DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam nikakv stručnjak već pravi početnik koji je čitajući ovaj forum uletio u 200 komada na 238kn.Ali ako ovaj izlazi . LUCIDUS D.D. 28.379 0,88 što se vidi iz priloženog.Mogao bi on to istresat cijeli mijesec što znači da neće baš sutra đuro u visine.
[smiley10]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Da se ogradim, ovo nije preporuka za kupnju, ovo je osobno subjektivno mišljenje jednog ulagača.

Tko god se dvoumi u vezi DDJH, da li ili ne. Moje mišljenje je da. Ako se sjetimo gdje nam je Končar bio prije par godina slična situacija bi po svoj prilici mogla zadesiti i ovu tvrtku. Bez obzira na omjer trenutne vrijednosti P/B-a, mislim da Djuro ima čak i veći potencijal.[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Još uvijek je ponuda veća od potražnje,što je meni kao početniku dosta nejasno za dionicu sa takvim predviđanjem, više nudi nego što je tražena.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

da ponovim svoje razmišljanje… na 240 i više niti jedan fond još nije kupovao (osim onoga na 255 ali o tom potom)… a kako se uvidjelo da je LUCIDUS namjerio izaći cijena je krenula nizbrdo jer FIMA od tada ne kupuje (pa čak niti FIMA MAX što god svi pričali o tome)…

i umjesto da smo svi malo sačekali da se cijena spusti na povoljne razine i za nas a onda i za FIMA i HPB fondove i LUCIDUS da se istrese koliko je htio, ovaj narod potaknut i forumima je navalio ko lud ‘kao nebitno koja je cijena kada će biti puno viša’ i jednostavno imamo neko vrijeme mrcvaljenje… eto – toliko od mene još jednom

nema mi druge nego se zae..ti

Neću se opterećivat sa ovom novonastalom situacijom oko nevedene dionice, jer sam to kupio sa namjerom da zaboravim na par godina da je to u mom vlasništvu.Ali ne mogu ne priznat da mi nije sve jedno što neko iz top 10 izlazi iz ove perspektivne dionice,ispada kao da on zna nešto što mi neznamo ili koji bi to bio razlog da je neko odlučio riješit se 35 000 komada ove dionice stoljeća kako ju je neko nazvo.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Još uvijek je ponuda veća od potražnje,što je meni kao početniku dosta nejasno za dionicu sa takvim predviđanjem, više nudi nego što je tražena.

Ma to ti nema nikakve veze jer fondovi uvijek mogu radi privida balansa postaviti naloge po 2000 ili 5000 komada na kupnju ili prodaju. Po toj logici INA bi trebala konstantno rapidno rasti jer je omjer ponekad do 5X veći na kupnji.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ma svejedno je ko ulazi ko izlazi itd.
Bitno je da Đuro napreduje što će se vrednovat na tržištu kad tad.

Za mene je pozitivna novost (neznam da li je ovo otprije poznato)
da će se gradit Krčki most i to ”čelični”
a takve mostove zna se ko gradi

Pozdrav svima


Neću se opterećivat sa ovom novonastalom situacijom oko nevedene dionice, jer sam to kupio sa namjerom da zaboravim na par godina da je to u mom vlasništvu.Ali ne mogu ne priznat da mi nije sve jedno što neko iz top 10 izlazi iz ove perspektivne dionice,ispada kao da on zna nešto što mi neznamo ili koji bi to bio razlog da je neko odlučio riješit se 35 000 komada ove dionice stoljeća kako ju je neko nazvo.

evo probat ću slikovito objasnit;
npr netko ima 10 000 kom DDJH , našao je zemljište na moru, gradi kuću i hitno mu trebaju novci, prodavatelj ga pritišće i on prodaje pošto – poto.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Hvala što imate živaca meni početniku objašnjavat stvari koje su svima već jasne.Šta da radim moram pitat novi sam u ovom sportu.Već sam se uplašio da će me svi počastit kao ivana,kaže frajer ivana da je i on čula na ualici da se na dioncama može puno zaradit ,očito ga nerviraju početnici sa takvim pitanjima.Još jednom hvala svima na razumjevanju.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Hvala što imate živaca meni početniku objašnjavat stvari koje su svima već jasne.Šta da radim moram pitat novi sam u ovom sportu.Već sam se uplašio da će me svi počastit kao ivana,kaže frajer ivana da je i on čula na ualici da se na dioncama može puno zaradit ,očito ga nerviraju početnici sa takvim pitanjima.Još jednom hvala svima na razumjevanju.

kolega BUMBAR5
jedno od najvažnijih pravila investiranja je
” Nije bitno koliko si platio dionicu već koje si je vrijeme odlučio zadržat”
što se tiče DDJH svakako bi savjetovao da pročitaš početak foruma jer je na privim stranicama link iz “jutarnjeg”. Sve što tamo piše = razlog zašto smo svi mi tu.

Sretno

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Znaš da sam sve živo poročito prije nego sam istreso 50 000 kn. http://www.nacional.hr/articles/view/33490/

ali to i ne znači da će ugovor bit potpisan. isto mi je tako jasno da i kad bude potpisan ja ju neću moć kupit za 238 kn.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Hvala što imate živaca meni početniku objašnjavat stvari koje su svima već jasne.Šta da radim moram pitat novi sam u ovom sportu.Već sam se uplašio da će me svi počastit kao ivana,kaže frajer ivana da je i on čula na ualici da se na dioncama može puno zaradit ,očito ga nerviraju početnici sa takvim pitanjima.Još jednom hvala svima na razumjevanju.

Samo ti pitaj sve što te zanima. Ako treba i više puta. [smiley2]
Svi smo mi imali svoje početke, i svatko od nas ima svoj stil ophođenja pa tako i gospon dama Ivana [smiley1]
Vremenom ćeš steći prijatelje i one koji te nemogu podnijeti, ali to ti je tako u životu.
Što se Đure tiće pravi događaji su tek pred nama…. [smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close