DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ulazio sam u DDJH-R-A kad je bio po 100 kn izlazio na 150 kn i lupao se po glavi zbog toga, ponovo sam ušato na 190 kn pa je palo na 170 kn ali sam rekao ovaj puta ne izlazim i eto ga na 240 kn ni sad neću prodavat bez obzira na sitne oscilacije, samo nadokupljivat jer očekujem iduće godine u ovo vrijeme 500 do 1200 kn po dionici. Đuro je novi Končar.


ulazio sam u DDJH-R-A kad je bio po 100 kn izlazio na 150 kn i lupao se po glavi zbog toga, ponovo sam ušato na 190 kn pa je palo na 170 kn ali sam rekao ovaj puta ne izlazim i eto ga na 240 kn ni sad neću prodavat bez obzira na sitne oscilacije, samo nadokupljivat jer očekujem iduće godine u ovo vrijeme 500 do 1200 kn po dionici. Đuro je novi Končar.

Svaka škola se plaća!Ti si naučio lekciju i sad znaš što te čeka u budućnosti…Evo par događaja…
Koliko sam vidio izvješće za 2006 bi trebalo biti do kraja mjeseca,zatim tu dolazi i kvartalno.
Vlada mora do 15.07. odlučiti Styer ili Parija(ili oboje),kuvajćani će se ovo ljeto izjasniti i eto već i drugo kvartalno…
Dakle? Vrijeme radi za nas!
Kupajte se,šetajte i ližite sladolede…..Na jesen ćemo svi bit zadovoljni koliko će ĐĐ imati posla i posla…Zarade će samo shodno s tim isplivavati….To je sva mudrost!

Novac je kisik burze!


broj komada na kupnji: 7.976
broj komada na prodaji: 10.254

update
broj komada na kupnji: 8.411
broj komada na prodaji: 10.147[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

ono sto ja “znam”, je to da ova prica oko branitelja bi mogla drzati vodu, ali me ne zabrinjava. i ja sam u djuri i usao sam dosta visoko, pa ako padne radi toga samo cu nadokupljivati, ali barem znam, gdje ce se cijena vratiti i opet evo zarade 🙂

dakle, sto vi vise rusite cijenu to ja vise zaradjujem! Zato naprijed branitelji!!!!!!!!!

pa branitelji uopće nisu dobili dionice niti će ih dobiti. ovaj što prodaje je lucidus, a kad lucidus prodaje, nakon toga cijena ima samo jedan smjer a to je prema gore. tako je bilo 5 puta, pa će tako biti i ovaj put. vidite da fima malo po malo kupuje.

Domaći teretni vagoni bolji od europskih
Iz slavonskogbrodskih hala do veljače će biti isporučeno sto vagona za njemačkog naručitelja, uz ukupno 952 ugovorena za Hrvatske željeznice itd…
Vaš link

može li netko prikazat vlasnički prvih 10 sa jučerašnjim datumom da vidimo koliko je lucidusu još ostalo i tko kupuje .
hvala

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

dosadile su mi ove igre oko ĐURE!!
malo prodaj pa malo kupi!!!
čekam idući tjedan kada bi trebali stići ponude Austrijanaca i Finaca, pa da vidimo onda hoće li biti ove igre malo prodaj malo kupi sve oko 240!!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


Domaći teretni vagoni bolji od europskih
Iz slavonskogbrodskih hala do veljače će biti isporučeno sto vagona za njemačkog naručitelja, uz ukupno 952 ugovorena za Hrvatske željeznice itd…
Vaš link

znači li to da će DDJH rasti danas ili čekamo sljedeći tjedan i ponude?


Centurion: ” Domaći teretni vagoni bolji od europskih Iz slavonskogbrodskih hala do veljače će biti isporučeno sto vagona za njemačkog naručitelja, uz ukupno 952 ugovorena za Hrvatske željeznice itd… Vaš link ” znači li to da će DDJH rasti danas ili čekamo sljedeći tjedan i ponude?

a gdje je još financijski izvještaj, ponude , vagoni, a ovi prodaju kao da sutra slom burze!
možda tih 1% gospode zna što ostalih 99% ne zna!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Đuro samo pada i pada, dokle ???, a pitanje je kad ce rasti .Moje misljenje je da cemo se nacekati.[smiley16]

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1.
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
956.180 29,54 Osnovni račun
2.
HZMO
660.000 20,39 Zast. račun
3.
MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE
609.578 18,83 Osnovni račun
4.
PBZ D.D.
210.199 6,49 Skrb. račun
5.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
104.771 3,24 Zast. račun
6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND
98.879 3,05 Skrb. račun
7.
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D.
47.136 1,46 Osnovni račun
8.
LUCIDUS D.D.
24.970 0,77 Osnovni račun
9.
HPB D.D.
18.094 0,56 Skrb. račun
10.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D.
16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,83

treba sacekati jos danas, a sutra ce biti jasnije

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close