DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Đuro Đaković mora postati dohodovna tvrtka, a država je spremna jedan dio opterećenja preuzeti na svoja leđa da bismo u trenutku kada Đaković stane na zdrave noge mogli razgovarati o cijeni dionice i eventualnoj prodaji državnog vlasništva – istaknuo je Horvat.

Posljedni Đurin ratnik

OMF fond iskrcao je još 23.159 dionica!! 🤐
u rasponu 5,50-6 kn probati će vjerojatno iskrcati preostalih 783.425 dionica 😥

Kakav stečaj ljudi, pa stručnjak Klaun(s) je obećao da ga neće biti. Ja mirno spavam 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Pa kako ga nije sramota izjavljivati ovakve floskule.
Ovo je gore nego u vrijeme soc-real planske ekonomije.
Pazi: “… mora postati dohodovna…” !
Ajde da je rekao: “… nastojat ćemo je učiniti efikasnijom i profitabilnijom…”.

Dohodovna!

Smiješno! Sramotno smiješno!
I u takvog da se ima povjerenja?

P.S. … a na neku stvar mi se popela njegova poštapalica “u ovom trenutku”.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

danas opet po asku izgleda. Pa dovraga kad će opet na 4,50??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

dionica DDJH idealan je nastavljač ZSE tradicije, nakon dionice ULJN koja je štafetu preuzela od dionice DIOKI i sličnih i najbolje pokazuje tešku i duboku krizu domaćeg TK jer umjesto da je trgovanje ovom dionicom suspendirano sve dok se ne odluči ide li u stečaj ili ne, ona je postala tema na kojoj se najviše piše i druka.
bilo bi to smiješno da nije duboko razočaravajuće i deprimirajuće

Jučer je Horvat spomenuo da je “donio” prijedlog 2 imena za novog predsjednika uprave. Ide li se dalje dobro uhodanom šprancom da zamjenik nasljeđuje, pa Posavec dobije priliku učiti se managerskim poslom na ĐĐu ili će to napokon postati Bartol? Ili netko treći a la Đuro Popijač?

Pa jel vam jučer reko šef da stečaja nece biti ?

Posljedni Đurin ratnik

@osigurač
da,rekao je
isto kao što je rekao da ni uljanik neće u stečaj
toliko o vjerodostojnosti toga što on kaže pa ti ulaži temeljem njegovih izjava


Smiješno! Sramotno smiješno!
I u takvog da se ima povjerenja?

P.S. … a na neku stvar mi se popela njegova poštapalica "u ovom trenutku".


Identicno kod mene. Sta ga god pitas, kako ga god sugovornik izvredja (ala onaj bivsi lopovcic CEO Uljanika) ovaj krene sa “U ovom trenutku”…Ko jedan dobro utrenirani ucenik lazljivac koji nespreman dodje na ispit. Pa pogledajte mu CV. Gdje je taj uopce radio. Cisti politicki komesar.
Blef na blefu. Naucio covjek kupovati vrijeme i zna iz iskustva da sta god kaze za neko vrijeme se tog malo tko sjeca. I vjerovatno je u pravu.

Ja sam samo prenio ono sto je reko ministar. A to sto se dogodilo sa uljanikom ne znaci apsolutno nista za đuru đakovica.

Posljedni Đurin ratnik

tko ovo stalno kupuje??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close