DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

300 milja kredita nema sanse da oni vrate. onda ce banka naplatiti drzavna jamstva,a drzava ce na ime nevracenih kredita napraviti dokap i dobiti nove dionice i evo opet drzave na nr.1 poziciji u DDJH.
sve se zna unaprijed a svi se prave ludi

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

amarananab
Nakon deset godina cekanja ovo je bio ironican post
Vama svako dobro u ulaganju u ddjh kad god to bilo i u bilo kom iznosu odlucili kupiti


300 milja kredita nema sanse da oni vrate. onda ce banka naplatiti drzavna jamstva,a drzava ce na ime nevracenih kredita napraviti dokap i dobiti nove dionice i evo opet drzave na nr.1 poziciji u DDJH.
sve se zna unaprijed a svi se prave ludi

nažalost lako moguće…da bar nakon toga država sve proda i izađe van iz priče, ali bojim se da će se ovo nastaviti godinama pogotovo sad kad daju jamstvo za čak 300 milja kuna…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



zorangutan
Yupiiiiiiiiii x 2

Ispravak netocnog navoda


Radujete se novom kreditu? Pa sve to će trebati i vratiti. Ali iz kojeg izvora, odakle? Prvo smanjenjem nominale i kapitala, a zatim cijepanjem dinica. Slijedi sličan scenarij kao na Petrici.
I ja bih se mogla radovati na Đuri ali možda tek za godinu dana kada budem mogla kupiti 3 – 5 puta veću količinu dionica za isti iznos koji Vi sada plaćate samo za 1 dionicu.
[/quote]
sada će Đuro dati ponudu za kupnju DLKV kada ima novca, a DLKV ni ne može dobiti kredit,
ahaaaa, što ćemo sada

opa skida se i po 11 000 kom… da nema skrivenih fondovskih luzera…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovo je sad malo ozbiljnije trgovanje po asku

Ignore: KressoM, delux

Baš čudno da netko ne da da cijena preskoči 5,4.
Kao da želi dati što jeftinije, inače bi već išlo po iznad 6.
Ali zato kad se riješe njegove dionice…


300 milja kredita nema sanse da oni vrate. onda ce banka naplatiti drzavna jamstva,a drzava ce na ime nevracenih kredita napraviti dokap i dobiti nove dionice i evo opet drzave na nr.1 poziciji u DDJH.
sve se zna unaprijed a svi se prave ludi

Tako nekako i ja mislim, ddjh je strateski bitan samo u ovakvom obliku gdje drzava ima malo vlasnistva predstavlja problem drzavi sve mi se cini da ciljano su ga doveli do ove razine uskracujuci mu poslove da mogu na dugi rok posudbom novaca kada djuro to ne bude mogao vracat poslat u psn i uc u vlasnistvo u vecem postotku mislim da im je to primarni cilj. Znaci djuro u ovakvom obliku ne moze zaradit, a sad mu daju jos 300 mil duga i koliko kamata i glavnice svake godine treba vracat kako ce oni to vracat na 500 mil prihoda gdje im je zarada kolika ?

Ignore : renči



300 milja kredita nema sanse da oni vrate. onda ce banka naplatiti drzavna jamstva,a drzava ce na ime nevracenih kredita napraviti dokap i dobiti nove dionice i evo opet drzave na nr.1 poziciji u DDJH.
sve se zna unaprijed a svi se prave ludi

Tako nekako i ja mislim, ddjh je strateski bitan samo u ovakvom obliku gdje drzava ima malo vlasnistva predstavlja problem drzavi sve mi se cini da ciljano su ga doveli do ove razine uskracujuci mu poslove da mogu na dugi rok posudbom novaca kada djuro to ne bude mogao vracat poslat u psn i uc u vlasnistvo u vecem postotku mislim da im je to primarni cilj. Znaci djuro u ovakvom obliku ne moze zaradit, a sad mu daju jos 300 mil duga i koliko kamata i glavnice svake godine treba vracat kako ce oni to vracat na 500 mil prihoda gdje im je zarada kolika ?
[/quote]

nikako nece vracati taj kredit,to je jasno
sad kad vrtim film malo unazad i sjetim se onih dolazaka iz americkog min.obrane na razgovore, moguce da je to sve pripremljen scenarij da najprije udje drzava u ddjh (kad na ime placenih jamstava dobije udjele i postane najveci suvlasnik), pa onda da sve proda amerikancima pod izlikom da je to jedini nacin da firma opstane i svi bi bili sretni jer nema stecaja

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Pričate bajke. Kao prvo država ne smije ulaziti u vlasničku strukturu firmi jer je naputak europske komisije da što prije izađe iz postojećih. Đuro je za državu totalno nebitan. Za novce potrebne za sanaciju amerikanci naprave novu firmu koja bi izgledala stani pa gledaj. Pričalo se o nekoliko potencijalnih ulagača, na kraju što bi od toga? Kao sve nešto planski netko radi da ga uništi pa preporodi, dajte se uozbiljite. Amerikanci bili pa što, vidjeli i otišli. Možda zvuči okrutno ali ljudi, vidite li vi na što liče današnji proizvodni pogoni Đure i kakav je profil tih radnika koji su tamo? To vama izgleda kao mjesto i ljudi koje amerikanci ne mogu nigdje drugdje naći?

Amadeo
Ako i Ameri na kraju uzmu citaj kupe DDJH, to ce biti najlosija opcija za dionicare, jer ce povuc dionice s zse, i pritom mozda kazem mozda prije dati ponudu za otkup dionica koje imamo mi mali dionicari za neku smjesnu cijenu. Pretpostavljam cca 7-10 kn maximum. Jer ovdje se nece desit prica kao kod krasa da imate vise kupaca pa da nabijaju cijenu, vec ce prodaja biti ili je vec dogovorena na razini politike.

https://m.sbplus.hr/slavonski_brod/politika/eu_fondovi/industrijsko_srce_slavonije_treba_biti_u_slavonskom_brodu.aspx#.XiCgNsnTUzQ

New Report

Close