DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da se ovom padu polako bliži kraj, tako da ću sutra kupiti šta se još može po ovim cijenama. Nadam se da se cijena neće još uspijet spustit već da će krenut prema gore ![smiley2]

www.iznajmljivaci20.com

Ja mislim da je Đuro dotakao dno … sada bi trebao valjda uslijediti povratak !

Kako svi postovi na ovoj stranici počinju sa: “Ja mislim…” onda mi dopustite da i ja nastavim u revijalnom tonu.

Dakle, ja mislim da su fondovi do sada, u slučaju Đure (kretanje cijene) napravili puno više štete nego koristi.
Cijena će UP kada prestanu nebulozne igre prebacivanja dionica iz šupljeg u prazno. [smiley14]

La vita e bella!


Kako svi postovi na ovoj stranici počinju sa: “Ja mislim…” onda mi dopustite da i ja nastavim u revijalnom tonu. Dakle, ja mislim da su fondovi do sada, u slučaju Đure (kretanje cijene) napravili puno više štete nego koristi. Cijena će UP kada prestanu nebulozne igre prebacivanja dionica iz šupljeg u prazno. [smiley14]

FIMA ce dionice prebacivati iz ljevog u desni dzep i nazad dokle god ne postoji zakon koji ce to sprijeciti i onaj ko ce zakon sprovesti.
dionica ce rasti kada i koliko FIMA zeli. isto tako ce i padati kada to oni dozvole (sto su demonstrirali opet jucer), ili potaknu. jucer recimo nisu potaknuli pad, nego ga jednostavno dozvolili.

ono sto je ohrabrujuce je da ako ne nasjedamo na te prljave fore, do kraja godine cemo svi jako lijepo zaraditi

“Please, God, Just One More Bubble.”

Fima jučer na računu imala 97379 dionica ĐĐ ili 3,01% ukupnih Đurinih dionica.
Fima danas ima 98879 ili 3,05% dionica, znači Fima jučer dokupila 1500 komada ĐĐ dionica. Vjerojatno
je i ovaj pad cijene dionice njhovo maslo, pozivam sve male dioničare ĐĐ ne poklanjajte svoje dionice
“debeloj guski”, ne kupuje Fima da bi na njima izgubila, več dobro zaradila.

evo opet za sicu prodaju, ja ih nemogu nikako drugacije nazvati nego kretenima. pa zasto dajete u bescjenje tu dionicu?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Ovi se na prodaji guraju tko će prije prodati!
Ha-ha, samo dajte!!!!!!!!!!!

La vita e bella!


evo opet za sicu prodaju, ja ih nemogu nikako drugacije nazvati nego kretenima. pa zasto dajete u bescjenje tu dionicu?

znači ja sam kreten? hvala lijepa

nema mi druge nego se zae..ti

Izgleda da danas neće nikako krenuti gore, eventualno još malo dolje!

Kupnja
Ukupno ponuda 40
Ukupno dionica 6934

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 57
Ukupno dionica 13150

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
235,00 20
232,00 25
230,05 100
230,02 1000
230,01 176

236,39 200
236,40 70
236,50 506
237,00 69
239,00 30

www.iznajmljivaci20.com

samo bez sekirancije drugovi, zbijte redove i bez sekirancije. Pa nije valjda da vas je ovo poplašilo? 🙂

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

a koje to?
pa jaca je kupnja nego prodaja[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

a koje to?
pa jaca je kupnja nego prodaja[smiley2]
a sta sam sve sa TNSA prezivio ovo je mačiji kašalj[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close