DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel izašlo financijsko za 1 kvartal?


Jel izašlo financijsko za 1 kvartal?

Ma kakvi.Trebat će tu čekati i čekati….isto kao i Dioki!

Novac je kisik burze!

Hm… a ima li bar naznaka kakvo bi moglo bit? Očekuje li se neka dobit u ovom kvartalu ili cijena raste na osnovi budućih poslova?


Hm… a ima li bar naznaka kakvo bi moglo bit? Očekuje li se neka dobit u ovom kvartalu ili cijena raste na osnovi budućih poslova?

Ovdje cijena ne raste nego se štopa koliko ja vidim!da cijena raste mi bi bili već na 400kn!Ja se nadam kad dođu ponude styer i patrie da neće Fima odmah staviti 90 000kom na prodaju nabijem ih!

Novac je kisik burze!

ne znam zašto se vi ljudi brinete oko ove dionice. pa pogledajmo samo koliko poslova ima pred đurom u idućih 10 godina. taman toliko da svaki kvartal bude sve bolji i bolji.

Da vidimo..

DDJH ima, kako bi to Buffet rekao, odličan “opkop” odnosno proizvodi nešto za čime potražnja neće jenjavati (dapače), proizvodi to jedini na ovim prostorima i proizvodi kvalitetu (ne zaboravite željeznički most preko Save u ZG recimo).

Djelatnost je svima razumljiva i jednostavna.

FI pozitivan nakon duuugo godina.

Što fali za uzlet?

Vremena

Hell is Empty and all the Devils are Here

šta mislite postoji li šansa da đuro sutra ili prekosutra malo padne ili da se ne kockam pa ga kupim po 238kn


šta mislite postoji li šansa da đuro sutra ili prekosutra malo padne ili da se ne kockam pa ga kupim po 238kn

Pajdo zovi Varaždin i pitaj kakvi su planovi.Varaždinci ti drže ovu dionicu u šaci a ne brođani[smiley1]

Novac je kisik burze!

Pajdo zovi Varaždin i pitaj kakvi su planovi.Varaždinci ti drže ovu dionicu u šaci a ne brođani[smiley1]

Mirko Topalovic: E nece oni tako jos dugo boga mi! [smiley2]

No respect

Lucidus prodao još oko 3000 komada. Da li se može vidjeti stanje top 10 od prethodnih dana?

Koliko se sjećam poziv za ponude Styer-u i Patriji su uručeni sredinom ožujka a oni se trebaju očitovati u roku 60 dana.Znači uskoro je i to na stolu!

Novac je kisik burze!

O tome sam danas i ja razmišljao ali nisam htio pisati da nebi ispalo da navlačim. Da, oko 15.5.2007. Finci i Amerikanci(Austrijanci) trebaju dati ponude i znat će se cifre i uvjeti. Onda ćemo vidjeti koja je dionica hit ove godine. Bit će volumena više nego na JDOS-u!

New Report

Close