Ukoliko dobije posao Styer nudi investicije u još 4 naše firme između ostalih Dalekovodu a ukoliko posao dobije Patria ,ona ulaže isto u još neke firme a između ostalih u Elku.
Moglo bi biti veselo idućih dana za imaoce DDJH, Elke, DLKV i još nekih. A svakako za DDJH. I evo vijest na teletextu da će nam biti uručena pozivnica za NATO. Klupko se odmotava i zato čekam nakrcan s ove tri dionice.[smiley1]

jesi siguran da je to elka(eig)?
ili elka kabeli d.o.o?
mozes li stavit scan attach ili link


Samo nek se kuvajćani pozitivno izjasne,to je najbitnije u cijeloj priči!Bov i novi ugovor s HŽ-om su gotova stvar.
Kad Kuvajt stavi potpis onda me zaboli ona stvar za Lucidus,Fimu itd. i itd.

i bez kuvajcana bi djuro u ovo vrijeme sljedece godine po svim pokazateljima trebao vrijediti barem 500.. za 2 godine 1000.. ovakvi mastodonti ne propadaju preko noci, a ovaj je tek krenuo prema gore

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kad bi to sa kuvajćanina mogo boglo bit aktuelno ,mislim na ozbiljnije pregovore oko ovag posla sa tenkićma.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

tenkista:

Čitam lider od 29 prosinca da ponovim gradivo. Ukoliko dobije posao Styer nudi investicije u još 4 naše firme između ostalih Dalekovodu a ukoliko posao dobije Patria ,ona ulaže isto u još neke firme a između ostalih u Elku.
Moglo bi biti veselo idućih dana za imaoce DDJH, Elke, DLKV i još nekih. A svakako za DDJH. I evo vijest na teletextu da će nam biti uručena pozivnica za NATO. Klupko se odmotava i zato čekam nakrcan s ove tri dionice.[smiley1]

jesi siguran da je to elka(eig)?
ili elka kabeli d.o.o?
mozes li stavit scan attach ili link


Piše samo Elka a i više puta smo to komentirali na temi DDJH i Elka i nitko nije spominjao Elka kabele. Imam časopis u ruci, ne čitam na internetu.

Dosta razmišljam o Fimi.Napravili su strašan posao s DDJH.Zaradili su ogormnu lovu bez da je DDJH potpisao ikakav posao i s BOV i Kuvajt!Uglavnom sve je bilo u rukama medija koji su grijali i hladili kad ih je volja!
Fima je dokaz da se lova može okrenuti i ako od svega ne bude ničeg al imaš zato medije koji stvaraju sliku!
Zato sve svjetske njuške(mijarderi) imaju svoje novine,radio,TV…

Kad je dobar vjetar i purani lete!

New Report

Close