DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja mislim da bi ova dionica bila već na 400kn da nije bilo svih ovih usr… fondova!koliko dionica više imaju???Nek se istresu više jednom pa da idemo u nove visine!


rocky: ” Ja mislim da bi ova dionica bila već na 400kn da nije bilo svih ovih usr… fondova!koliko dionica više imaju???Nek se istresu više jednom pa da idemo u nove visine! ” Imaju ih previše. Treba tu ući General Dynamics, pa da ne bude konstantno naloga od 1000 komada na prodaji, dosta više s tim štopanjem

Vidite, ja sam vam kao pčelica….[smiley2]
Idem od jedne dionice do druge i berem lovu.
Malo sam bio u Đuri, pa malo u SNBA, pa malo u JDOS-u, pa sam omastio brk i na SNHO-u…. i tako…..
Mene Fima uvijek razveseli jer baš kad se vratim u Đuru oni mi daju poklon bon u vidu diskonta.
Od srca im hvala….
[smiley11]

La vita e bella!


Ja mislim da bi ova dionica bila već na 400kn da nije bilo svih ovih usr… fondova!koliko dionica više imaju???Nek se istresu više jednom pa da idemo u nove visine!

pa da je 400 bila bi precijenjena.. kad potpisu tenkove za kuvajt i BOV neka bude 400 , nakon sljedeceg GFI 600 i ja zadovoljan prodajem.. 200% u godinu dana na zicer je jako dobar posao..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


rocky: ” Ja mislim da bi ova dionica bila već na 400kn da nije bilo svih ovih usr… fondova!koliko dionica više imaju???Nek se istresu više jednom pa da idemo u nove visine! ” Imaju ih previše. Treba tu ući General Dynamics, pa da ne bude konstantno naloga od 1000 komada na prodaji, dosta više s tim štopanjem

Ma fakat.LKRI je prošle godine potegla do 440kn a nije bilo ni pola ugovora i potencijalnih ugovora kao kod DDJH!Mi se ovdje mučimo već 8 mjeseci radi pišljivih 140% prinosa[smiley1]Šala mala,ne žalim se ja!Al dok ne bude to 300kn nemir u duši….

Novac je kisik burze!

Čini mi se da izlazi LUCIDUS D.D. 34.811 činimi se da su pali dali sam u pravu?Nisam baš pratio prošli tjedan

SAM PROTIV SVIH


Čini mi se da izlazi LUCIDUS D.D. 34.811 činimi se da su pali dali sam u pravu?Nisam baš pratio prošli tjedan

Tako izgleda. Ništa strašno, kad završe cijena može nastaviti prema 300. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

rocky:

Ja mislim da bi ova dionica bila već na 400kn da nije bilo svih ovih usr… fondova!koliko dionica više imaju???Nek se istresu više jednom pa da idemo u nove visine!

pa da je 400 bila bi precijenjena.. kad potpisu tenkove za kuvajt i BOV neka bude 400 , nakon sljedeceg GFI 600 i ja zadovoljan prodajem.. 200% u godinu dana na zicer je jako dobar posao..

Kad se potpišu ugovori za kuvajt od 300 mil dolara i za BOV od 200 mil dolara tad će cijena biti 1000 kn. No dovoljno će biti djelić toga za početak pa da cijena bude 400 kn. Pozdrav!

samo dok se ti ugovori potpisu…trebat ce vremena….


samo dok se ti ugovori potpisu…trebat ce vremena….

Buffett (najbolji investitor u povijesti) ima rast svoje imovine u prosjeku 22% godišnje,kod nas ljudi nisu zadovoljni ni sa 100% godišnje!Posljedice će biti katastrofalne….(za većinu)

Novac je kisik burze!

Hek_tor:

samo dok se ti ugovori potpisu…trebat ce vremena….

Buffett (najbolji investitor u povijesti) ima rast svoje imovine u prosjeku 22% godišnje,kod nas ljudi nisu zadovoljni ni sa 100% godišnje!Posljedice će biti katastrofalne….(za većinu)

o kako se slažem sa ovim 😉

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

a soros??

ma buffet je beba za nas domaće igrače [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ma buffet je beba za nas domaće igrače [smiley1]

Gu-gl ..Gu-gl.. reče beba Buffet [smiley2]

New Report

Close