DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
21,00
1.050
50
21,00
24,80
-4,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@accountant
propustio si da zato svi govore o najprije spajanju 5-10 sadašnjih dionica u jednu nove minimalne zakonske nominale od 10 kn i tek onda ulazak strateškog (ako se takav uopće nađe)….kako god okreneš, sadašnjim dioničarima prijeti gadna pušiona jer ili će dobiti 0 kroz stečaj ili će im sadašnje dionice vrijediti 1-2 kunu…zato je kupnja po 5 kn jaaako rizična….

p.s. izgleda da mali opet kupuju, a fond se kipa….pa i ne zaslužuju drugo nego pogubiti sve pare….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

a ako još ima ‘nevjernih Toma’ pogledajte i ovj grafikon:
kretanje EBITDA
da pojasnim, to znači da Đuri sve da netko i pokloni kamate, poreze, sva sredstva za rad i opremu, te možebitne otpise radi krivih procjena… još uvijek nije u stanju poslovati pozitivno

ne ulazim u to zašto je to tako, samo konstatiram
i tako su vam pojeli sav uloženi kapital
nazovite ih političarima, sindikalistima, neradnicima ili nešto četvrto

@joka i ostali:
pazite sad naše novinarstvo… linkali ste ovaj članak hitna injekcija… u kojem novinar tvrdi da je Bakić izjavio sljedeće: Vaš link …
a to je preuzeto s Eclectice od korisnika NenadB a taj korisnik NIJE nbakic (iza kojeg je g. Bakić) već netko sasvim drugi
ako ne vjerujete, evo: Vaš link …

dakle FAKE news u službi dizanja cijene ili čisto neznanje? opet kažem, ne ulazim u meritum, samo prevodim na razumljivi jezik

zesko, 20.11.2019. u 10:17
accountant[
dakle FAKE news u službi dizanja cijene ili čisto neznanje? opet kažem, ne ulazim u meritum, samo prevodim na razumljivi jezik

kako misliš u službi dizanja, kada je napisano negativno, sljedbi bi trebalo biti jasno da Bakić ne piše pod NenadB, nego NBakić, a on se uopće nije očitovao


Hitna injekcija za Đuru Đakovića, Vlada jamči za 70 milijuna kuna


Novo jamstvo države!

Živ je Đuro, umro nije, dok je Tita i partije!

Fun fact: država nije željela Đuri platiti 200 milijuna kuna za borbene stanice na BOVima. Uzeli su Izraelce za 100 milijuna. Do sada su dali 90+70 milijuna kuna jamstava, odnosno 160 milijuna. Zajedno s borbenim stanicama (koje kasne već više od godinu dana), to je 260 milijuna.

Umjesto da su odmah odabrali ĐĐ, ovako su si pucali u koljena. Dva puta
[/quote]

Ovo je nesto najbolje na ovoj temi sto sam procitao…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

mislim da tek sada imamo očitovanje NBakića o ovom injektivnom jamstvu države ili je i “sindikat” shvatio da nema više koristi “čakati i štrajkati”

zanimljivo… https://novac.jutarnji.hr/aktualno/darko-horvat-ucinit-cemo-sve-da-volkswagen-dode-u-hrvatsku-infrastruktura-je-spremna/9639136/

dole je izjava Horvata

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Po njegovim riječima, investicija američke Vlade bila bi oko 25 milijuna dolara, a hrvatska Vlada trebala bi sudjelovati s istim iznosom.

ja ne znam jel ovo najgori mogući ministar ikad ali ako on ovo sve izmišlja i ovako se razbacuje ciframa u ime vlade i u ime drugih onda on nije normala. A ako je istina onda super.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Mislim da dokapitalizacija ispod 10-20 kn

u stečaju bi moglo za 1 kn…pamet u glavu…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


@joka i ostali:
pazite sad naše novinarstvo… linkali ste ovaj članak hitna injekcija… u kojem novinar tvrdi da je Bakić izjavio sljedeće: Vaš link …
a to je preuzeto s Eclectice od korisnika NenadB a taj korisnik NIJE nbakic (iza kojeg je g. Bakić) već netko sasvim drugi
ako ne vjerujete, evo: Vaš link …

dakle FAKE news u službi dizanja cijene ili čisto neznanje? opet kažem, ne ulazim u meritum, samo prevodim na razumljivi jezik

A stvarno dno dna novinarstva. Zato sam i napisao da me cudi da je to Bakic izjavio. Pa ko bi se samo tako oprostio od tolkih miliona iako nebi bankrotirao da ih sve izgubi.


Po njegovim riječima, investicija američke Vlade bila bi oko 25 milijuna dolara, a hrvatska Vlada trebala bi sudjelovati s istim iznosom.

ja ne znam jel ovo najgori mogući ministar ikad ali ako on ovo sve izmišlja i ovako se razbacuje ciframa u ime vlade i u ime drugih onda on nije normala. A ako je istina onda super.

Vaš link …
vjerodostojno, tako glasi slogan jel?
evo i cijeli članak: Vaš link …

još je nama dobro ljudi kakvi nam državu vode!

Ponovo bacanje moje i ostalih poreznih obveznika love u holding!!!!!
Do kada?????????
Pa nakon novih 70 milja ovo vrijedi -10 kn po dionici.
Ali bitno je da nema nereda i da su sindikati vraceni u hale na dlijedecih 30 dana. Ne bi bilo dobro da predsjednicki izbori padnu na glasovima Slavonije.

New Report

Close