DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prodao sam prije desetak dana podravku i sad bih uletio u djuru. privatni sam investitor. no neki poznanici iz bankarskih krugova mi vele da je ddjh sada na ‘hold’ – ni kupit ni prodat. sta da radim?[img][/img]

Kupuj uvijek dionice koje su trenutno u “trendu”!To ti je siguran način da ćeš istopiti imetak u skoroj budućnosti!Ako želiš biti imućniji kupuj firme koje dogovaraju ogromne poslove za budućnost!Jer jedino unosni poslovi donose rast zarade,a rast zarade i rast vrijednosti dionice.To ti je cijela filozofija!Malo se raspitaj oko DDJH što im predstoji u budućnosti pa donesi odluku sam i da li vidiš tu velike profite!

Novac je kisik burze!


kupiti po što boljoj cijeni

već neko vrijeme intenzivno skupljam sve službene i neslužbene informacije o DDJH, THNK, PDBA, ATPL, IPKK.
nekako mi je djuro srcu najblizi, ali fali mi ‘okidač’…

hate red


Ako želiš biti imućniji kupuj firme koje dogovaraju ogromne poslove za budućnost!Jer jedino unosni poslovi donose rast zarade,a rast zarade i rast vrijednosti dionice.

rocky, hvala na savjetu.
mene, iskreno, sad jedino zanima gdje privremeno utopit lovu od podravke. recimo, do jeseni. a ne da mi se oročavat u banku na šest mjeseci niti uvaljivat se u fondove.

hate red

već neko vrijeme intenzivno skupljam sve službene i neslužbene informacije o DDJH, THNK, PDBA, ATPL, IPKK.
nekako mi je djuro srcu najblizi, ali fali mi ‘okidač’…

OKINI RAFALNO…………………………

Rast prihoda i dobiti DDJM u prvom kvartalu!jako pozitivno!

Novac je kisik burze!

je 50% rast dobiti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ja neznam tko je ovdje glup. pa dionica nece ici dole ako ne prodaete. vidite oscilacije. to fondovi obozavaju. a ne se odmah uspaniciti. mislim da vi koji ih prodajete bas se ni nebi trebali baviti dionicam. ja sam nisko usao pa visoko izasao da nebi ispalo da sam popusio ali mi dize zivce kad nas ovi veci zajebavaju a vi im dajete. glupost. akoia sta pametnopustite nek fondovi spustaju do kad ide. sami ce stati kad videw da vise nemogu dokupit. onda pokupujte. ne hvataj noz koji pada. polako

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Lucidus i dalje prodaje, prodao još 500 komada, Breza Invest ispala iz prvih 10, a pojavio nam se Fima Maximum inv. fond.

Potrebno je samo dočekati kad Fima bude zadovoljna sa brojem dionica koje ima u Đuri, te se poklopi još koja dobra vijest i onda opet sve ide up, up, up, … Do tada strpljivo čekati.

06.04.2007. Večernji list

NAKNADNI UPIS Branitelji Đure Đakovića nestrpljivo iščekuju ugovore o kupnji dionica po uvjetima iz 1993.
Branitelji Đure Đakovića: Od države 50 mil. kuna dioničarima
Autor Marinko KRPAN

Većina branitelja iz Đure Đakovića koji su 1993., u vrijeme pretvorbe i javnog poziva na upis dionica Holdinga Đuro Đaković, bili mobilizirani u vojnim postrojbama, predala je zahtjeve Hrvatskom fondu za privatizaciju te sad željno očekuju ugovore o kupnji dionica.
Premda su dosad branitelji diljem Hrvatske pojedinačno koristili zakonsko pravo za naknadni upis dionica s popustom, đakovićevci su se za to izborili zahvaljujući prvoj organiziranoj akciji Kluba Specijalnih vozila pri Udruzi hrvatskih dragovoljaca i veterana Domovinskog rata.

Pravo na naknadni upis dionica Holdinga priznato im je odlukom HFP-a od 13. prosinca prošle godine, a prva veća skupina od 300-tinjak zahtjeva s cjelokupnom dokumentacijom predana je u Zagrebu još potkraj siječnja. Budući da još nema ugovora, na jučerašnjem izvještajnom saboru Kluba branitelja upućena je požurnica HFP-u, uz najavu mogućih prosvjeda.

Prema neslužbenim informacijama, potvrđeno je da će na idućoj sjednici Upravnog odbora HFP-a naši zahtjevi biti riješeni tvrdi Antun Štivić, regionalni povjerenik SMH. Kako ističe Ivan Barić, predsjednik Kluba Specijalnih vozila UHDVDR-a, prema posljednjim informacijama, u HFP je pristiglo ukupno 930 zahtjeva, od kojih je 690 odobreno.

Znajući da su se gotovo svi branitelji odlučivali na maksimalni paket dionica (protuvrijednost 20 tisuća DEM), to znači da će najmanje 50 milijuna kuna temeljnog kapitala Holdinga (oko 15 posto) pripasti malim dioničarima.

Zarada sto tisuća
Znajući za iznimno povoljne uvjete kupnje dionica, većina branitelja iz Đure Đakovića odlučila se za maksimalno dopušten paket i plaćanje odjednom. Prema izračunu, branitelja sa 20 godina radnog staža paket dionica stajao bi manje od 25 tisuća kuna, a trenutau00E8na je tržišna vrijednost tih dionica oko 145.000 kuna, pa bi se moglo zaraditi više od 100.000 kuna. (M. K.)
[smiley9]
UH VESELJA KAD BRANITELJI KRENU PRODAVAT U BESCJENJE…BIT CE PADA

UH VESELJA KAD BRANITELJI KRENU PRODAVAT U BESCJENJE…BIT CE PADA

Samo se vi nadatje kolega. Dok oni krenu prodavati ova dionica će otići još više gore.
Pitanje je samo odakle svim braniteljima toliko novaca, nisu svi te sreće kao naš cijenjeni kolega da trguju na burzi nego većina njih krpa kraj s krajem! [smiley3]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


[smiley9]
UH VESELJA KAD BRANITELJI KRENU PRODAVAT U BESCJENJE…BIT CE PADA

Daj sinko skuliraj se…. ako nisi dosad kupio možeš još uvijek, nije ti kasno…. ali prenosti ove vijesti koje su već više puta napisane i po raznim novinama a i na ovom topiku prelistaj nazad malo pa ćeš vidit, je smiješno….

Pa neće sada pored zdrave pameti krenut ljudi rasprodavati da bi ti kupio koju kunu jeftinije [smiley2], koda nije dosta što ih fima štreca svakih par mjeseci s pretakanjem iz jednog džepa u drugi, sad još samo fali da svi počnu izvlačit stare vijesti kako bi nekim čudom srušili cijenu za desetak kn… smiješno [smiley7]

… ma kad bolje razmislim neznam šta uopće odgovaram na ovakve postove…. ti si vjerovatno samo još jedan od klonova nekog dušebrižnika ili nekog šaljivdžije s foruma …. [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Zašto misliš da u branitelji glupi pa jedva ćekaju prodati,pa kad se već bore da dobiju dionice – znaju i zašto,zašto ih nebi prodali za dvije godine…….nitko nije sljep a Brod je mali grad!
Zašto misliš da će ih dobiti tako brzo – pa u Slavonskom brodu je pobjedio Hsp a ne Hdz, možda ih baš dobiju u devetom mjesecu ( kao što će i privatizacija Ht-a ), IZBORI su i treba kupiti glasove,a kako već loše stoje u Brodu mogu ovako malo podmazati ( baš kao što če i sa Ht-om)!!!!
A da ih i dobiju sutra ,kakve veze čeka nas šesti mjesec sa potpisivanjem ugovora,i da tko nevjeruje u ovu dionicu slobodno neka proda – budala i paprati nikad dosta!!!![smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close