DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ali Posejdon, nije gotovo… niti izdaleka nije gotovo… prerano ti je za likovanje. Nije gotovo dok nije gotovo.

Npr. mi koji imamo srednji ulaz relativno nizak i ako nas i razrijede mozemo za par godina izac u plus ak se realizira nekaj s amerima ili sl. A ja nemam sta radit u bilo kojoj dionici ak nisam minimalno 2g unutra… a i 5 je cisto ok. Na zalost, vrijeme jako brzo prolazi…

Stari, nije gotovo… kuzis?

Pitaj ove u PTKM kako su prošli s ovom tvojom logikom. 🙂

La vita e bella!


A svi vi koji ste bili jako pametni investitori, mogli ste na prve znakove laži i prevare reagirati.

Zanimljivo, tako ne govoriš na onoj drugoj temi 🙂 To je neki drugi Posejdon onda koji ti je ukrao korisničke podatke.

Posejdon nebitan si

Posljedni Đurin ratnik

Npr. mi koji imamo srednji ulaz relativno nizak i ako nas i razrijede mozemo za par godina izac u plus ak se realizira nekaj s amerima ili sl. A ja nemam sta radit u bilo kojoj dionici ak nisam minimalno 2g unutra… a i 5 je cisto ok. Na zalost, vrijeme jako brzo prolazi…

Čudi me ovakvo rezoniranje.
Očito niste 2008/2009 dozivjeli na svojoj kozi.

Jos da ste neku stabilnu dividendusu odabrali za tako dugoročno ulaganje……ali, ovo…..gdje ne znas doslovno iz dana u dan što te čeka……


Za notornog Ecobarbarina. Kad se već usudiš uspoređivati Agrokor i Đuru, onda bi bilo zgodno da, ako si to sposoban, da razumuješ, da novootkriveni mailovi grupe Borg izravno dokazuju namjeru prevare. Tako da je tamo situacija potpuni jasna.

Taman da je i prevara (koja se nikad ne moze iskljuciti ali niti biti siguran u nju) kakve veze ima propast Agrokora sa dogadjanjima poslje? Agrokor je bio u problemu prije dolaska “Borgovaca” (naravno i sada je)a problemi nisu poceli nakon dolaska te grupice (ti ih mozes zvati lopovima ali nekih konkretnih dokaza osim indicija nema za sad).
To sta je netko poslje eventualno zaradio na restrukturiranju ne znaci d bi se Agrokor spasio da je bilo ikako drukcije.



Za notornog Ecobarbarina. Kad se već usudiš uspoređivati Agrokor i Đuru, onda bi bilo zgodno da, ako si to sposoban, da razumuješ, da novootkriveni mailovi grupe Borg izravno dokazuju namjeru prevare. Tako da je tamo situacija potpuni jasna.

Taman da je i prevara (koja se nikad ne moze iskljuciti ali niti biti siguran u nju) kakve veze ima propast Agrokora sa dogadjanjima poslje? Agrokor je bio u problemu prije dolaska "Borgovaca" (naravno i sada je)a problemi nisu poceli nakon dolaska te grupice (ti ih mozes zvati lopovima ali nekih konkretnih dokaza osim indicija nema za sad).
To sta je netko poslje eventualno zaradio na restrukturiranju ne znaci d bi se Agrokor spasio da je bilo ikako drukcije.
[/quote]

Osim što je neistina ovo što pričaš, na krivoj si temi, druškane. 🙂

La vita e bella!


Osim što je neistina ovo što pričaš, na krivoj si temi, druškane. 🙂

Pa sta si je onda otvorio ako je kriva tema?
Druskane

Jel postoji netko da više zaustave ove nebuloze oko ovog posejdona


Prvi razred pučke škole.

Prvo nauči čitati, pa onda pogledaj tko je pvi poćeo spominjati Agrokor.
Da ti pomognem – to je bio Barbarko. 🙂

Pa sta je onda nastavljas (da se ispravim od “otvaras”) ako si misio da je kriva?
Nego meni koji repliciram na tvoju glu-post prigovaras.

Napravio sam brzinski pregled kretanja cijene dionice DDJH.

Evo podataka o ostvarenim prinosima:

10 godina = – 88,61 %
5 godina = – 89,63 %
3 godine = – 90,56%
2 godine = – 79,80 %
1 godina = – 68,03 %
6 mjeseci = – 47,33 %
3 mjeseca = – 47,82 %
1 mjesec = – 48,64 %
20 dana = – 27,71 %
10 dana = – 8,65 %

E sada, imam jedno pitanje za vas, “investitore” u DDJH:

Smatrate li vi sebe poslovno sposobnima?

Ha-ha-ha-ha.

La vita e bella!

Može li dionica Firme kojoj je blokiran račun biti sastavnica Crobexa?

može, ako se otvori novi podindex,
npr. Crobex blok (blokirani)
Crobex st (stečaj)

u normalnom indexu ne, ali mislim da ga ne mogu izbaciti prije redovne revizije,
a možda i mogu, kako su jučer držali dražbu uravnoteženja preko 20min.
valjda su zametnuli vagu ili waservagu u ovome slučaju, jer se očekuje razvodnjavanje

New Report

Close