DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moje viđenje situacije…kao što vidim enormu količinu na prodaju, ispada sa su izvješća odlična, pa se sada malo štopa cijena jer treba za dokupljivanje. jesam li upravu? hm, ono…jesam [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] kad ono izlazi izvješće? dva dana? he he…..

moje viđenje je i dalje da se ne štopa cijena već da netko prodaje… a možda to i neki drugi iskorištavaju pa dodatno pomažu… poanta svega je ta da je bilo vidljivo prošli tjedan da će se ovakav razvoj situacije dogoditi i zato svaki puta kada sam dokupio Đuru sam cca isti iznos odmah i prodao na više… neće to tako dovijeka ali čovjeka veseli i ne brine zato što pada već i tu situaciju iskorištava

nema mi druge nego se zae..ti


moje viđenje situacije…kao što vidim enormu količinu na prodaju, ispada sa su izvješća odlična, pa se sada malo štopa cijena jer treba za dokupljivanje. jesam li upravu? hm, ono…jesam [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] kad ono izlazi izvješće? dva dana? he he…..

imam jedan jako dobar prijedlog za tebe da prodaš đuru i da kupiš jadransko osiguranje pošto je očito da cijena đuri pada najviše zbog radnika koji kada dobiju dionice najvjerojatnije kreću u rasprodaju ( znaš ono kopac krediti,minusi,dugovi a naš radnik treba to sve zatvoriti)

SAM PROTIV SVIH

Roni nam Đuro [smiley5] Nadam se samo da će izvješće biti dobro.

A zašto se ovako velike kolićine Djure prodaju? dali oni znaju nešt šta ja neznam ili? jer planiram ga kupiti danas

www.iznajmljivaci20.com


ma nisi Kopac nisi u pravu ljudi jednostavno prodaju ,prodaja se pojačala ići će to još dolje negdje do 185 onda ću ja dokupiti i kada se vrati zaraditi 40 %

hahaha… svaka čast na dvosmislenosti [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

quote=K-Darko]
A zašto se ovako velike kolićine Djure prodaju? dali oni znaju nešt šta ja neznam ili? jer planiram ga kupiti danas
[/quote]

Kolega vjerojatno ste ovdje novi, ili ste DDJH uzeli onako na feeling.
Puno je razloga ovakve situacije ali za početak pogledajte grafički pregled DDJH u zadnja 2 mj.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Jesam nov, ali sam i geldao graf i izvješća i čitao šta svatko misli i nekako mi se ćini kod nepotrebno ide dolje!

Ali to je moje mišljenje, smatram da ovi koji ju prodaju to nebi trebali, ali opet to je njihovo mišljenje!
Ja sam maloprije dokupio ove dionice ponovno i mislim da će mi se isplatiti!

www.iznajmljivaci20.com

slažem se da takvih prilika nema na hr burzi,ddjh je jedna od najperspektivnijih.
1 prvi put nakon 15 godina u plusu
2 u plusu je bila bez ovih vrlo izglednih poslova koji su na vidiku (koliki bi mogla biti dobit sa tim poslovima)
3 FIMA zna šta radi i zašto radi

jedina opasnos je u tome ako se kojim slučajem ne dobiju novi poslovi a ako se dobiju onda imamo sinergiju 1+2+3= nebo mu je granica

Elvar me je skužio inače ovo je moje pravo mišljenje o đuri zato Kopac ne paničariti, malo tržište sa zakašnjenjem reagira na vijest o dionicama za branitelje, malo lucidus izlazi, malo panika ali nema tu brige fima je naš superheroj koja će spasiti situaciju

SAM PROTIV SVIH

Ovo sa radnicima je čista špekulacija. Posjeduje li itko neke čvrste činjenice ?


ma nisi Kopac nisi u pravu ljudi jednostavno prodaju ,prodaja se pojačala ići će to još dolje negdje do 185 onda ću ja dokupiti i kada se vrati zaraditi 40 %

he he…. misliš da će ići shema kao i sa JDOSom….mislim da neće…..ako pratiš malo Đuru, stavi se dnevno svako malo neki veliki nalog i proguta se odmah. Neće Đuru nikako ni do 215, a kamoli do 185.

Uglavnom, danas je blagi pad. Sutra sve ovisi o velikim igračima, oće li gore ili dole.
Jer prekosutra ide izvješće i onda će biti veliki rast, blokada, veliki rast, blokada itd.. Ostatak priče znate.

A da potkrjepim činjenicama, eto naloga na kupnji 2000 komada. Upravo to potvrđuje moju teoriju današnjeg igranja i dokupljivanja. Mogu jedino priznati da mi je ovo valjda prvi put da sam rasprodao sve svoje dionice i sve prebacio u TNSA i DDJH. Inače, ne volim imati manje od 4 dionice u portfelju, ali nekako sam previše siguran da će lijepo ići gore naš Đuro.

Jel možemo očekivati kvartalno izvješće do kraja ovog mjeseca ili će isto biti sr…. kao s godišnjim?
Vidim da su prošle godine u prvom kvartalu imali ukupne prihode 150 milijuna kuna i pola milijuna gubitka!

Novac je kisik burze!

imam jedan jako dobar prijedlog za tebe da prodaš đuru i da kupiš jadransko osiguranje pošto je očito da cijena đuri pada najviše zbog radnika koji kada dobiju dionice najvjerojatnije kreću u rasprodaju ( znaš ono kopac krediti,minusi,dugovi a naš radnik treba to sve zatvoriti)

ovo fakat još nisam nikad doživio. koliko se kapitala vrti na burzama i sad će nekolicina radnika dobiti dionice, i misliš da će zbog toga pad?? ma, naravno.

pričekajmo izvješće za dva dana. vidjet ćemo gdje je đuka….negdje oko 280 bi tada već mogao biti.

New Report

Close