DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


slažem se da takvih prilika nema na hr burzi,ddjh je jedna od najperspektivnijih. 1 prvi put nakon 15 godina u plusu 2 u plusu je bila bez ovih vrlo izglednih poslova koji su na vidiku (koliki bi mogla biti dobit sa tim poslovima) 3 FIMA zna šta radi i zašto radi jedina opasnos je u tome ako se kojim slučajem ne dobiju novi poslovi a ako se dobiju onda imamo sinergiju 1+2+3= nebo mu je granica Elvar me je skužio inače ovo je moje pravo mišljenje o đuri zato Kopac ne paničariti, malo tržište sa zakašnjenjem reagira na vijest o dionicama za branitelje, malo lucidus izlazi, malo panika ali nema tu brige fima je naš superheroj koja će spasiti situaciju

evo još jednom ti citiram moje pravo mišljenje ako ga nisi pročitao kopac

SAM PROTIV SVIH

GERONIMO:

slažem se da takvih prilika nema na hr burzi,ddjh je jedna od najperspektivnijih. 1 prvi put nakon 15 godina u plusu 2 u plusu je bila bez ovih vrlo izglednih poslova koji su na vidiku (koliki bi mogla biti dobit sa tim poslovima) 3 FIMA zna šta radi i zašto radi jedina opasnos je u tome ako se kojim slučajem ne dobiju novi poslovi a ako se dobiju onda imamo sinergiju 1+2+3= nebo mu je granica Elvar me je skužio inače ovo je moje pravo mišljenje o đuri zato Kopac ne paničariti, malo tržište sa zakašnjenjem reagira na vijest o dionicama za branitelje, malo lucidus izlazi, malo panika ali nema tu brige fima je naš superheroj koja će spasiti situaciju

evo još jednom ti citiram moje pravo mišljenje ako ga nisi pročitao kopac

moja greška…nisam skužio sarkazam u onom postu di di napisao da će radnici harupiti i skinuti cijenu.

pozdrav…

ugodan vikend svima….ja sam gotov za danas.

GERONIMO:

slažem se da takvih prilika nema na hr burzi,ddjh je jedna od najperspektivnijih. 1 prvi put nakon 15 godina u plusu 2 u plusu je bila bez ovih vrlo izglednih poslova koji su na vidiku (koliki bi mogla biti dobit sa tim poslovima) 3 FIMA zna šta radi i zašto radi jedina opasnos je u tome ako se kojim slučajem ne dobiju novi poslovi a ako se dobiju onda imamo sinergiju 1+2+3= nebo mu je granica Elvar me je skužio inače ovo je moje pravo mišljenje o đuri zato Kopac ne paničariti, malo tržište sa zakašnjenjem reagira na vijest o dionicama za branitelje, malo lucidus izlazi, malo panika ali nema tu brige fima je naš superheroj koja će spasiti situaciju

evo još jednom ti citiram moje pravo mišljenje ako ga nisi pročitao kopac

Mislim da kopac nije shvatio tvoj humor [smiley2][smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

u pon cemo znati dali smo hopa il smo tropa. zivio djuro. bolje ovo prvo.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

ma j….li vas radnici. sve radničke pakete ovakvo tržište proguta za 3-6 dana najviše. a nisu ni radnici danas više glupi – primjer: dioki. nudili su im 90, dalo ih je nekoliko, po 200 malo više, a najviše radnika dalo je dioki između 240 i 285 kuna. Dakle, sad svi već znaju da se na dionicama može zaraditi. a dok radnici dobiju, cijena će već biti preko 350kuna. Ne brinite . Preporuka je: HOLD.


ma j….li vas radnici. sve radničke pakete ovakvo tržište proguta za 3-6 dana najviše. a nisu ni radnici danas više glupi – primjer: dioki. nudili su im 90, dalo ih je nekoliko, po 200 malo više, a najviše radnika dalo je dioki između 240 i 285 kuna. Dakle, sad svi već znaju da se na dionicama može zaraditi. a dok radnici dobiju, cijena će već biti preko 350kuna. Ne brinite . Preporuka je: HOLD.

Sorry, al ovo se moram umiješati. Preporuka je hold ali i buy.

I još ovo. Što se lošega dogodilo otkad je cijena pala sa 263 kn? Ništa. Potpisan jedan ugovor. Ako su glupi ovi koji sad kupuju kak kaže jedan lik na Moj novac, što su onda oni koji su kupovali velike, milijunske pakete po 240, 250, 255 kuna? I ja koji sam nadokupio zadnji puta po 240 kn? Ukratko dionica vrijedi 400 kn a ovi koji ju blate žele nadokupiti. Sretan 1. maj!

Nitko od prvih 10 nije prodavao!!![smiley1]


I još ovo. Što se lošega dogodilo otkad je cijena pala sa 263 kn? Ništa. Potpisan jedan ugovor. Ako su glupi ovi koji sad kupuju kak kaže jedan lik na Moj novac, što su onda oni koji su kupovali velike, milijunske pakete po 240, 250, 255 kuna? I ja koji sam nadokupio zadnji puta po 240 kn? Ukratko dionica vrijedi 400 kn a ovi koji ju blate žele nadokupiti. Sretan 1. maj!

hehe, i ja isto dokupio po 241.. i mislio da sam dobro prosao.. tko je tada mogao pomislit da ce se desit ovako nesto..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


I još ovo. Što se lošega dogodilo otkad je cijena pala sa 263 kn? Ništa. Potpisan jedan ugovor. Ako su glupi ovi koji sad kupuju kak kaže jedan lik na Moj novac, što su onda oni koji su kupovali velike, milijunske pakete po 240, 250, 255 kuna? I ja koji sam nadokupio zadnji puta po 240 kn? Ukratko dionica vrijedi 400 kn a ovi koji ju blate žele nadokupiti. Sretan 1. maj!

Kada te zavrti par krugova na DDJH shvatit ćeš kakva je ovo dionica.

I love the Smell of Profits in the Morning

ddjh sam kupio prvi put u prosincu prosle godine. nakon toga sam ga dva puta nadokupljivao i bio bih neskroman kad bih rekao da nisam dovoljno zaradio. bez obzira na trenutnu situaciju necu ga prodavati sigurno 3 g.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

dakle, kao i ocekivano cijena je bila rusena zato da bi se FIMA MAXIMUM pojavila u TOP10, otkupivsi dionice od raznih Breza, Validusa, Lucidusa, i “drhtavih rucica”
i to naravno po sto nizoj ulaznoj cijeni
FIMA EQUITY naravno nije prodavao, jer oni tek moraju zaraditi
dakle, MAXIMUM + EQUITY, javite kad polijecemo !!
(pitanje je samo koliko jos Maximum treba podebljati udio, jer u rukama Breze i Lucidusa je jos preko 40.000 dionica)

kolege, moram kao i kod Dalekovoda apelirati: NE PRODAJTE JEFTINO BOGATIMA!

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close