DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

quote=m@rko]
Znajući za iznimno povoljne uvjete kupnje dionica, većina branitelja iz Đure Đakovića odlučila se za maksimalno dopušten paket i plaćanje odjednom. Prema izračunu, branitelja sa 20 godina radnog staža paket dionica stajao bi manje od 25 tisuća kuna, a trenutau00E8na je tržišna vrijednost tih dionica oko 145.000 kuna, pa bi se moglo zaraditi više od 100.000 kuna. (M. K.) [smiley9] UH VESELJA KAD BRANITELJI KRENU PRODAVAT U BESCJENJE…BIT CE PADA
[/quote]
Za nas dioničare DDJH- a od neprocjenive je važnosti zadovoljstvo svih djelatnika, posebno branitelja.
Međutim mi još točno ne znamo uvjete stjecanja paketa dionica (DDJH je bio sanirano od strane države) kao ni eventualna ograničenja prodaje istih unutar 1- 5 godina.
Mislim da će se sve ovo riješiti na obostarno zadovoljstvo jer ni djelatnicima ni državi nije u interesu nikakav prosvjed branitelja sad kad su pregovori o velikim poslovima u tijeku.
Općenito što se tiče radničkog dioničarstva u DDJH mislim da ono ima budućnost i da je dobro došlo kao još jedan oblik motivacije, vjerujte I sami djelatnici zanju da će dionice nakon svih ovih ugovorenih poslova unutar 2-5 godina vrijediti 3-7 puta više- a to je prilika koju će rijetki propustiti.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Nov sam na ovom forumu i zanima me ako bi neko mogao raći kada bi otprilike moglo izaći kvartalno

ima se-može se


06.04.2007. Večernji list NAKNADNI UPIS Branitelji Đure Đakovića nestrpljivo iščekuju ugovore o kupnji dionica po uvjetima iz 1993. Branitelji Đure Đakovića: Od države 50 mil. kuna dioničarima Autor Marinko KRPAN Većina branitelja iz Đure Đakovića koji su 1993., u vrijeme pretvorbe i javnog poziva na upis dionica Holdinga Đuro Đaković, bili mobilizirani u vojnim postrojbama, predala je zahtjeve Hrvatskom fondu za privatizaciju te sad željno očekuju ugovore o kupnji dionica. Premda su dosad branitelji diljem Hrvatske pojedinačno koristili zakonsko pravo za naknadni upis dionica s popustom, đakovićevci su se za to izborili zahvaljujući prvoj organiziranoj akciji Kluba Specijalnih vozila pri Udruzi hrvatskih dragovoljaca i veterana Domovinskog rata. Pravo na naknadni upis dionica Holdinga priznato im je odlukom HFP-a od 13. prosinca prošle godine, a prva veća skupina od 300-tinjak zahtjeva s cjelokupnom dokumentacijom predana je u Zagrebu još potkraj siječnja. Budući da još nema ugovora, na jučerašnjem izvještajnom saboru Kluba branitelja upućena je požurnica HFP-u, uz najavu mogućih prosvjeda. Prema neslužbenim informacijama, potvrđeno je da će na idućoj sjednici Upravnog odbora HFP-a naši zahtjevi biti riješeni tvrdi Antun Štivić, regionalni povjerenik SMH. Kako ističe Ivan Barić, predsjednik Kluba Specijalnih vozila UHDVDR-a, prema posljednjim informacijama, u HFP je pristiglo ukupno 930 zahtjeva, od kojih je 690 odobreno. Znajući da su se gotovo svi branitelji odlučivali na maksimalni paket dionica (protuvrijednost 20 tisuća DEM), to znači da će najmanje 50 milijuna kuna temeljnog kapitala Holdinga (oko 15 posto) pripasti malim dioničarima. Zarada sto tisuća Znajući za iznimno povoljne uvjete kupnje dionica, većina branitelja iz Đure Đakovića odlučila se za maksimalno dopušten paket i plaćanje odjednom. Prema izračunu, branitelja sa 20 godina radnog staža paket dionica stajao bi manje od 25 tisuća kuna, a trenutau00E8na je tržišna vrijednost tih dionica oko 145.000 kuna, pa bi se moglo zaraditi više od 100.000 kuna. (M. K.) [smiley9] UH VESELJA KAD BRANITELJI KRENU PRODAVAT U BESCJENJE…BIT CE PADA

da, da sigurno će prodavati ko ludi poučeni lošim iskustvom dioničara INE koji su čekajući u par mjeseci zaradili gotovo 100%.

Hogar vozi Volvo

ja dobijem dojam da ste svi toliko nesigurni u sebe da odmah taj podatak shvaćate kao prijetnju [smiley4]

15% vlasništva preći će najvjerojatnije u ruke ljudi od koje većina nema novaca za investiranje i prvom prilikom će prodati ako može (jer će imati razne načine kako su uopće kupili te dionice)…

da li će prodavati i kako sigurno će utjecati, ali za sada su sve to samo pretpostavke – ono što je skoro pa sigurno = radi se o 15% vlasništva – nije malo i nije podatak za samo tako odbaciti

nema mi druge nego se zae..ti

Niste li primijetili da je dionica već pala oko 15-tak % ( sa 263 kn) i jedina koja se nije oporavila od korekcije. I jedna od rijetkih koja je u doba korekcije potpisala ugovor. I dionica koja ima najveći potencijal u RH. I firma koja nema konkurenciju u RH. A zašto je pala? Zato što ju mnogi blate da bi ju jeftinije kupili a propustili su vlak. I sad bi trebala još pasti. Na koliko? Jednu kunu? Ajde molim vas, nemojte biti slijepi kraj zdravih očiju. Dionica trenutno vrijedi 400 kn. I neću više pisati na temi dok nebude cijena na tržištu 300 kn. Pozdrav svim sadašnjim i budućim imateljima Đure!

Fima Maximum…usao u DDJH.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Fima Maximum…usao u DDJH.

o da bit ce veselo ovog toplog ljeta 😉

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

jesam ja nešto pobrkao ili sam jedini koji to zna već odavno?

to što je vidljiv u top10 je zato što je Breza izašla iz top10, zar ne?

inaće kada poćneš razmišljati glavama fond menađera cijela slika se baš lijepo upotpuni [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Đakovština, pa Đuro[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


jesam ja nešto pobrkao ili sam jedini koji to zna već odavno?

to što je vidljiv u top10 je zato što je Breza izašla iz top10, zar ne?

inaće kada poćneš razmišljati glavama fond menađera cijela slika se baš lijepo upotpuni

Oni su ulazili između 180-210 kuna.

tako je… i zašto onda sada podatak da je Breza izašla se prezentira i doživljava kao FIMA ušla… slijedi ludilo [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


tako je… i zašto onda sada podatak da je Breza izašla se prezentira i doživljava kao FIMA ušla… slijedi ludilo

Zato što se pokušava malo manipulirati informacijama, a Dejavue to dobro zna, da je FIMA prije ušla, a ne ovih dana.

New Report

Close