DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nije fond manager nikoga oštetio ako planira i dalje kupovati kako cijena bude rasla.

sve je relativno, zar ne [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nema ništa gore nego imati dionicu s ogromnim potencijalom i u Top10 dioničara fondove koji non-stop neki k…. prodaju,kupuju,manipuliraju ma neki idu u tri….

Novac je kisik burze!

ja bi rekao – nema ničeg BOLJEG od biti u dionici s ogromnim potencijalom u kojoj ekipa iz top10 furt nekaj kupuje i prodaje [smiley2]

@super24
mislim da sam objasnio već sasvim dobro

nema mi druge nego se zae..ti

Sutra opet startamo po asku. Idemo prema 263 kn gdje smo i bili kad se počelo pričati o prosvjedu radnika. A prosvjeda nema![smiley1]

Evo upravo je bilo u kontraplanu. I Polančec i Jurčić i svi ostali u studiju su rekli da je smiješno to što dionice traže radnici đure i grad sl. brod. Bili su jasni u odgovoru: NEMA ŠANSE. Kažu da bi onda svi gradovi tako mogli tražiti dionice “svojih” poduzeća. Dakle Đuro ide na 300 kn do kraja tjedna.
Pozdrav!
P.S. Ipak pustite mene u 10.00 sati da ja prvi nadokupim. hvala!

U kontraplanu je Polančec jasno dao do znanja da Sl. brod nema što tražiti dionice DDJH!

Novac je kisik burze!


U kontraplanu je Polančec jasno dao do znanja da Sl. brod nema što tražiti dionice DDJH!

Ljubo ga podržao. Normalno kada to nameće ekonomska logika.

Što se ne tuku za krumpir staru sušicu ili drvenjaču?

I love the Smell of Profits in the Morning

E moj FAZANE svi su oni isti.

Obećaj, ne košta te ništa.

Like my women hot and my beer ice cold, a real fast cars and my whiskey old, like a slow drive down a long dirt road - THAT'S HOW I LIKE IT

Đuro ugovorio 100 vagona za njemačku tvrtku, dakle probijen je led za tržište EU.
Palac gore za Đuru

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

Đuro danas lijepo ide prema gore, prošao je 240 kn i svi sretni 🙂
Mislim da će danas tu i stati jer su se neki počeli na veliko istovarivati pri ovoj cijeni

Kupnja
Ukupno ponuda 43
Ukupno dionica 6834

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 43
Ukupno dionica 10535

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
243,00 6
241,00 10
240,05 13
240,04 82
240,03 33

244,50 805
244,99 500
245,00 15
246,00 19
247,45 150

www.iznajmljivaci20.com

osim starih vijesti o vagonima za njemacku ovo s radnicima nit je imalo utjecaja na cijenu niti ce ju imati..

fondovi su ovdje duboko i ovo ne ide nigdje dok oni ne kazu da ide

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

rekli bi ljudi da će svašta biti sa đurom čim se objave rezultati jer vidim da je pokušaj štopanja cijene sa postavljanjem 1000 komada na p….uvijek volim to vidjeti na dionice koju imam jer to znači uskoro plus, plus, plus, plus……a ja tako volim plus 🙂

New Report

Close