DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zagreb, 27.04.2007. 21:47 (Hina)

Hrvatski premijer Ivo Sanader najvjerojatnije će se 10. lipnja sastati s američkim predsjednikom Georgeom W. Bushom u Tirani u okviru Bushova susreta s premijerima zemalja Američko-jadranske povelje, piše u broju od subote Jutarnji list.

Jutarnji list, ne navodeći izvor za ovu informaciju, kaže kako bi susret sa Sanaderom trebao biti na dan kada će Bush posjetiti Tiranu i da se tada očekuje sastanak američkog predsjednika s premijerima država Američko-jadranske povelje, Hrvatske, Albanije i Makedonije koje čekaju pozivnicu za NATO.

Sanader se u listopadu prošle godine sastao s Bushom u Bijeloj kući i od američkog predsjednika dobio snažnu potporu da Hrvatska 2008. dobije pozivnicu za članstvo u NATO-u na summitu Saveza koji će se održati na proljeće te godine u Bukureštu.

Očekuje se da će Bush i na ovom sastanku u Tirani izraziti potporu namjeri NATO-a da Hrvatskoj uputi pozivnicu na summitu 2008. kako bi prije summita 2009. postala punopravna članica Sjevernoatlantskog saveza, navodi Jutarnji list.

bit ce naoruzanja

“Please, God, Just One More Bubble.”


Zagreb, 27.04.2007. 21:47 (Hina)

Hrvatski premijer Ivo Sanader najvjerojatnije će se 10. lipnja sastati s američkim predsjednikom Georgeom W. Bushom u Tirani u okviru Bushova susreta s premijerima zemalja Američko-jadranske povelje, piše u broju od subote Jutarnji list.

Jutarnji list, ne navodeći izvor za ovu informaciju, kaže kako bi susret sa Sanaderom trebao biti na dan kada će Bush posjetiti Tiranu i da se tada očekuje sastanak američkog predsjednika s premijerima država Američko-jadranske povelje, Hrvatske, Albanije i Makedonije koje čekaju pozivnicu za NATO.

Sanader se u listopadu prošle godine sastao s Bushom u Bijeloj kući i od američkog predsjednika dobio snažnu potporu da Hrvatska 2008. dobije pozivnicu za članstvo u NATO-u na summitu Saveza koji će se održati na proljeće te godine u Bukureštu.

Očekuje se da će Bush i na ovom sastanku u Tirani izraziti potporu namjeri NATO-a da Hrvatskoj uputi pozivnicu na summitu 2008. kako bi prije summita 2009. postala punopravna članica Sjevernoatlantskog saveza, navodi Jutarnji list.

bit ce naoruzanja

Normalno da će biti naoružanja, ali će ga biti brzo nakon toga i za Makedonce, a još kad se uključe tvoji arapi. U to vrijeme će krenuti i priča i o GD.

ljudi, pa hrvatska, makedonija i albanija ulaze u nato vrlo vrlo skoro. znamo što to znači za ddjh. GD će ga na kraju preuzeti to je za mene gotovo sigurna stvar. Koga GD nije preuzeo u istočnoj europi a da radi oružje? To je pravo pitanje….[smiley2]

Ako se Kuvajt pozitivno izjasni glede modernizacije tenkova,kad je realno očekivati da se krene s modernizacijom prvih tenkova?
Ima li netko saznanja što je s najavljenom prodajom dionica (privatizaciji)nekih firmi unutar DDJH?

Novac je kisik burze!


” hehe, i ja isto dokupio po 241.. i mislio da sam dobro prosao.. tko je tada mogao pomislit da ce se desit ovako nesto..[smiley2]

ja sam tada kupio na 237,37 najmanje – i mislio sam da sam dobro prošao… ali isto tako sam mislio i da će biti još prilika za još jeftinije…

ovo je jedina dionica koja u mojoj glavi kada pada izaziva sreću i ushit [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Tko će prvi sutra skinuti đuru s aska?

Danas treba pratiti Đuru, moglo bi se ubosti štogod povoljno dok nitko ne gleda.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

Sad će u shoping ovi koji najviše pišu protiv njega. Cijena je pala zbog navodnih prosvjeda radnika krajem travnja. Malo , malo pa su “dušebrižnici ” kopirali taj članak. A od prosvjeda ništa. Sad svi koji niste kupili Đuru “zahvalite” tim dušebrižnicima i kupujte sada skuplje.

nadam se da ce nam tenkista biti uskoro maknut s moderiranja[smiley6]

“Please, God, Just One More Bubble.”

pa zasto to moderatori rade. evo skinut je assk. sad ce krenut.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

čini mi se da je danas i ddjh krenuto utabanim stazama.

nadam se da će se pred kraj dana vratiti na 227 kn pa da i ja kupim đuru.

New Report

Close