DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


za sada je nebitna priča oko Đurđe i branitelja (mada nije da ne treba uzimati u obzir) već jednostavno Luciduss prodaje narodu a ostali fondovi čekaju (valjda raasplet oko branitelja) i to je to…

simplicity

Pa kakav pobogu rasplet, jer čuješ da neće dobiti ništa. nemrem više ovo slušati idem na pivu. Nije mi jasno jel neznate ili se samo pravite.

Elvar:

za sada je nebitna priča oko Đurđe i branitelja (mada nije da ne treba uzimati u obzir) već jednostavno Luciduss prodaje narodu a ostali fondovi čekaju (valjda raasplet oko branitelja) i to je to…

simplicity

Pa kakav pobogu rasplet, jer čuješ da neće dobiti ništa. nemrem više ovo slušati idem na pivu. Nije mi jasno jel neznate ili se samo pravite.

Prave se prave, svašta ljudi rade da bi jeftinije kupili.

tako je – odi na pivu (zato ja tako dugo živim)… a onda kada se vratiš objasni (ne meni) nego sebi preočitu trenutnu ne veliku zainteresiranost fondova na kupnji

nema mi druge nego se zae..ti

U pravu si 100% nisu fondovi od jučer znaju oni što rade ,kupovat će se ta dionica jeftinije od ovih današnjih 238kn.To me baš i ne veseli jer sam ja kupio po toj današnjoj cijeni od 238 još prije desetak dana.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

e vidiš, nemoj pripisivati meni izjavu da će se kupovati 100% jefitnije.. to ne možeš znati… možda neće?

nema mi druge nego se zae..ti

pa gledaj šta se dešava upali MOSTics i vidi kako naš đuro klizi niz brdo

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

danasnji promet 1.152.600,50 kn
pad cijene od punih -0,13%
STREPITEEEEEE!!![smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

nisam reko da će se kupovat jeftinje 100% od današnje cijene,nego da će se kupovat jeftinije nego je bila jučer pošto je trend prodaje u usponu,samo toliko ali vidim da je bolje da šutim jer nemam ništa pametno reć na ovu temu

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


pa gledaj šta se dešava upali MOSTics i vidi kako naš đuro klizi niz brdo

ja to ne vidim… ja vidim da najvjerojatnije dalje Lucidus prodaje veće pakete ali ne spušta pretjerano ispod jer je vidio zadnjih tjedana da ima naroda koji NE ŽELI kupovati jeftinije pa reko on – zašto da im damo jeftinije…

a ovaj tjedan polako se vidi i povratak većih u trgovinu… eto, to ja vidim

nema mi druge nego se zae..ti

da li vi gledate smrznuti Mostich od ranijih godina ili imate trenutno updateanje….kako ja vidim Đuru se trguje ko lud i kupnja jača. rugim riječima, fino je danas bilo monitrano razgovor oko branitelja ali kao što vidim, nije prošao. Đuro i dalje grabi prema gore…

baš me zanima koliko još komada lucidus ima ali nakon današnjeg dana trebao bi imat manje od 20 000 komada po mojoj procjeni.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

broj komada na kupnji: 7.976
broj komada na prodaji: 10.254

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close