DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


rekao sam ja blokada do 250,00 kupujte jeftino, ovo će koštati 1.000 kn (a to znači x4 od današnje cijene) nema vište takvih prilika

slažem se da takvih prilika nema na hr burzi,ddjh je jedna od najperspektivnijih.
1 prvi put nakon 15 godina u plusu
2 u plusu je bila bez ovih vrlo izglednih poslova koji su na vidiku (koliki bi mogla biti dobit sa tim poslovima)
3 FIMA zna šta radi i zašto radi

jedina opasnos je u tome ako se kojim slučajem ne dobiju novi poslovi a ako se dobiju onda imamo sinergiju 1+2+3= nebo mu je granica

SAM PROTIV SVIH

SNC:

cayman006: ” ajde nemojmo više hvaliti đuru toliko . vidite da ovi biseri što uzimaju po jedan komad jdos-a i nexe-a ruše cijenu onda . tako će biti i prije ht-a. bolje šutimo od danas. ” ma ko hvali, to je najveće smeće od dionice, sretan će bit onaj ko će moć prodat po 10 kuna kad odu u bankrot, nakon što ih kuvajćani izmuzu [smiley1]

Sto se srdis SNC, mozda znas nesto sto nitko nezna[smiley2]

ma ne sekiram se nego kurim malo kaymana 😉 , vrlo dobro znam sto i drugi znaju, a to je da Đuro vrijedi[smiley2]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

pogledajte malo promete prosla dva tjedna…

u dva tjedna Validus se riješio 21000 komad ukupno prodavajući preko burze malo po malo

i sve je to većinom progutao narod kakko bi rekli jer od većih u top10 samo je FIMA podebljala poziciju za 4000 komada i HPB nešto sitno (kao što im i dolikuje)…

pretpostavka je da onih 5500 ipak nije kupio narod tako da ostane cca 10000 komada od Validusa uzela masa – očito smo ili zaluđeni ili presigurni [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


pogledajte malo promete prosla dva tjedna…

u dva tjedna Validus se riješio 21000 komad ukupno prodavajući preko burze malo po malo

i sve je to većinom progutao narod kakko bi rekli jer od većih u top10 samo je FIMA podebljala poziciju za 4000 komada i HPB nešto sitno (kao što im i dolikuje)…

pretpostavka je da onih 5500 ipak nije kupio narod tako da ostane cca 10000 komada od Validusa uzela masa – očito smo ili zaluđeni ili presigurni [smiley2]

rekao bih dovoljno sigurni[smiley2]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Neće firma dat rezultate jer se boji da cijena dionice ne odleti u nebo a to im nije u interesu. Zna se zašto.


Neće firma dat rezultate jer se boji da cijena dionice ne odleti u nebo a to im nije u interesu. Zna se zašto.

Imaju oni mogućnosti štopanja cijene. I to još kako. Bez obzira na cijenu.

I love the Smell of Profits in the Morning

A zašto bi firmi bilo u interesu da štopa cijenu???

La vita e bella!


A zašto bi firmi bilo u interesu da štopa cijenu???

Pitaj ove iz VUPIK-a!

I love the Smell of Profits in the Morning

Bože moj, kakve to veze ima sa Vupikom. Ako su 2 firme najrazličitije u Hrvatskoj onda su to upravo Vupik i DDJH. U svakom pogledu.

Đuro sredio i novi posao. Par milijuna opet gore…

jooooj…

pa očito je da Validus prodaje – drugi fondovi čekaju a narod navalio ko da je zadnje… pa pustite prilici da cijena još padne kada se je već mister V napalio na prodaju

a da Država svojim igrama možda štopa izvještaj i time i cijenu je vrlo moguće

nema mi druge nego se zae..ti


Bože moj, kakve to veze ima sa Vupikom. Ako su 2 firme najrazličitije u Hrvatskoj onda su to upravo Vupik i DDJH. U svakom pogledu.

A da pogledaš u SDA tko je prvi u prvih top 10.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close