DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molio bih dečke iz Lucidusa da rasprodaju Đuru barem do 225,01 jer ih tamo čekam na kupnji!

Unaprijed hvala!!!!!!

La vita e bella!

Ja malo gricnuo [smiley2]

Najbolje su mi ove transakcije po jednu dionicu

Ne da se Đuro [smiley1]

to su spustanja i dizanja ili brok kuca ili bogatijih pojedinaca. da imam vise love ni baffet mi nebi bio ravan. lako je trziste spustat i dizat kad imas love a briga te za proviziju

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

meni je provizija pola portfelja hihi

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


meni je provizija pola portfelja hihi

[smiley2] dobar!

Dugo nitko nije spomenuo jednu bitnu stvar za Đuru. Đuro je 65% -ni vlasnik DDJM-a koji je pred privatizacijom. To bi Đuri donijelo nekih 50-tak kuna na cijenu dionice. Pardon to će Đuri donijeti. Evo, možda neki novi ulagači neznaju ako čitaju samo par dana unatrag. Nek se samo 10 % ostvari od onoga što se ukazuje na Đuri cijena ide na 300 kn, zato mi nisu jasni ovi koji prodaju. Pozdrav!

ako ti nešto nije jasno to znači da ti fali informacija ili saznanja ili uvida ili tko zna čega…

to što nekome nešto nije jasno ne znači da se ne dogadja… a to što netko kupi ili proda generalno za tvoj džep ne igra ništa

jesam lijepo iznio filozofsku činjenicu?

nema mi druge nego se zae..ti

prodao sam prije desetak dana podravku i sad bih uletio u djuru. privatni sam investitor.
no neki poznanici iz bankarskih krugova mi vele da je ddjh sada na ‘hold’ – ni kupit ni prodat.
sta da radim?[img][/img]

hate red

kupiti po što boljoj cijeni

nema mi druge nego se zae..ti

Da tenkista i to Montaže koja odlično posluje, ima poslova za idućih 6 godina. Nemogu naći radnike po Hrvatskoj. Što će privatizacija donijeti, vidjet ćemo, po meni samo dobro jer još uvijek imaju dosta entropije.

New Report

Close