DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo bez sekirancije drugovi, zbijte redove i bez sekirancije. Pa nije valjda da vas je ovo poplašilo? 🙂

Nema straha, samo optimizam…jedini mi je problem šta nemam para još za dokup pa da iskoristim situaciju!

www.iznajmljivaci20.com

a vidim da se kreće paničariti, a mjesta panici nema, cikličko kretanje up 10 % pa stagnacija pa down 5% pa stagnacija pa up…. ko rollercoaster 😉

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


a koje to?
pa jaca je kupnja nego prodaja[smiley2]

Može li omjer kupnje i prodaje molim?
hvala unaprijed

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Naravno da ima uplašenih. Prije kojih tjedan dana moglo se procitati izjava kako ce cijena ovaj tjedan biti preko 300 kn, kako 1.000 kn vise nije daleko i bla bla bla. Ti isti su danas vjerojatno malo nervozni… sto je na neki nacin razumljivo. I ja sam bio kada sam kupio po 152 pa je za tri dana cijena pala na 139 kn. Ali eto, danas je 236, a ja sretan i zadovoljan. Preci ce Djuro kad tad tih 300 kn pa ce i oni koji su kupili po 255 biti malo mirniji.

Pozdrav!

naravno… evo ja vam velim: nitko ne treba biti nemiran u Djuri na kojoj god do sada cijeni ušao – slobodno se opustite

no u mom slućaju meni je ipak puno bitnije na kojo cijeni uđem te isto tako kada ću i da li predosjetiti okretanje smjera…

ako vam je to bitno isto tako onda pokušavajte koliko znate ali ne trebate biti nemirni zbog toga u Djuri

nema mi druge nego se zae..ti

ako vam je to bitno isto tako onda pokušavajte koliko znate ali ne trebate biti nemirni zbog toga u Djuri

posjedujem nesto malo Djure i najvise me ljuti cinjenica da nemam novaca za dokup 🙂

… kao sto ja nemam, vjerojatno ovi nervozni isto nemaju pa im je krivo kaj nejde gore. Da prodaju danas po 250 … mislim da ne bi bili nervozni kada bi istu kupovali makar i na 227 – vrijeme je ljudima ocito jako bitan faktor … ono. .. u mjesec dana 400% 🙂
meni je u mjesec dana ukupno 30% sasvim ok 🙂

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/

ja ne kužim čega se ljudi ovdje boje. pa support je toliko jak da zbilja nema straha da će ovo ikad više ispod 200 kuna. ma još tjedan, dva i krećemo u nove radne pobjede – smjer 250 pa i više kuna.


ja ne kužim čega se ljudi ovdje boje. pa support je toliko jak da zbilja nema straha da će ovo ikad više ispod 200 kuna. ma još tjedan, dva i krećemo u nove radne pobjede – smjer 250 pa i više kuna.

iz tvoih usta u Bozje usi[smiley2]

posjedujem nesto malo Djure i najvise me ljuti cinjenica da nemam novaca za dokup 🙂

Ista je stvar i samnom. Samo evo gledam po neznam koji put sve stvari vezane za Djuru i svrbi me novčanik 🙂
Pa sam u trenutku “nečega” podigao neke udjele iz fondova da sutra dokupim Djuru.
Mislim da će mi u istom roku ova dionica više donijeti nego fond pa se nadam da svi mi poštovani kolege imamo pravo kada smo optimistični 🙂

www.iznajmljivaci20.com

stanje na 24.04.:
8. LUCIDUS D.D. 34.811 1,08 Osnovni račun
9. HPB D.D. 17.442 0,54 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 17.000 0,53 Skrb. račun

stanje na 25.04.:
8. LUCIDUS D.D. 32.541 1,01 Osnovni račun
9. HPB D.D. 18.137 0,56 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 15.122 0,47 Skrb. račun

8. -2.270 komada
9. +695 komada
10. -1.878 komada

“Please, God, Just One More Bubble.”

hoće li đuro nastaviti ovaj trend ili je ovo ipak maksimum za sada

sve jasno druže arape, a vidim da je đuro danas opet na diskontu, nema se casha nazalost 🙁

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

New Report

Close