DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pogledajte malo promete prosla dva tjedna…

u dva tjedna Validus se riješio 21000 komad ukupno prodavajući preko burze malo po malo

i sve je to većinom progutao narod kakko bi rekli jer od većih u top10 samo je FIMA podebljala poziciju za 4000 komada i HPB nešto sitno (kao što im i dolikuje)…

pretpostavka je da onih 5500 ipak nije kupio narod tako da ostane cca 10000 komada od Validusa uzela masa – očito smo ili zaluđeni ili presigurni [smiley2]

Elvar, a odkud znaš tko se nalazi na 11,12,13… mjestu, možda su kupovali fondovi koji se još nevide a možda se ni neće nikada vidjeti u top10. Mali su kupavali sigurno, ako nitno drugi ja sam kupovao.

Elvar:

pogledajte malo promete prosla dva tjedna…

u dva tjedna Validus se riješio 21000 komad ukupno prodavajući preko burze malo po malo

i sve je to većinom progutao narod kakko bi rekli jer od većih u top10 samo je FIMA podebljala poziciju za 4000 komada i HPB nešto sitno (kao što im i dolikuje)…

pretpostavka je da onih 5500 ipak nije kupio narod tako da ostane cca 10000 komada od Validusa uzela masa – očito smo ili zaluđeni ili presigurni [smiley2]

i ja! 50% portfelja

Elvar, a odkud znaš tko se nalazi na 11,12,13… mjestu, možda su kupovali fondovi koji se još nevide a možda se ni neće nikada vidjeti u top10. Mali su kupavali sigurno, ako nitno drugi ja sam kupovao.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

tenkista:

Bože moj, kakve to veze ima sa Vupikom. Ako su 2 firme najrazličitije u Hrvatskoj onda su to upravo Vupik i DDJH. U svakom pogledu.

A da pogledaš u SDA tko je prvi u prvih top 10.

Evo ima sličnosti: mene nema u prvih 10, ni u DDJH ni u Vupiku![smiley2]
Ali u DDjh bi mogao biti među prvih 20, 30.[smiley1]


Đuro sredio i novi posao. Par milijuna opet gore…

A neki link ili objašnjenje??!


Elvar, a odkud znaš tko se nalazi na 11,12,13… mjestu, možda su kupovali fondovi koji se još nevide a možda se ni neće nikada vidjeti u top10. Mali su kupavali sigurno, ako nitno drugi ja sam kupovao.

ne znam… pretpostavljam, jer ne vjerujem pretjerano u to da bi neki novi fond ulazio s većim količinama sada na ovim razinama osim ono što je namjeravao (a mislim na onih 5500 komada dogovoreno)

nema mi druge nego se zae..ti

Elvar:

pogledajte malo promete prosla dva tjedna…

u dva tjedna Validus se riješio 21000 komad ukupno prodavajući preko burze malo po malo

i sve je to većinom progutao narod kakko bi rekli jer od većih u top10 samo je FIMA podebljala poziciju za 4000 komada i HPB nešto sitno (kao što im i dolikuje)…

pretpostavka je da onih 5500 ipak nije kupio narod tako da ostane cca 10000 komada od Validusa uzela masa – očito smo ili zaluđeni ili presigurni [smiley2]

Elvar, a odkud znaš tko se nalazi na 11,12,13… mjestu, možda su kupovali fondovi koji se još nevide a možda se ni neće nikada vidjeti u top10. Mali su kupavali sigurno, ako nitno drugi ja sam kupovao.

možda je uzeo onaj famozni CD sa dioničarima jutros? 😛

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

rezultati ping-ponga
FIMA-A : FIMA-B 10:9
da li ce FIMA-B izjednaciti danas ili tek sutra?

“Please, God, Just One More Bubble.”

Sickboy:

Elvar, a odkud znaš tko se nalazi na 11,12,13… mjestu, možda su kupovali fondovi koji se još nevide a možda se ni neće nikada vidjeti u top10. Mali su kupavali sigurno, ako nitno drugi ja sam kupovao.

ne znam… pretpostavljam, jer ne vjerujem pretjerano u to da bi neki novi fond ulazio s većim količinama sada na ovim razinama osim ono što je namjeravao (a mislim na onih 5500 komada dogovoreno)

Dali je skupo to je stvar percepcije, nekima je bilo skupo i na 140 i na 180, a skupo im je i danas. Ti ćeš vjerojatno isto reći i kada će Đuro biti na 300…. kn, a onda će ovih 240-250 izgledati jeftino. Pozdrav.

ne znam što si htio reći ali ako te zanima da li je meni skupo bilo ulaziti još na ovim razinama – nije, jer sam i ušao dodatno s pozamašnim iznosima za moje prilike…

i to sve zato što mislim privrediti na tome

nema mi druge nego se zae..ti


jooooj… pa očito je da Lucidus prodaje – drugi fondovi čekaju a narod navalio ko da je zadnje… pa pustite prilici da cijena još padne kada se je već mister V napalio na prodaju a da Država svojim igrama možda štopa izvještaj i time i cijenu je vrlo moguće

nema mi druge nego se zae..ti

Ja mislim da bi ova dionica bila već na 400kn da nije bilo svih ovih usr… fondova!koliko dionica više imaju???Nek se istresu više jednom pa da idemo u nove visine!

Novac je kisik burze!


Ja mislim da bi ova dionica bila već na 400kn da nije bilo svih ovih usr… fondova!koliko dionica više imaju???Nek se istresu više jednom pa da idemo u nove visine!

Imaju ih previše. Treba tu ući General Dynamics, pa da ne bude konstantno naloga od 1000 komada na prodaji, dosta više s tim štopanjem

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close