DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mspajic:

nego drugovi po financijama ima li netko ovo

mspajic, 24.04.2007. u 14:23
Na internetskim forumima još od kraja prošlog tjedna kruži nekonsolidirano godišnje izvješće Đuro Đaković Holdinga koje pokazuje dobit od 7,5 milijuna kuna u 2006. godini uz porast prihoda od 12 posto. Nakon dugogodišnjeg nizanja gubitaka i provedene sanacije na teret države to su za Đuru dobre vijesti, iako treba reći da je Uprava Đure Đakovića takve i još bolje i najavljivala. ”

Fi ti je stavljen na forum prije nekih 10-ak dana, malo potrazi na prethodnim stranicama
[/quote]

zahvaljujem, trazim oci mi ispale od trazenja ne mogu ga naci, valjda ce iskrsnuti 🙂

www.trzistakapitala.com

Da ne tražiš više! [smiley11]

La vita e bella!


Da ne tražiš više! [smiley11]

do groba zahvalan 😉

www.trzistakapitala.com


Da ne tražiš više! [smiley11]

Meni javlja da je file corrupt i ne moze ga popraviti [smiley8]

Posejdon:

Da ne tražiš više! [smiley11]

Meni javlja da je file corrupt i ne moze ga popraviti [smiley8]


Također. Ha ništa, morat ću vam vjerovati na riječ i kupiti.[smiley1] Ali možda sačekam još koji dan, kako mi se čini mogao bih uletiti i po nešto nižoj cijeni, ovih dana su svi nešto bojažljivi. [smiley2]

Ne znam zašto ne možete otvoriti, meni radi sve normalno.
No ipak, našao sam stranicu n kojoj je naš kolega postao izvješće (prvi post na stranici!)
Probajte to skinuti, možda će raditi

Vaš link

Pozdrav! [smiley11]

La vita e bella!

sad je OK.
Hvala.

a vidi diskonta na đuri… 🙂

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


a vidi diskonta na đuri… 🙂

Dobar, dobar!!!

Jesi omastio brk? [smiley2]
Ja jesam, ali ipak ne ovako nisko. I mene su iznenadili.

La vita e bella!

Volio bih da DDJH padne na 195kn,da nam se jave pametni ulagači trezvenog razmišljanja i puni iskustva,hi,hi,hi[smiley1]

Novac je kisik burze!

Ja bih htio da padne na 100. Jedva čekam da se krenu potpisivati prvi ugovori, bit će perja

Hell is Empty and all the Devils are Here

Samo da kažem prosjek današnjeg trgovanja je preko 237 kuna, tako da praktički pada nije ni bilo. A sutra ide up, prva prodaja je na 237. I koliko vidim na prvih 10 Fima je danas kupila oko 1500 kom a sigurno će staviti branu oko 230 kn. Mada mislim da će morati kupovati skuplje. Ma ne mogu zamisliti da prodam dionice i sutra dok se probudim da pročitam da je potpisan ugovor. Valjda bi se ubio.

New Report

Close