DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BUMBAR5: ” može li netko prikazat vlasnički prvih 10 sa jučerašnjim datumom da vidimo koliko je lucidusu još ostalo i tko kupuje . hvala ” Evo ga kolega. Još ćemo malo sačekati, ovisno o tome koliko Lucidus stvarno misli prodati. Ne vjerujem da žele sve prodati. Da su to htjeli već bi izašli van.

Ej tycoon76 odkud se vade ti podaci, imas link? hvala
[smiley2]


hvala druže,

htio bi još nadokupit samo me zanima jel sad pravi trenutak ili da još malo sačekam ?

da ga kupim sad po 239 ili da sačekam koji dan možda se još spuisti koju kunicu

s obzirom da za par dana završava rok za tendere, mislim da bi cijena uskoro morala značajno gore


hvala druže, htio bi još nadokupit samo me zanima jel sad pravi trenutak ili da još malo sačekam ? da ga kupim sad po 239 ili da sačekam koji dan možda se još spuisti koju kunicu

Ne znam da li si pročitao članak objavljen u Vjesniku. Jedna od stvari koje su tamo napisane, a što bi te trebalo zanimati prilikom odluke o kupnji je slijedeća:

Prihodi povećani za 22 posto
Prema izvješću poslovanja za 2006. godinu, kojeg je usvojio NO Đuro Đaković Specijalnih vozila, utvrđeno je da je bilanca aktive i pasive iznosila 196,37 milijuna kuna, a ukupni kapital i rezerve 60,88 milijuna kuna. Prošlogodišnji ukupni prihodi u odnosu na 2005. godinu povećani su za 22 posto i iznosili su nešto više od 150 milijuna kuna, dok su rashodi bili 149,7 milijuna kuna, pa je tvrtka 2006. godinu završila s dobiti od 494.000 kuna. »Pozitivni su trendovi nastavljeni i u prvom kvartalu ove godine tako da su s 31. ožujka realizirani prihodi od 43,8 milijuna kuna, a rashodi 43, tako da je realizirana dobit u prvom kvartalu bila 730.800 kuna«, kaže Bartol Jerković. Dodaje kako ove godine očekuje i značajan porast izvoza temeljen na ugovoru za proizvodnju vagona za njemačkog naručioca te intenziviranje suradnje s inozemnim partnerima na proizvodnji komponenata.

Prvi kvartal u 2006.g. DDJH je odradio u gubitku. Dobit za 1Q 2007.g. 730.800,00kn. Rast od nekih 277%. E sad ako se i poklopi da Lucidus prestane sa svojom prodajom …

Neznam da samo lucidus prodaje ovaj tjedan prodano je 15 000 komada a lucidusu fali samo 4000
u ponedjeljak je imao 26 000 a sad ima 24 000

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Ima Lucidus još 24500 komada[smiley9]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


hvala druže, htio bi još nadokupit samo me zanima jel sad pravi trenutak ili da još malo sačekam ? da ga kupim sad po 239 ili da sačekam koji dan možda se još spuisti koju kunicu

pricekaj, mozda ga uhvatis na 238,98… ja sam nadokupio okruglo po 240, tak da se lakse sjetim te cifre kad predjemo 300

“Please, God, Just One More Bubble.”


Neznam da samo lucidus prodaje ovaj tjedan prodano je 15 000 komada a lucidusu fali samo 4000
u ponedjeljak je imao 26 000 a sad ima 24 000

Zbrajaš promete do ovog trenutka, a stanje u SDA ti je T+3.


BUMBAR5: ” hvala druže, htio bi još nadokupit samo me zanima jel sad pravi trenutak ili da još malo sačekam ? da ga kupim sad po 239 ili da sačekam koji dan možda se još spuisti koju kunicu ” pricekaj, mozda ga uhvatis na 238,98… ja sam nadokupio okruglo po 240, tak da se lakse sjetim te cifre kad predjemo 300

hi,hi,hi…. ja reko brokeru neću po 239,50 teško se pamti broj, daj ti po 240 .
šta je to pola kune gore dole kad ode u visine!!!!
hi,hi,hi,……
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

ima li tko kakve informacije jel se šta dešava u Ministarstvu obrane jer idući tjedan trebaju stići ponude od Austrijanaca i Finaca .
Ako se ne varam preuzeli su dokumentaciju 14.03.2007 a rok je dva mjeseca!!!
ko šta zna neka podijeli sa nama smrtnicima!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

sudeci po danasnjim transakcijama, Lucidus se olaksao za jos kojih 1.000+ komada

“Please, God, Just One More Bubble.”

sve je to sitno za onu njegovu količinu od 24 000 to on može tako razvlačit cijeli mj pa i duže

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Evo da se malo odmorite i opustite![smiley1]

Radnici Đure Đakovića najavljuju prosvjede
SLAVONSKI BROD – Iako su generalno odobrenje iz Hrvatskog fonda za privatizaciju dobili u studenom 2006., a u međuvremenu je baš u HFP-u utvrđeno da od 1.050, koliko ih je dosad uputilo zahtjev, pravo na upis dionica Holdinga “Đ. Đaković” po uvjetima iz redovite privatizacije 1993. ima 730 branitelja, nikomu od njih još nije ponuđen ugovor kojim bi to i ostvarili. U jednom starijem izvješću Državne revizije našli su, naime, podatak da je njihov kolega, “Đurin” radnik-branitelj, baš to ostvario tri godine nakon povratka s ratišta, na kojem je, kao i 730 njegovih kolega iz ĐĐ-a, bio za redovitog upisa dionica. Ohrabreni saznanjem da i zakon to omogućava, bili su uvjereni da će napokon dobiti ono za što su zbog sudjelovanja u ratu bili prikraćeni. “Kako nam u HFP-u krajem ožujka nisu znali reći kad će ugovori, poslali smo im požurnicu, a kopiju Vladi i ministrici branitelja Jadranki Kosor, upozorivši da će biti prosvjeda na Markovu trgu ne bude li ugovora do kraja travnja”,kaže Ivan Barić, predsjednik Kluba branitelja “ĐĐ-Specijalna vozila”, od kojega je u suradnji sa Sindikatom ta inicijativa i krenula. Sredinom travnja pozvali su ih na razgovor. Poslije su saznali da ga možda ne bi ni bilo bez lobiranja ministrice Kosor. Glavnu riječ imali su dužnosnici Ministarstva gospodarstva, više puta pokušavajući opstruirati ili im, kaže, makar otežati realizaciju toga prava. “Počeli su s brigom za branitelje koji nemaju to pravo, kao ‘A što s njima?’”. Kad smo im, kaže Barić, rekli da prvo riješe nas, a onda pomognu njima, ako ima ikakvih šansi, onda im je preniska bila sadašnja nominalna cijena Holdingove dionice od 100, pa su rekli da bi bilo pravednije kad bismo i mi startali s 400 kuna, koliko je stajala u redovitoj privatizaciji. Kako ni na to nismo pristali, jer nismo mi određivali cijenu, rastali smo se bez čvrstog dogovora, no opet s upozorenjem da bi se na Markovu trgu moglo naći i do tisuću branitelja ne bude li ugovora do sredine svibnja. Pristajemo na još jedan razgovor, no sad i s kolegama iz županijske HVIDR-e i ministricom Kosor, da nas opet ne “veslaju”. Ne pomogne li ni to, nažalost, bit će masovnih prosvjeda. Ako smo znali braniti domovinu, znat ćemo i svoja prava. U međuvremenu su “ĐĐ-ove” branitelje počeli salijetati “torbari” nudeći im za puni paket od 741 dionice od 40.000 do 60.000 kuna. Računica je jasna – uz nominalu od 100 kuna, a s popustima na 20 i više godina staža, kakvo ima većina tih branitelja, taj paket u gotovini vrijedi oko 22.000 kuna. Na Zagrebačkoj burzi Holdingovom se dionicom trži po 230-240 kuna (bila je i 250), što znači da se za cijeli paket može dobiti gotovo 200.000 kuna.

Autor: Z. MATIČIĆ

Novac je kisik burze!

New Report

Close