DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


!!!!! 😥

stanje 21.11. -860.288
stanje 22.11. – 826.590

fond je iskrcao čak -33.698 dionica !!!!

po zadnjem stanju, prodali su opet oko -10.000 komada.

budapest !

Sve što su naveli poznato je još odavno i ništa tu nova nema.

Bježe jer tako misle da će izbjeći istragu kad dodju novi vlasnici… No istina je voda duboka momci moji

@mrcrash
je, istina je voda duboka….bila je i kod uljanika kad su fondovi ovako rasprodavali i što s time?…možda će jednom netko od nijh odgovarati…jako veliko “možda”…ali što ćeš ti imati od njihove odgovornosti ako firma ode u stečaj?…bude delistirana s burze?…
a ma, kao što sam rekao, radite što hoćete, pare su vaše…ja ovo sada ni štapom ne diram….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Uprava je morala otići jer ne udovoljava kriterijima budućih vlasnika. Nema brige.


Izlazi fond, odlazi uprava, odlaze radnici, nadam se da nije kraj , da neće završiti kao Uljanik :o(

Uprava Đuro Đaković Specijalnih vozila dala ostavku: Nisu uspjeli pronaći odgovarajuće rješenje


Ideje naše benzin Vaš!


Uprava je morala otići jer ne udovoljava kriterijima budućih vlasnika. Nema brige.


Izlazi fond, odlazi uprava, odlaze radnici, nadam se da nije kraj , da neće završiti kao Uljanik :o(

Uprava Đuro Đaković Specijalnih vozila dala ostavku: Nisu uspjeli pronaći odgovarajuće rješenje


Uprava odlazi jer se sustav urušava, pa bježe prije kraja…pa oni ne mogu ni vagone više završiti, a kamoli napraviti tenk…
[/quote]


@mrcrash
je, istina je voda duboka….bila je i kod uljanika kad su fondovi ovako rasprodavali i što s time?…možda će jednom netko od nijh odgovarati…jako veliko "možda"…ali što ćeš ti imati od njihove odgovornosti ako firma ode u stečaj?…bude delistirana s burze?…
a ma, kao što sam rekao, radite što hoćete, pare su vaše…ja ovo sada ni štapom ne diram….

Eto tako to završi kada država “preuzme brigu”!

Uljanik ide u likvidaciju, stečajna upraviteljica ima prijedlog kako spasiti proizvodnju



@mrcrash
je, istina je voda duboka….bila je i kod uljanika kad su fondovi ovako rasprodavali i što s time?…možda će jednom netko od nijh odgovarati…jako veliko "možda"…ali što ćeš ti imati od njihove odgovornosti ako firma ode u stečaj?…bude delistirana s burze?…
a ma, kao što sam rekao, radite što hoćete, pare su vaše…ja ovo sada ni štapom ne diram….

Eto tako to završi kada država "preuzme brigu"!

Uljanik ide u likvidaciju, stečajna upraviteljica ima prijedlog kako spasiti proizvodnju


[/quote]

a što reći….radnici odlaze, ugovoreni poslovi se ne izvršavaju, računi su blokirani, a fond se iskrcava…svaka sličnost s Uljanikom je …?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

jedina poveznica s Uljanikom je ovdje riječ brod


jedina poveznica s Uljanikom je ovdje riječ brod

kako se situacija razvija,nova poveznica bi uskoro mogla biti- jednak pravni status i jednaka jednaka cijena dionica

budapest !

sačekajmo relavantne da oni kažu posljednju riječ,
vidite kako na Krašu svi sve znaše i Nebojši dionice na daše,
nego ih sad još i plaše, bit će 500, il 400 ili kolko im već sad paše
tko na burzu v strahu dojde,
uvijek taj bez para ojde

Sutra krece sindikat u zg pred ministarstvo gospodarstva traziti pomoc za isplatu placa za specijalna vozila. Otislo 200 radnika kaze radnik upravo sada na regionalnom dnevniku.
Placa nema
Materijala nema
Love nema
Uprave nema
Posla nema
Game over

Evo i na vijestima najava strajka

New Report

Close