DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po milijuntni put ponavljam. Vlada se nije našla u nikakvoj nezavidnoj situaciji jer su jasno i glasno rekli da ništa od dionica i amen. A neznam Rocky zašto sad ti puštaš stare vijesti koje više ne važe?

Samo da vidiš koliko čvrsto stoji DDJH!Mnogi to ne vide ali DDJH upravo hvata zalet za potegnut prema gore!

Novac je kisik burze!

To sa radnicima nikako nije dobro,neznaš šta je gore da im daš dionice ili da štrajkaju i neće radit.Niti jedna niti druga varijanta ne idu u prilog dioničarima ove tvrtke.Možda je manja šteta da im se daju te dionice nema gore nego imat nezadovoljniog radnika u firmi koji namjerno radi loše, sporo ili nedaj bože masovni štrajk.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


To sa radnicima nikako nije dobro,neznaš šta je gore da im daš dionice ili da štrajkaju i neće radit.Niti jedna niti druga varijanta ne idu u prilog dioničarima ove tvrtke.Možda je manja šteta da im se daju te dionice nema gore nego imat nezadovoljniog radnika u firmi koji namjerno radi loše, sporo ili nedaj bože masovni štrajk.

s ovim se slazem.. ne mogu radnici srusiti cijenu trgujuci na burzi.. ali eventualnim strajkom mogu citav posao sa kuvajtom dovesti u pitanje.. osim ako naravno to nisu radnici koji su radili TADA.. tak da bi bilo zanimljivo ako netko zna koliko od ovih 700 nadobudnika jos uvijek radi u djuri djakovicu, a koliko od toga u specijalnim vozilima

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


2) kao kupnja glasova ovo je drzavi totalno neisplativo, jednostavno svaki glas previse kosta, i malo ih je, a postoji i velika vjerojatnost da ce pridobijanjem ovih glasova izgubit mnoge druge.

Diskutabilno je koliko je neisplativo kupiti cca 5000 glasova u gradu od cca 60000 stanovnika, u kojemu HDZ (ni SDP) zadnjih par godina ne mogu prismrditi vlaszi? Pogotovo ako se uzme u obzir da HDZ polako ali sigurno gubi Slavoniju?

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Lucidus je jučer lansirao novu tisućicu.Dakle nije ‘problem’ u radnicima.Svaki dan jedna tisućica betonira cijenu.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Lucidus je jučer lansirao novu tisućicu.Dakle nije ‘problem’ u radnicima.Svaki dan jedna tisućica betonira cijenu.

jasna stvar i tako će cijeli ovaj mijesec ,a bogami i duže sa tih 24 000 komada može držat cijenu na 240 sigurni više od mijesec dana.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Lucidus je jučer lansirao novu tisućicu.Dakle nije ‘problem’ u radnicima.Svaki dan jedna tisućica betonira cijenu.

sjecam se slicnih “problema” kad je danima tisucica stajala na kupnji 170kn, a druga na prodaji 174kn, pa svi bili u depresiji kako cijena nikako da krene… i bili primorani trgovati izmedju ta dva naloga… ah kako smo jadni bili tada [smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

radnici imaju potrazivanja od vlade, ne dure dakovica. nemaju oni sta strajkat ispred dure dakovica, jer je to otkaz na licu mjesta. niti jedno od njihovih potrazivanja duro dakovic ne moze ispunit. to je isto ko da odem strajkat u INI jer je vlada odlucila dat 15% dionica na IPO. ili ko da odem strajkat u T-HT, jer je vlada odlucila da je DTK mreza drzavna.

neće radnici dobiti niti jednu dionicu jer je država s našim novcem sudjelovala u obnovi pogona i pokretanju prozivodnje. a ako će štrajkati, sami će uništiti firmu i poslove a toliko glupi ipak nisu, vjerujte.


Lucidus je jučer lansirao novu tisućicu.Dakle nije ‘problem’ u radnicima.Svaki dan jedna tisućica betonira cijenu.

Dobro je da Lucidus istovara dok nema nikakvih vijesti o DDJH.Taman se Lucidus istovari a krenu vijesti,Bov,kuvajćani,pozitivna kvartalna izvješća….gdje vidite cijenu,ha?
Al ipak se bojim da će i tada netko iz TOP 10 početi s istovarom….[smiley6]
Na DDJH da se ekipa iz TOP 10 suzdrži mjesec dana od prodaje mi bi bili na 350kn,moja procjena!

Novac je kisik burze!

Dobro se Lucidus istovario. Još “samo” 19708 dionica. 2. svibnja je imao 28813.

Meni bi trebalo jedno pojašnjenje, pa molim nekoga tko ima strpljenja da mi kratko objasni…
Pitanje ce vjerojatno zvucati glupo, al ajd…kako puno pisete o iskrcavanju Lucidusa i o njihovom držanju cijene oko 240kn..pa..mene zanima sta Lucidus ima od toga? Kakvu korist ima od držanja cijene na toj razini i spuštanja iste paketima od 1000 kom…? Zašto uopće Lucidus rasprodaje? Zašto njima ne bi bilo u interesu da prodaju skuplje?
Hmm…valjda gluposti pitam, teško mi to sve pohvatat..[smiley10]

New Report

Close