DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kipanje fondova i dalje se nastavlja, dok jos ima love. Do kraja dobivenog kredita taman ce izaci van.
Odlican potez Vlade da barem nesto spasi umirovljenicima za mirovinu.
amarananab
Nitko vise ne vjeruje u ddjh pa ni nitko nije otisao od malih dionicara na skupstinu, a veliki ce vam sigurno rec pravu istinu. Mozes mislit

Odokativno – 13:54 – prodano podosta DDJH dionica da bi se kupilo VIRO u 13:55… Cini mi se samo kao nekakvo preslagivanje dok VIRO raste…


Odokativno – 13:54 – prodano podosta DDJH dionica da bi se kupilo VIRO u 13:55… Cini mi se samo kao nekakvo preslagivanje dok VIRO raste…

meni izgleda da se nešto drugo kuha.neki dan je bila ona čudna skupština nakon koje nisu dali jasne odgovore što će biti al izgleda da je neko u kuloarima neformalno saznao pravac raspleta i počeo se rješavat dionica dok je cijena na ovim razinama 4-5 kn

da,nešto se ovdje iza brda valja….imam dojam da je netko saznao za prijedloge razrješenja ove duge krize, a koji vjerojatno sadržavaju jače rezanje/smanjenje temeljnog kapitala zbog gubitaka, spajanje više sadašnjih dionica u jednu novu i onda ulazak novog vlasnika kroz dokap…nije mirovinac bez razloga unazad mjesec dana prodao oko 120.000 dionica….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

meni izgleda da se nešto drugo kuha.neki dan je bila ona čudna skupština nakon koje nisu dali jasne odgovore što će biti al izgleda da je neko u kuloarima neformalno saznao pravac raspleta i počeo se rješavat dionica dok je cijena na ovim razinama 4-5 kn

Vjerojatno ništa čudno se ne kuha, treba samo realno gledati na stvari. Kada je izašao financijski izvještaj za prvi kvartal tvrdio sam da firma klizi prema stečaju, ovdje se većina digla na zadnje noge da bi u konačnici račun ubrzo bio blokiran.
Imam procjenu kako će ovo sve završiti ako nekoga zanima.

ako odigraju model 3 u 1, pa opet 5 u 1 neće valjati, a što drugo znaju, samo je pitanje da li će i to onda dokapitalizirati isti igrači, zanimljiv je taj Đuro geopolitičkistrateški


ako odigraju model 3 u 1, pa opet 5 u 1 neće valjati, a što drugo znaju,

biti ce gotovo sigurno,samo je pitanje kolike ce dionice spojiti u jednu novu nominale 10 kn?
ako spoje 3 to bi dalo target cijenu sadasnjih od oko 3,3 kn. ako spoje 4 onda bi sadasnje vrijedile 2,5 kn, a ako spoje 5 onda je target 2 kn.
ja ne kupujem nista dok ne bude jasnija situacija jer odlukom mogu “preko noci ” sprziti 50% ulozenog novca. zato ne, hvala!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


meni izgleda da se nešto drugo kuha.neki dan je bila ona čudna skupština nakon koje nisu dali jasne odgovore što će biti al izgleda da je neko u kuloarima neformalno saznao pravac raspleta i počeo se rješavat dionica dok je cijena na ovim razinama 4-5 kn

Vjerojatno ništa čudno se ne kuha, treba samo realno gledati na stvari. Kada je izašao financijski izvještaj za prvi kvartal tvrdio sam da firma klizi prema stečaju, ovdje se većina digla na zadnje noge da bi u konačnici račun ubrzo bio blokiran.
Imam procjenu kako će ovo sve završiti ako nekoga zanima.

Slušamo. Ako nećete javno može i na PM


Kada je izašao financijski izvještaj za prvi kvartal tvrdio sam da firma klizi prema stečaju, ovdje se većina digla na zadnje noge da bi u konačnici račun ubrzo bio blokiran.
Imam procjenu kako će ovo sve završiti ako nekoga zanima.

mene zanima,vjerujem i druge pa dajte napišite ovdje tu procjenu

Prode jos jedna godina a od smanjivanja nomimale nista. Prode i jos jedna skupština a nominala i dalje 20. Al forumasi se i dalje zabavljaju sa računicom 😉 vidim sad nije vise aktualan stečaj, di je nestala ta priča ?

Posljedni Đurin ratnik


Prode jos jedna godina a od smanjivanja nomimale nista. Prode i jos jedna skupština a nominala i dalje 20. Al forumasi se i dalje zabavljaju sa računicom 😉 vidim sad nije vise aktualan stečaj, di je nestala ta priča ?

da država nije odobrila jamstvo za kredit firma bi već bila u stečaju jer je račun i dalje blokiran velikim iznosima koji samo rastu.međutim nije isključeno da svejedno ne odu u stečaj jer aktiviranje kredita ovisi o tome hoće li postići dogovor s vjerovnicima ili neće tj ako dogovora ne bude stečaj je siguran.

A da nije a da nije. Da i ta država nije varala đuru na natječajima i davala poslove ministrovim firmama, da nije uhljebljivala po stranačkoj iskaznici i da im je đuro bio bitan i 10 posto kolko tvrde da je, duro bi sad imao desetine milijona kuna dobiti a ne gubitaka

Posljedni Đurin ratnik

New Report

Close