DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se tiče nicka ivana mislim da se to ne radi o stilu ophođenja ,nego o velikom znanju kojeg on želi prikazat još većim pogotovo kad poklopi nekog ovako sa prvim postom.[smiley2]

citat ivana7
– i ja bih se na tvom mjestu dobro zabrinula, prošlo desetak dana a još nisi zaradio na dionicama 100%.
– ja sam prodavala DDJH, možda si ti bio sretan kupac.
– i ja sam isto čula na ulici kako se na dionicama može puno zaraditi.
Pozdrav !
KAKVA PREPTENCIJA nevjerovatno

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ma svejedno je ko ulazi ko izlazi itd.
Bitno je da Đuro napreduje što će se vrednovat na tržištu kad tad.

Za mene je pozitivna novost (neznam da li je ovo otprije poznato)
da će se gradit Krčki most i to ”čelični”
a takve mostove zna se ko gradi

Pozdrav svima


To je i za mene novost. Gdje si to čuo?

Holding ne gradi mostove,to će radit DDJM (Đuro Đaković Montaža d.d.)

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

ma puno će toga đuro raditi. sad treba probati uhvatiti nešto od lucidusa i čekati. mislim da smo na 300 kuna za mjesec,dva i to zato što očekujem da će fima krenuti s dizanjem cijene.

Kakav most, o čemu pričate? A što bi taj most spajao, Krk sa Crikvenicom direktno[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Što se tiče nicka ivana mislim da se to ne radi o stilu ophođenja ,nego o velikom znanju kojeg on želi prikazat još većim pogotovo kad poklopi nekog ovako sa prvim postom.[smiley2]

citat ivana7
– i ja bih se na tvom mjestu dobro zabrinula, prošlo desetak dana a još nisi zaradio na dionicama 100%.
– ja sam prodavala DDJH, možda si ti bio sretan kupac.
– i ja sam isto čula na ulici kako se na dionicama može puno zaraditi.
Pozdrav !
KAKVA PREPTENCIJA nevjerovatno

To nije ni malo u redu.
Vjeruj mi, ne zna ona ništa puno više, nego što bi ti mogao naučiti za pola godine, godinu, malo čitajući knjige o investiranju i prateći vijesti.To možeš vidjeti i po izjavi da je prodala DDJH.Đuro Đaković je bila kvalitetna firma koju je zadesilo gospodarsko rasulo, koje je nažalost uzrokovao rat.Sada ponovo postaje ono što je bio prije(i bit će još bolji).Mogao bih ti njoj uskoro prodavati po 300-400 kn 🙂 Najgore je gledati dionicu, koju si prodao, kako raste.

Samo za podsjetnik:

Visoki izvor iz tog ministarstva za Poslovni dnevnik slikovito je opisao situaciju: “Stvar smo doveli do toga da sada trebamo pucati penal, a vratar se maknuo s gola.” Drugim riječima, samo vlastitom pogreškom može doći do nepotpisivanja ugovora sa Specijalnim vozilima za modernizaciju kuvajtskih tenkova koji se procjenjuje na oko 200 milijuna američkih dolara.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


Holding ne gradi mostove,to će radit DDJM (Đuro Đaković Montaža d.d.)

ne kuzis ti tko je vlasnik Montaze ocito [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Pozdrav ! KAKVA PREPTENCIJA nevjerovatno

– tako je i mene novog na forumu dočekao Cayman (tadašnji Delboy) i čak prijetio na pm pa od tada ga imam na piku – no međutim kao što možeš vidjeti zajedno smo i u DDJH i u ELKI [smiley2]
– što se Đure tiče i prodaje Lucidusa – prvo, Lucidus je malo duže u toj dionici i sigurno je sasvim zadovoljan prinosom i prodaje određeni postotak svog portfelja, a drugo – zapitaj se rađe zašto FIMA i ostali ne prodaju sada svoje dionice???
– što se tiće cijene i vremena ulaska – ja bi rekao da je najvažnije pitanje koliko ćeš dugo držati dionicu i po kojoj cijeni ćeš je kupiti? [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


BUMBAR5: ” Holding ne gradi mostove,to će radit DDJM (Đuro Đaković Montaža d.d.) ” ne kuzis ti tko je vlasnik Montaze ocito [smiley1]

treba čovjeku pomoči………
Važeći podaci za uredovni dan 04.05.2007 .
ĐURO ĐAKOVIĆ MONTAŽA D.D. SLAVONSKI BROD/REDOVNA DDJM-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 165.520 65,37 Osnovni račun
2. BLEKIĆ VLATKO 10.855 4,29 Osnovni račun
3. KATIĆ DARKO 9.853 3,89 Osnovni račun
4. ČUGURA DRAGO 9.175 3,62 Osnovni račun
5. BITUNJAC MIRKO 8.903 3,52 Osnovni račun
6. NIKOLIĆ JOZO 8.519 3,36 Osnovni račun
7. SVERIĆ STJEPAN 8.519 3,36 Osnovni račun
8. RENDULIĆ ZDRAVKO 8.519 3,36 Osnovni račun
9. METAL KOLOR D.O.O. 1.427 0,56 Osnovni račun
10. PODRAVSKA BANKA 1.000 0,39 Osnovni račun
Ukupno: 91,75

marcello


– što se tiće cijene i vremena ulaska – ja bi rekao da je najvažnije pitanje koliko ćeš dugo držati dionicu i po kojoj cijeni ćeš je kupiti? [smiley2]

– Gospodin Elvar ti dionicu drži cca 2 sata, kupi ju u 11.00 i već u 13.00 prodaje novom sretnom imaocu.
– gornji lik Gospodin Sasko to radi još brže 20min.
– nisam mislila ništa loše o vašim ulaganjima, nego da neki kuže i koliko kod nekih investitora znači “koliko ćeš dugo držati dionicu”.
Pozdrav !

e Ivana Ivana 😉

Preneseno od “Gastajbajtera”:
Zavirnite malo u FINU, pa potražite financijska izvješća za ta SPECIJALNA VOZILA, pa pogledajte kolika im je knjigovodstvena vrijednost dionice, pa pogledajte kolike su im dugoročne, a kolike kratkoročne obveze, pa pogledajte koliki im je ukupni kapital i rezerve, a onda izračunajte koliko tenkova i vagona trebaju napraviti da bi im knjigovodstvena vrijednost dionice dostigla njezinu nominalu.

New Report

Close